Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Trb
Posty: 6
Rejestracja: 13 lip 2014, o 22:19

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: Trb »

To prawda że jest jakieś stypendium które dostają wszyscy (niezależnie od zarobków) jak po szkole średniej odrazu zaczynają studia?
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: doktorka »

DD

Awatar użytkownika
pherenike
Posty: 235
Rejestracja: 6 cze 2014, o 14:21

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: pherenike »

Trb pisze:To prawda że jest jakieś stypendium które dostają wszyscy (niezależnie od zarobków) jak po szkole średniej odrazu zaczynają studia?
Nie w tym kraju
Silvernight
Posty: 68
Rejestracja: 3 mar 2014, o 16:51

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: Silvernight »

Czy tylko mi nie zmieniła się w ogóle pozycja w rankingu w Bydgoszczy?
Awatar użytkownika
AlicjaDelicja
Posty: 155
Rejestracja: 24 kwie 2014, o 18:17

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: AlicjaDelicja »

Silvernight pisze:Czy tylko mi nie zmieniła się w ogóle pozycja w rankingu w Bydgoszczy?

w Bydzi pozycja jest jedna - ustalona na początku, ten numer się nie zmienia, ale jakbyś napisała maila, zapewne podaliby Ci aktualny numer jaki zajmujesz

tam są publikowane tylko progi w zakładce forum
Silvernight
Posty: 68
Rejestracja: 3 mar 2014, o 16:51

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: Silvernight »

Dzięki! bo już zaczęłam się bać, że nie jestem brana pod uwagę w rekrutacji
mefista
Posty: 53
Rejestracja: 9 cze 2014, o 19:02

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: mefista »

W tej chwili czysto teoretyczne(brakuje 1pkt do szczecin, 2pkt do łodzi) , ale za wczasu zapytam
Powiedzmy że:
1. wysyłam dokumenty do szczecina -czy muszą być oryginalne? jesli nie, to czy potwiedzić prawdziwość kopii może tylko dziekanat PUM?
2. Dokumenty złożone do Szczecina (oryginalne) a próg do Łodzi spada -Jak moge wybrać swoje dokumenty bez wycieczki do Szczecina? Czy przesyłka za pobraniem jest możliwa?
Sofia
Posty: 585
Rejestracja: 3 sty 2012, o 15:11

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: Sofia »

mefista, 1) pisze wszystko na stronie PUM w warunkach rekrutacji. Wystarczy zerknąć

Kod: Zaznacz cały

pum.edu.pl/studia/rekrutacja
2) Raczej odbiór osobisty tylko wchodzi w grę. Ale zawsze możesz zadzwonić i się spytać czy nie wystarczy np. napisać maila z rezygnacją ze studiów. Ale przesłanie Ci dokumentów raczej nie wchodziłoby w grę w takiej sytuacji. Nie słyszałam aby na którejkolwiek uczelni praktykowano coś takiego. (Gdy rezygnowałam z analityki we wro to wystarczył mail z rezygnacją, ale jakbym chciała z powrotem moje dokumenty to tylko odbiór osobisty)
Silvernight
Posty: 68
Rejestracja: 3 mar 2014, o 16:51

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: Silvernight »

Hej, dziś dzwoniłam do Łodzi żeby się dowiedzieć, na którym miejscu jestem w rankingu, najbliżej mi do stomatologii (jestem na 96 pozycji) na rok przyjmują 108 osób. Były dopiero 2 listy, jak myślicie, mam jeszcze jakieś szanse
meisie
Posty: 70
Rejestracja: 3 lip 2013, o 11:35

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: meisie »

Jaki obstawiacie ostateczny próg na GUMed?

Awatar użytkownika
KatarzynaZSDM
Posty: 644
Rejestracja: 11 kwie 2013, o 12:52

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: KatarzynaZSDM »

Silvernight pisze:Hej, dziś dzwoniłam do Łodzi żeby się dowiedzieć, na którym miejscu jestem w rankingu, najbliżej mi do stomatologii (jestem na 96 pozycji) na rok przyjmują 108 osób. Były dopiero 2 listy, jak myślicie, mam jeszcze jakieś szanse
A ile masz punktów?

Silvernight
Posty: 68
Rejestracja: 3 mar 2014, o 16:51

Re: Czary-mary czyli obstawiamy progi 2014 :D

Post autor: Silvernight »

KatarzynaZSDM, 320
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość