Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
bilberryy
Posty: 55
Rejestracja: 23 gru 2010, o 17:33

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: bilberryy »

Hje. Hje. Hje. Po prawie półrocznej przerwie logowania się na forum, powracam . Również z niecierpliwością czekam na wyniki matur. Ja tu się przejmuję biologią, chemią i angielskim, a tu może coś z polskim podstawowym nie wyjść. Ło matko! Ale by było!
Awatar użytkownika
akamaru173
Posty: 71
Rejestracja: 7 gru 2012, o 15:18

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: akamaru173 »

bilberryy pisze:Hje. Hje. Hje. Po prawie półrocznej przerwie logowania się na forum, powracam . Również z niecierpliwością czekam na wyniki matur. Ja tu się przejmuję biologią, chemią i angielskim, a tu może coś z polskim podstawowym nie wyjść. Ło matko! Ale by było!
Ha ha ha, a wiesz że ja też się obawiam polskiego Moje wypracowanie to totalne lanie wody.
Kczerkawska94
Posty: 162
Rejestracja: 14 maja 2013, o 22:26

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Kczerkawska94 »

Ja tż płaciłam 1300zł i 30 godzin teorii mam : ) i 30 godzin praktyk : )
w tym że godziny teorii to tzw.godziny lekcyjne po 45minut : )
sygilaria
Posty: 319
Rejestracja: 13 maja 2013, o 12:45

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: sygilaria »

W tym roku to chyba większość ma obawy o ten polski.
Awatar użytkownika
bilberryy
Posty: 55
Rejestracja: 23 gru 2010, o 17:33

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: bilberryy »

Wybrałam na wyprocowaniu z polskiego Przedwiośnie, bo miałam go na prezentacji a i była to jedna z niewielu lektur, które przeczytałam. Trochę byłam zła, że temat nie dał za bardzo możliwości do nawiązania do znajomości całego utworu, tylko głównie bazowanie na podanym fragmencie ale teraz? Wydaje mi się, że pisałam jedno ito samo, oczywiście standardowe lanie wody. d
Matma mi nienajlepiej poszła, oczywiście na najprostszych zadaniach się wyłożyłam. Po chemii byłam załamana, bo spodziewałam się sporej ilości zadań na obliczenia, a były bodajże tylko. 2? W dodatku sporo zadań typu abc, podkreślanie itd, co u mnie dobrze nie wróży.
Biologii aż się bałam sprawdzać odpowiedzi na forach i Witowskiego, dałam sobie spokój, bo to nie na moje nerwy.

W dodatku przedwczoraj miałam małe załamanie, chodziłam po domu i ryczałam, że nie zdam matury i na pewno nigdzie się nie dostanę. Zadzwoniłam do koleżanki. Okazało się, że ona też ryczy, bo niedługo wyniki, więc szlochałyśmy razem do telefonu. Potem zjadłam tabliczkę czekolady i trochę mi przeszło. Ach, kobiety.
Kczerkawska94
Posty: 162
Rejestracja: 14 maja 2013, o 22:26

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Kczerkawska94 »

Ja tez wybrałam Przedwiośnie w sali egzaminacyjnej byłam pewna , że dobrze mi poszło jednak po wyjściu słuchając innych od razu zmieniłam zdanie i panikowałam ze wszystkimi : ( i do teraz tak mam
Awatar użytkownika
pepsyna
Posty: 55
Rejestracja: 10 cze 2013, o 11:38

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: pepsyna »

Ja też teraz panikuję, boję się tego polskiego, chyba bardziej niż pozostałych przedmiotów No bo to jednak trochę przytłaczające przez 3 lata kuć się z biologii i chemii a nie zdać z polskiego.
Awatar użytkownika
biomedka
Posty: 493
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:35

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: biomedka »

No ten polski to jedna wielka niewiadoma. A ja się wyłamię i powiem, że wybrałam wiersz. I jeśli tylko senność mnie nie dopadnie to będę z Wami!
Ostatnio zmieniony 27 cze 2013, o 13:32 przez biomedka, łącznie zmieniany 1 raz.
Woockash
Posty: 260
Rejestracja: 9 paź 2009, o 18:10

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Woockash »

Oj tak, mam potwierdzone informacje o kluczu z polskiego i sytuacja nie wyglada najlepiej. mimo tego, że zdawalnosc była podobna jak rok temu to dosyć często uwalano ludzi za napisanie wypracowania nie na temat lub przekrecanie faktow. do tej pory mozna bylo zdac pisząc głupoty, ale teraz zostało to zmienione i wiele osób nie zdało mimo tego, ze ich wypracowanie miało ręce i nogi.
Awatar użytkownika
paaula
Posty: 1673
Rejestracja: 18 sty 2009, o 21:01

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: paaula »

ja chcę tylko 30% albo no 31% z polskiego, tyle starczy
Awatar użytkownika
biomedka
Posty: 493
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:35

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: biomedka »

Woockash, nie strasz! Co niektórzy już są w stanie przedzawałowym.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: kokardka »

pepsyna pisze:Ja też teraz panikuję, boję się tego polskiego, chyba bardziej niż pozostałych przedmiotów No bo to jednak trochę przytłaczające przez 3 lata kuć się z biologii i chemii a nie zdać z polskiego.
Mi też polski nie poszedł dobrze ale nie straszcie mnie!
Awatar użytkownika
pepsyna
Posty: 55
Rejestracja: 10 cze 2013, o 11:38

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: pepsyna »

biomedka pisze:Woockash, nie strasz! Co niektórzy już są w stanie przedzawałowym.
po przeczytaniu twojego postu, to ja na pewno
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości