Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: kokardka »

Woockash pisze:Oj tak, mam potwierdzone informacje o kluczu z polskiego i sytuacja nie wyglada najlepiej. mimo tego, że zdawalnosc była podobna jak rok temu to dosyć często uwalano ludzi za napisanie wypracowania nie na temat lub przekrecanie faktow. do tej pory mozna bylo zdac pisząc głupoty, ale teraz zostało to zmienione i wiele osób nie zdało mimo tego, ze ich wypracowanie miało ręce i nogi.
obym nie była to ja. niby faktów nie przekręcałam ale nie wiem czy było to na temat
Kczerkawska94
Posty: 162
Rejestracja: 14 maja 2013, o 22:26

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Kczerkawska94 »

To będzie chyba moja najdłuższa noc : ( oby oke jaworzno się zlitowało nad nami i wrzuciło , w koncu to pare godzin wiecej do płakania : ( ja tez chcę tylko 30% wiecej nnie potrzebuje : (
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: szska »

Haha ludzie wyluzujcie jeśli o polski chodzi! Jak macie głowe na karku to bez problemu zdaliście Moja mama to polonistka egzaminatorka i wiem jak wygląda to poprawianie, dają multum punktów za poprawnie pisane zdania, ortografie i układ pracy, sam fakt ile tam strzelicie w klucz mało sie liczy, 30% naprawdę lajtowo da sie wycisnąć Teraz to łatwo mi mówić bo mam to już od ponad roku za sobą, ale rok temu też spodziewałam się 30stki albo czegoś takiego, a potem wielkie zdziwko jak zobaczyłam. 73% XD
Serio, polski to formalność, jeśli jest się o co martwić to o wyniki z matur od których faktycznie cokolwiek zależy
Awatar użytkownika
biomedka
Posty: 493
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:35

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: biomedka »

Na mniej niż dobę przed ogłoszeniem wyników człowiek nie jest już niczego pewnym.
Awatar użytkownika
pepsyna
Posty: 55
Rejestracja: 10 cze 2013, o 11:38

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: pepsyna »

szska pisze:Haha ludzie wyluzujcie jeśli o polski chodzi! Jak macie głowe na karku to bez problemu zdaliście Moja mama to polonistka egzaminatorka i wiem jak wygląda to poprawianie, dają multum punktów za poprawnie pisane zdania, ortografie i układ pracy, sam fakt ile tam strzelicie w klucz mało sie liczy, 30% naprawdę lajtowo da sie wycisnąć Teraz to łatwo mi mówić bo mam to już od ponad roku za sobą, ale rok temu też spodziewałam się 30stki albo czegoś takiego, a potem wielkie zdziwko jak zobaczyłam. 73% XD
Serio, polski to formalność, jeśli jest się o co martwić to o wyniki z matur od których faktycznie cokolwiek zależy
Więcej takich postów!
Kczerkawska94
Posty: 162
Rejestracja: 14 maja 2013, o 22:26

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Kczerkawska94 »

Oby było tak jak mówisz: ) mi na prawdę te 30% tylko wystarczy : ) więcj mi do szczęścią nie potrzeba z polskiego d
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Jivan »

szska, to ty na awatarze?
szska
Posty: 505
Rejestracja: 6 mar 2011, o 09:22

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: szska »

licealistaa2012, tak, a co?
lily94
Posty: 38
Rejestracja: 4 cze 2013, o 12:04

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: lily94 »

Po północy będziemy się wszyscy cieszyć że super zdaliśmy tę głupią maturę!
Kczerkawska94
Posty: 162
Rejestracja: 14 maja 2013, o 22:26

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Kczerkawska94 »

lily94 oby tak było p
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: halidor »

Ludzie, ale dramatyzujecie. Statystycznie tylko 2-5% nie zdaje matury z polskiego.
Awatar użytkownika
Collo
Posty: 1761
Rejestracja: 26 gru 2009, o 08:33

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Collo »

lily94, a skąd wziąć hasło? W szkole mi dadzą?
Awatar użytkownika
Jivan
Posty: 971
Rejestracja: 16 gru 2012, o 10:48

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Jivan »

halidor pisze:Ludzie, ale dramatyzujecie. Statystycznie tylko 2-5% nie zdaje matury z polskiego.
dokładnie, ja miałem dopa na koniec i wyciągłem na te około 60%, nie pamiętam dokłandie
Ostatnio zmieniony 27 cze 2013, o 14:12 przez Jivan, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości