Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
LisaCuddy93
Posty: 32
Rejestracja: 15 cze 2013, o 14:58

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: LisaCuddy93 »

dziękuje za słowa otuchy, też myślę że powinno starczyc olcia692, gratuluję wyników a swoją drogą. przy rejestracji do Bydzi, w miejscu stosunek do służby wojskowej, (w przypadku płci pięknej oczywiście) zaznaczamy zwolniony/nie podlega i najbliższe WKU? Niby nas to nie dotyczy, ale wymagają uzupełnienia tych pól
olcia692
Posty: 72
Rejestracja: 11 lip 2012, o 13:12

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: olcia692 »

Ja zaznaczyłam WKU w moim mieście LisaCuddy93 Bydgoszcz to Twój pierwszy wybór? Jak tak, to pewnie się w październiku spotkamy
a kto w ogóle się wybiera do Bydgoszczy?
LisaCuddy93
Posty: 32
Rejestracja: 15 cze 2013, o 14:58

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: LisaCuddy93 »

ja też tak zaznaczyłam, ale wolałam sie upewnić Składałam jeszcze do Lublina na lek i farmę, ale jeżeli dostanę się na lekarski do Bydgoszczy to prawdopodobnie już tam zostanę, więc bardzo możliwe ze się spotkamy i też poprawiałam maturkę w tym roku
pitazz
Posty: 50
Rejestracja: 20 gru 2012, o 21:29

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: pitazz »

Hej, hej, ja też chyba pójdę do Bdg, z moimi wynikami (90 -chemia, 78 - biola), pewnie jakieś marne szanse są na tą uczelnię, ale trzeba mieć nadzieję
asklepios23
Posty: 126
Rejestracja: 14 sie 2012, o 11:23

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: asklepios23 »

pitazz do CB szansa jest. Mam podobny wynik jak twoj, 85 chem i 83 biol i tez mam nadzieje ze jakos drastycznie nie wzrosna te progi. Studiowalem w CM UMK inny kierunek, ale mam znajomych z leka i sa zadowoleni.
Awatar użytkownika
mickey_mouse
Posty: 641
Rejestracja: 25 kwie 2012, o 07:59

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: mickey_mouse »

Orientuje się ktoś czy w razie dostania się na inną uczelnię trzeba osobiście odebrać papiery z Łodzi?
majta94
Posty: 13
Rejestracja: 16 gru 2011, o 20:47

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: majta94 »

Cześć. Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi ostatecznymi progami Najbardziej interesuje mnie lekarski w Białymstoku. Mam 170 pkt (87%chemia i 83% biola). W tamtym roku był taki próg ale nie wiem czy w tym roku się załapię.
Może mi ktoś powiedzieć jeszcze kiedy podawane są ostateczne progi i ostateczne listy? I jak to jest z rekrutacją Czy jeżeli dostanę się od razu np. na farmację to mogę to potwierdzić a nadal starać się o miejsce na lekarskim w dalszych listach majac zarezerwowane miejsce na farmacji?
Sory za tak długi post, ale nurtują mnie bardzo te pytania
faffusmile
Posty: 6
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 15:56

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: faffusmile »

Ktoś się wybiera do Krakowa?
faffusmile
Posty: 6
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 15:56

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: faffusmile »

majta94 pisze:Cześć. Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi ostatecznymi progami Najbardziej interesuje mnie lekarski w Białymstoku. Mam 170 pkt (87%chemia i 83% biola). W tamtym roku był taki próg ale nie wiem czy w tym roku się załapię.
Może mi ktoś powiedzieć jeszcze kiedy podawane są ostateczne progi i ostateczne listy? I jak to jest z rekrutacją Czy jeżeli dostanę się od razu np. na farmację to mogę to potwierdzić a nadal starać się o miejsce na lekarskim w dalszych listach majac zarezerwowane miejsce na farmacji?
Sory za tak długi post, ale nurtują mnie bardzo te pytania
no pewnie, że można się asekurować innym kierunkiem, a potem zrezygnować! tylko pamiętaj żeby zabrać papiery z farmacji jak już się dostaniesz na lekarski bo inni czekają
Awatar użytkownika
Somatoliberyna
Posty: 72
Rejestracja: 17 cze 2013, o 22:11

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Somatoliberyna »

faffusmile pisze:
majta94 pisze:Cześć. Może mi ktoś powiedzieć jak to jest z tymi ostatecznymi progami Najbardziej interesuje mnie lekarski w Białymstoku. Mam 170 pkt (87%chemia i 83% biola). W tamtym roku był taki próg ale nie wiem czy w tym roku się załapię.
Może mi ktoś powiedzieć jeszcze kiedy podawane są ostateczne progi i ostateczne listy? I jak to jest z rekrutacją Czy jeżeli dostanę się od razu np. na farmację to mogę to potwierdzić a nadal starać się o miejsce na lekarskim w dalszych listach majac zarezerwowane miejsce na farmacji?
Sory za tak długi post, ale nurtują mnie bardzo te pytania
no pewnie, że można się asekurować innym kierunkiem, a potem zrezygnować! tylko pamiętaj żeby zabrać papiery z farmacji jak już się dostaniesz na lekarski bo inni czekają
dokładnie, jak już dostaniemy się na wymarzony kierunek to zabierajmy papiery szybciutko z innych, żeby inni też mogli się pocieszyć i jeszcze zdążyć na wakacje
aggiemica

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: aggiemica »

Witam, mam pytanie czy ze 163 pkt uda mi się jakimś cudem dostać na lekarsko-dentystyczny w Poznaniu skoro próg w zeszłym roku wynosił 169?
Keiko
Posty: 2
Rejestracja: 28 cze 2013, o 20:26

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Keiko »

EmKaMK pisze:A w ogóle wybiera się ktoś tu z towarzystwa do Łodzi.
Tak, jak pisałam, bardzo zależy mi na WUM, ale marne szanse jak widzę. Złożyłam też do Łodzi i niby 76% z rozszerzonej matmy coś tu pomaga ale po 80% z biologii i chemii jakoś za mało chyba. Licząc punkty i porównując z ubiegłorocznym progiem wydaje się ok, ale dlatego, że się tylko wydaje - nie wierzę w to.
Awatar użytkownika
wok
Posty: 114
Rejestracja: 23 cze 2013, o 21:22

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: wok »

Keiko pisze:
EmKaMK pisze:A w ogóle wybiera się ktoś tu z towarzystwa do Łodzi.
Tak, jak pisałam, bardzo zależy mi na WUM, ale marne szanse jak widzę. Złożyłam też do Łodzi i niby 76% z rozszerzonej matmy coś tu pomaga ale po 80% z biologii i chemii jakoś za mało chyba. Licząc punkty i porównując z ubiegłorocznym progiem wydaje się ok, ale dlatego, że się tylko wydaje - nie wierzę w to.
spokojnie wystarczy )) masz 472 punkty, powinnaś dostać sie z 1. listy taka sytuacja trzy rozszerzenia to dobra sprawa. sam załuję że nie pomyslałem o tym wcześniej i nie zdawałem rozszerzonej matmy albo fizyki. zawwsze nawet te 60% to juz minimum 20 pkt do przodu w stosunku do podstaw
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości