Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Informacje, porady, pomoc od osób przygotowujących się oraz poprawiających maturę. Pomoc w wyborze kierunków studiów.
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Luminesence »

Zlozyłem podanie do Katowic ( lekarski i lek-dent), Gdańska (lekrski) i Warszawy ( lekarski). Mam w sumie 166 z biologii (78%) i chemii (88%), 100% z matematyki podstawowej. Proszę, powiedzcie mi, czy mam jakiąkolwiek szansę na studiowanie w tym roku ?[/quote]
kubek9911 pisze:Zlozyłem podanie do Katowic ( lekarski i lek-dent), Gdańska (lekrski) i Warszawy ( lekarski). Mam w sumie 166 z biologii (78%) i chemii (88%), 100% z matematyki podstawowej. Proszę, powiedzcie mi, czy mam jakiąkolwiek szansę na studiowanie w tym roku ?
Hm w Wawie jest próg 274,więc prób zakładam że może spaść do 270 W Gdańsku w tamtym roku 170,zakładam,że spadnie 169 lub pozostanie 170,natomiat mam nadzieję,że wystarczy Ci do Katowic
Ostatnio zmieniony 9 lip 2013, o 20:46 przez Luminesence, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Luminesence »

Sory za poprzedni post,kliknełam zbyt wiele razy i sie skopiowało,a nie mam możliwości edycji
Awatar użytkownika
ahepb
Posty: 73
Rejestracja: 17 lip 2011, o 15:49

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: ahepb »

kubek9911 na stomę możesz się nastawić pozytywnie, z lekiem nie wiadomo. A w Kato najniższe progi, więc myślę, że tam może się udać. Na Gdańsk jednak tych 170 potrzeba.
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Luminesence »

ahepb pisze:kubek9911 na stomę możesz się nastawić pozytywnie, z lekiem nie wiadomo. A w Kato najniższe progi, więc myślę, że tam może się udać. Na Gdańsk jednak tych 170 potrzeba.
Może spadnie do 169
werciusss
Posty: 28
Rejestracja: 11 lip 2012, o 17:04

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: werciusss »

Piotreklek pisze:
Madridistka pisze:Ja w tym zadaniu z owocami napisałam, że spada aktywność enzymów bakterii , co wiąże się z tym, że wytwrzają one mniej energii, a brak energii powoduje, że zahamowany zostaje rozwój bakterii.
Jakoś tak, nie pamiętam dokładnie, w każdym razie w kluczu nie było w ogóle takiej odpowiedzi. Nasza matura jest nienormalna, na maturze IB nie ma w ogóle czegoś takiego jak klucz odpowiedzi.
Twoja odpowiedź jest jak najbardziej poprawna. Założę się, że Ci jej nie uznali, bo nie napisałaś że zahamowany rozwój bakterii OGRANICZA SPADEK MASY. Taki właśnie jest klucz odpowiedzi. Powstrzymywałem się żeby nie użyć wulgaryzmów.

Za słowo zahamowany miałam rok temu odjęte 4 pkt pp
słowo SPOWOLNIĆ było punkotowane
Awatar użytkownika
ahepb
Posty: 73
Rejestracja: 17 lip 2011, o 15:49

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: ahepb »

Luminesence pisze:Może spadnie do 169
Może spaść, czemu nie. Na pewno ze 169 na stomę w Gdańsku możesz spokojnie czekać, nie chcesz stomy?
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Luminesence »

ahepb pisze:
Luminesence pisze:Może spadnie do 169
Może spaść, czemu nie. Na pewno ze 169 na stomę w Gdańsku możesz spokojnie czekać, nie chcesz stomy?
Spokojnie czekam na lekarski Ale nie w Gdańsku,czekam na Katowice i Lublin
Awatar użytkownika
ahepb
Posty: 73
Rejestracja: 17 lip 2011, o 15:49

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: ahepb »

Luminesence pisze:
ahepb pisze:
Luminesence pisze:Może spadnie do 169
Może spaść, czemu nie. Na pewno ze 169 na stomę w Gdańsku możesz spokojnie czekać, nie chcesz stomy?
Spokojnie czekam na lekarski Ale nie w Gdańsku,czekam na Katowice i Lublin
Powodzenia! Z Katowicami powinno się udać, choć słyszałam, że dużo osób się zarejestrowało z dobrymi wynikami, ale pewnie pójdą gdzie indziej. Tylko niech nie idą do Gdańska, bo ja tam chcę z moimi biednymi 171 pkt.

To prawda, że w sierpniu rekrutacja jest wstrzymana?
alpen
Posty: 52
Rejestracja: 4 paź 2012, o 15:59

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: alpen »

Potrzebuje opinii! Jak prawie wszyscy.
Odnośnie Sosnowca.
2 lata temu pierwszy próg 166, ostatni 148.
Rok temu 163, ostatni 146.
W tym roku 156, nisko. Jak oceniacie szanse,że mając 141 pkt się dostane?lt
Szczerze i obiektywnie.

Gratulacje dla tych, którzy się dostali / mają duże szanse!:)
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Luminesence »

Skoro pojawiła się I lista w LUBLINIE,jak obstawiacie OSTATNI próg w tym mieście? Wywróży ktoś?
soade
Posty: 14
Rejestracja: 28 cze 2013, o 23:04

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: soade »

Lublin bedzie 170 z warunkiem biologii na 88%. Niestety, ale tak będzie.
Awatar użytkownika
Luminesence
Posty: 309
Rejestracja: 4 lip 2013, o 13:57

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: Luminesence »

Mam pytanie!

Czy przy składaniu dokumentów w Lublinie trzeba mieć już gotowe zaświadczenie z Medycyny pracy?
laridae
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2013, o 09:26

Re: Czekając na wyniki - nocne czatowanie

Post autor: laridae »

Luminesence pisze:Mam pytanie!

Czy przy składaniu dokumentów w Lublinie trzeba mieć już gotowe zaświadczenie z Medycyny pracy?
tak
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość