czy mogę miec psa??

Orchidea
Posty: 168
Rejestracja: 14 sie 2009, o 23:27

Re: czy mogę miec psa??

Post autor: Orchidea »

Wychowanie psa i jaki on będzie dużo zależy od właściciela.Został Ci polecony Owczarek niemiecki,więc i ja Ci go polecam.Sama mam psa tej rasy i też mieszkam w domu jednorodzinnym z ogrodem,dlatego pies ma gdzie biegać i się bawić a mówisz,że się przeprowadzasz,więc każdy pies będzie mieć co robić jak jest przestrzeń koło domu.
To miłe,choć duże psy,budzą trochę strach,są bardzo przywiązane do właścicieli i bardzooo towarzyskie Mój pies np. uwielbia jak coś się dzieje,jest najszczęśliwszy jak ktoś coś robi,pracuje,sprząta.Nie lubi samotności,zdany sam na siebie może robić głupoty.I najlepiej jeśli od dziecka jest uczony przyjaźni i akceptacji z kotem.Choć starszy kot może przed psem uciekać,co psa tylko podudza.
Awatar użytkownika
marti91
Posty: 210
Rejestracja: 10 kwie 2009, o 10:56

Re: czy mogę miec psa??

Post autor: marti91 »

Nikt tu nie poleca, to była odpowiedź na off dotyczący psów bullowatych.

Tak jak nikomu nie polecę na pierwszego psa akity tak samo nie polecę bulla, bo mimo, że przy odpowiednim wychowaniu nic złego sie dziać nie będzie, o tyle ktoś początkujący może wystarczajaco odpowiednio tego psa nie wychować, a błędy w wypadku takich ras, mogą skutkować czymś dużo gorszym, niż w wypadku innych psów, bo łatwiej u nich wyzwolić pewne instynkty.

Co do tematu, najlepiej jeśli pierwsze jest pies (oczywiscie wczesniej trzeba wiedzieć jak reaguje na koty). Ale w innym przypadku też da się to zrobi, jeśli kot toleruje psy.
Janka1212
Posty: 2
Rejestracja: 8 lip 2018, o 20:38

Re: czy mogę miec psa??

Post autor: Janka1212 »

a dlaczego nie jeśli o nim marzysz a rasa akurat dla mnie nie ma znaczenia ale jeśli będzie to rasowy pies koniecznie poczytaj o jego charakterze i wtedy będziesz wiedzieć czy się nadajesz do tej rasy
Wet_Cbdna_pl
Posty: 10
Rejestracja: 27 sie 2018, o 11:57

Re: czy mogę miec psa??

Post autor: Wet_Cbdna_pl »

Prawdą jest, że nie każdy może mieć psa. Ale jeżeli jesteś człowiekiem odpowiedzialnym, wyrozumiałym i troskliwym, to możesz spróbować.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość