Czy mogę złożyć odpisy notarialne? Pomocy!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jagodowa89
Posty: 27
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 11:05

Czy mogę złożyć odpisy notarialne? Pomocy!

Post autor: jagodowa89 »

Mam problem. Otóż UMP po zakwalifikowaniu na dany kierunek (stoma) wymaga dostarczenia ORYGINALOW świadectw maturalnego i ukończenia szkoły średniej. Co jeśli jednak wczesniej się gdzieś studiowało i papiery są na dotychczasowej uczelni? ( u mnie SUM) ? Czy mogę dostarczyć kopie poświadczone notarialnie tych dokumentów? Czy ktoś z was złożył takie odpisy? Pomocy.

Ostatnio zmieniony 3 sie 2014, o 15:48 przez Giardia Lamblia, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: http://www.forum.biolog.pl/zanim-za-o-ysz-temat-przeczytaj-vt50013.htm
student1377
Posty: 116
Rejestracja: 13 lip 2012, o 11:48

Re: Czy mogę złożyć odpisy notarialne? Pomocy!

Post autor: student1377 »

Ja w tym roku chciałem złożyć takie odpisy, ale nie przyjęli mi tego. Musiałem dać jednak oryginał ukończenia szkoły i świadectwa maturalnego.
Będziesz musiała jechać wyciągnąć tamte papiery i dowieźć do Poznania.
jagodowa89
Posty: 27
Rejestracja: 10 wrz 2010, o 11:05

Re: Czy mogę złożyć odpisy notarialne? Pomocy!

Post autor: jagodowa89 »

Brak slow. No trudno, czeka mnie jutro wycieczka do Katowic Dzięki za pomoc! Gdyby jednak komuś jakimś cudem udało się w tym roku złożyć odpisy, dajcie znać, prosze

lexie913
Posty: 33
Rejestracja: 30 cze 2014, o 20:57

Re: Czy mogę złożyć odpisy notarialne? Pomocy!

Post autor: lexie913 »

Jak w zeszłym miesiącu składałam dokumenty byłam świadkiem sytuacji jak dziewczyna w furii wyleciała z biura rekrutacyjnego z krzykiem właśnie dlatego bo nie chcieli jej przyjąć odpisu nawet tego od OKE, a ona nie miała oryginału, także nie ryzykowałabym i jednak jechała do Katowic po oryginał
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości