Czy możliwa wpadka?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
qczo
Posty: 27
Rejestracja: 20 sie 2009, o 13:03

Czy możliwa wpadka?

Post autor: qczo »

Hej!

Dzisiaj uprawiałem seks z dziewczyną. Zbliżeń było kilka i cały czas sprawdzałem, czy prezerwatywa trzyma się na miejscu. W pewnym momencie, podczas przytulania się (więc bez penetracji) zauważyłem, że nie mam na sobie prezerwatywy. Zsunęła się i leżała na łóżku, ale nie wiem w którym momencie - czy w trakcie penetracji, czy w trakcie przytulanek. Nie szczytowałem, a zawartość prezerwatywy to był preejakulat. Według mnie nie powinno dojść do zapłodnienia nawet jeśli w tym preejakulacie, który mógł jakoś dostać się do pochwy było dużo plemników (dziewczyna miała pierwszy dzień okresu 14 października i skończył się 16 października, więc teoretycznie ma dni niepłodne) . Mimo wszystko wolałbym się dowiedzieć więcej informacji od kogoś, kto z tematem antykoncepcji ma do czynienia częściej niż ja.
Z góry wielkie dzięki!
Awatar użytkownika
Giardia Lamblia
Posty: 3156
Rejestracja: 26 cze 2012, o 20:19

Re: Czy możliwa wpadka?

Post autor: Giardia Lamblia »

W medycynie nie ma 100% pewności i nikt tutaj niczego Tobie zagwarantować nie może (tzn. możesz się potem zdziwić).

Niemniej szanse wydają się być bardzo małe (ale - j.w.).
pawelsl
Posty: 307
Rejestracja: 11 maja 2014, o 13:25

Re: Czy możliwa wpadka?

Post autor: pawelsl »

Myślę, że możecie spokojnie oczekiwać na kolejny okres.
Krówsko
Posty: 47
Rejestracja: 14 lut 2020, o 23:01

Re: Czy możliwa wpadka?

Post autor: Krówsko »

Może napiszesz jak skończyła się historia? Czy zostałeś szczęśliwym tatusiem?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość