Czy od zawsze byliście pewni, że chcecie studiować medycynę?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Czy od zawsze byliście pewni, że chcecie studiować medyc

Post autor: czytowazne »

Trzyszcz, zobaczymy jakim wspaniałym lekarzem-nie materialistą będziesz jak już swoje odpracujesz, ale droga wolna, zbawiaj świat, a w cudze życie nie ingeruj.
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Czy od zawsze byliście pewni, że chcecie studiować medyc

Post autor: randomlogin »

Wlasnie Trzyszcz, zobaczymy jakim wspanialym bedziesz lekarzem!
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Czy od zawsze byliście pewni, że chcecie studiować medyc

Post autor: Trzyszcz »

czytowazne przeczytałaś w ogóle mój post? Nic by mnie nie obchodził wasz obrzydliwy materializm gdyby nie stanowił zagrożenia dla zdrowia i życia pacjentów!
Awatar użytkownika
emelinavance
Posty: 65
Rejestracja: 22 sty 2014, o 08:24

Re: Czy od zawsze byliście pewni, że chcecie studiować medyc

Post autor: emelinavance »

moja mama często wspomina, że ja od dziecka mówiłam, że chcę być lekarzem. c: skąd mi się to wzięło? nie wiem, tak po prostu czuję. choć nie udało mi się dostać za pierwszym razem, to próbuję w tym roku i mam nadzieję, że się uda (trzymajcie kciuki!). nie zamierzam z tego rezygnować. c: chciałabym bardzo pomagać ludziom, zrobić coś dobrego dla ludzi, dla tego świata. zapisać się w pamięci, świadomości innych, jako dobry człowiek, który chciał pomagać. c: poza tym, ciekawi mnie organizm ludzki - jego funkcjonowanie. w końcu jest tyle niezbadanych rzeczy!

czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Czy od zawsze byliście pewni, że chcecie studiować medyc

Post autor: czytowazne »

Trzyszcz pisze:czytowazne przeczytałaś w ogóle mój post? Nic by mnie nie obchodził wasz obrzydliwy materializm gdyby nie stanowił zagrożenia dla zdrowia i życia pacjentów!

Z każdym Twoim postem coraz bardziej zastanawiam się czy jesteś normalny. Twoje myślenie jest irracjonalne. A niby dlaczego ma stanowić dla kogoś zagrożenie? Czy mój mózg funkcjonuje inaczej? Nie przyjmuje do wiadomości tego, czego się uczę na studiach? Myślisz, że będę gorzej wykonywać swój zawód, gorzej leczyć ?

To jest DEBILIZM! Zastanów się czy Ty nie będziesz stanowił zagrożenia dla innych.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Czy od zawsze byliście pewni, że chcecie studiować medyc

Post autor: Mårran »

Trzyszcz, jak już będziesz lekarzem, staniesz się takim samym materialistą, zobaczysz!
Pani Buka
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Czy od zawsze byliście pewni, że chcecie studiować medyc

Post autor: randomlogin »

czytowazne pisze:A niby dlaczego ma stanowić dla kogoś zagrożenie? (.) Myślisz, że będę gorzej wykonywać swój zawód, gorzej leczyć ?
Naprawde nie ogladasz telewizji, nie czytasz prasy, czy chocby na glupie portale informacyjne nie wchodzisz? Jestes tu na forum, wiec zakladam, ze rodzice nie trzymaja cie w piwnicy wsuwajac tylko przez klapke kolejne posilki i podreczniki. Wiec chyba wiesz, do jak oplakanych skutkow to doprowadza!
Trzyszcz
Posty: 886
Rejestracja: 2 sie 2011, o 11:33

Re: Czy od zawsze byliście pewni, że chcecie studiować medyc

Post autor: Trzyszcz »

czytowazne pisze: Czy mój mózg funkcjonuje inaczej?
(.)

To jest DEBILIZM! Zastanów się czy Ty nie będziesz stanowił zagrożenia dla innych.
No chyba funkcjonuje inaczej skoro nie rozumiesz o czym piszę (random powyżej przypomniał).
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Czy od zawsze byliście pewni, że chcecie studiować medyc

Post autor: czytowazne »

Za to chyba Ciebie trzymali skoro wyrosłeś na takiego chama ] Pozdrawiam.

PS: każdy człowiek jest inny i tylko od niego zależy czy w życiu zachowa się z honorem czy bez, więc wieśniackie teksty zachowaj dla siebie, bo to że jakiś lekarz na świecie zrobił źle, nie znaczy, że i ja tak postąpię.
Girion
Posty: 700
Rejestracja: 17 maja 2011, o 20:02

Re: Czy od zawsze byliście pewni, że chcecie studiować medyc

Post autor: Girion »

M&#xE5rran pisze:Wykształcili się za polskie podatki, a powołania nie mają, skandal. Toż to marnowanie publicznych pieniędzy! Tacy ludzie powinni wybrać mniejsze zło i zrezygnować ze studiów zanim zaczną czynić szkody jako lekarze.
Seeba pisze:Węgry: Lekarze będą musieli pracować w kraju lub zapłacić za studia

W Polsce też by się to przydało. W końcu wykształcenie lekarza nie jest tanie, żeby w ostateczności pracował on na PKB innego państwa.
No dobra, ale dlaczego mamy szkolić hydraulików, mechaników, budowlańców dla Wielkiej Brytanii i Niemców? Niech wszyscy płacą za studia/zawodówkę. W końcu oni też uciekają za granicę. A my z podatków płacimy za to, by pracowali u nas. A na AGH jest wydział kulturoznawstwa, jest 5 osób chętnych na jedno miejsce, a potem tacy pracują w Anglii przy zbiorach albo na zmywaku. Niech płacą za te studia! Jak wszyscy to wszyscy!
czytowazne
Posty: 266
Rejestracja: 10 lip 2012, o 20:20

Re: Czy od zawsze byliście pewni, że chcecie studiować medyc

Post autor: czytowazne »

Doskonale rozumiem o czym piszesz tylko nie jestem w stanie pojąć dlaczego myślisz, że student wybierający medycynę z innych względów niż tak zwane powołanie ma krzywdzić swoich pacjentów. A już najbardziej nie rozumiem dlaczego mam czuć się odpowiedzialna za czyjeś złe postępowanie
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Czy od zawsze byliście pewni, że chcecie studiować medyc

Post autor: Mårran »

Lekarzom bez powołania powinno się zabrać PWZ. Przecież tylko czekać aż taki narozrabia. Przykłady? Poczytajcie Fakt albo inne opiniotwórcze pismo!

A co do tego płacenia za wyjazdy za granicę: może pozbędziemy się w ten sposób zbędnego balastu w postaci marnych lekarzy?
Pani Buka
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Czy od zawsze byliście pewni, że chcecie studiować medyc

Post autor: randomlogin »

czytowazne, nie postapisz tak - tak dlugo jak bedzie sie to tobie oplacalo!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 1 gość