Czy opłaca się kupić?

Fotografia przyrodnicza w portalu biolog.pl czyli porady, pomoc, aparaty cyfrowe oraz Twoje zdjęcia przyrodnicze
Awatar użytkownika
Pablo
Posty: 960
Rejestracja: 30 wrz 2006, o 13:10

Czy opłaca się kupić?

Post autor: Pablo »

Witam
Mam do Was pytanie. Ostatnio przeglądałem ulotkę reklamową marko i tam jest aparat KODAK EasyShare ZD710 za 541 zł.
No właśnie czy opłaca się go kupować? Czytałem w internecie, że jest niby dobry. Może ktoś was używał takiego lubi zna się lepiej niż ja?

Pozdrawiam.
Kropka
Posty: 76
Rejestracja: 18 lis 2007, o 17:28

Re: Czy opłaca się kupić?

Post autor: Kropka »

"Zaczynając testy ZD710, liczyliśmy, że Z1285 to wypadek przy pracy, że Kodak pokaże klasę. Niestety rzeczywistość sprowadziła nas na ziemię. Aparat oferuje niskiej jakości zdjęcia (zbyt mocne kolory, mały kontrast, duże szumy, zniekształcenia geometrii) i mało przyjemności z fotografowania (słaba ergonomia, archaiczne menu, kiepski ekran LCD, bardzo krótki czas pracy na akumulatorkach, powolna praca). Cena aparatu to około 550zł. Niby niedużo, ale mimo to, lepiej jest dołożyć odrobinę i wybrać coś zdecydowanie lepszego (jak wspomniany wcześniej Canon A720 IS).
też bym poleciła canona a720 IS. Jego najniższa cena na skąpcu to 545 zł. Koleżanka ma, chwali. Ja mam aparat również z tej serii i jestem bardzo zadowolona!

Kod: Zaznacz cały

optyczne.pl/32.6-Test_aparatu-Canon_PowerShot_A710_IS_Podsumowanie.html
test canona 720 is
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości