Czyszczenie uszu

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
funieczek
Posty: 89
Rejestracja: 17 gru 2007, o 12:56

Re: Czyszczenie uszu

Post autor: funieczek »

Heey. Ja nie dawno byłam z moją frecią u weta uszka wyczyścić. Miała baardzo brudne,wet powiedział żewosk ma dziwny kolor Powiedział mi że mam jej czyścić co 2 tyg(ze 4-5razy) a potem raz w miesiącu. Jeżeli wosk będzie koloru:
czerwonego z brązem żółcią
trzeba iść z frecią do weta bo ma coś z uszkami (moja tak miał jak bedzie miał taki kolor przez następne 2 czyszczenie musze iść z nią do weta)
Joanna pirania
Posty: 52
Rejestracja: 4 paź 2007, o 09:30

Re: Czyszczenie uszu

Post autor: Joanna pirania »

a może twoja frecia ma świeżba? mój wet tylko spojrzał na moje fretki i odrazu dał antybiotyk bo powiedziała że jak każda fretka mają świeżba! spytaj twojego weta! ja dużo czytałam o świeżbie fretek i dowiedziałam się że fretki mają świeżba od swoich matek i chyba mój wet maił racje! teraz już po kilkunastu dniach stosowania antybiotyku jest poprawa uszka nabierają normalnego koloru i zaczynają być czyste jeszcze troche i jade z nimi na kontrole żeby sie upewnić że już jest dobrze! pozdrawiam!
funieczek
Posty: 89
Rejestracja: 17 gru 2007, o 12:56

Re: Czyszczenie uszu

Post autor: funieczek »

Nie wiem narazie nic nie stwierdził. Powiedział że jak jej bede czysciła uczy i będzie taki kolor to mam przyjść.
olek12-98
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 17:17

Re: Czyszczenie uszu

Post autor: olek12-98 »

Jakie sa zapiegi pielęgnacyjne związane z frecią?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości