data ważności kierunków studiów wygranych na OWE

Pomoc w przygotowaniu do olimpiady Wiedzy Ekologicznej zwanej też olimpiadą ekologiczną. Wykaz materiałów, testy i rozwiązania.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

data ważności kierunków studiów wygranych na OWE

Post autor: lith »

Jak przyszło na pytania. to tez się zapytam.

Jak jest ta lista uczelni, na które ma sie wstęp to ważna jest lista z roku, w którym zdobędziemy te indeksy, czy z tego w którym będziemy próbowali je wykorzystać?
Awatar użytkownika
Tyberian
Posty: 230
Rejestracja: 11 sty 2010, o 11:54

Re: XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: Tyberian »

lith - ważne w tym roku, w którym chce się go wykorzystać.niestety tak jest.
emkakafe
Posty: 106
Rejestracja: 25 kwie 2008, o 15:12

Re: XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: emkakafe »

To jest ważne w roku rekrutacji i roku poprzedzającym, ale to i tak chyba trzeba czytać uchwały rekrutacyjne poszczególnych uczelni. Czyli jeśli indeks zdobędzie pierwszoklasista to nic z tego niestety nie ma, a jeśli drugi- lub trzecio- to tak.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: lith »

A tego to już w ogóle nie rozumiem czemu miałoby nie być ważne w przypadku pierwszoklasisty. Bo na tym kwitku przesyłanym przez OWE nigdzie nie mam daty przydatności do spożycia

Wychodzi na to, że z roku na rok coraz więcej indeksów mi przepada,a na koniec się dowiem, że i tak się przeterminowało.
Borodziej, powiedz, że to nieprawda ltbeczy
Awatar użytkownika
temarihermiona
Posty: 191
Rejestracja: 10 lis 2007, o 18:26

Re: XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: temarihermiona »

wiesz tu Borodziej nie ma nic do powiedzenia, bo to uczelnie decydują.

Ale faktycznie jest tak mało fajnie.w sumie nie wiem, czemu uczelnie wymyślają te ograniczenia czasowe.dlatego paradoksalnie mój nauczyciel się cieszył, że nie przeszłam w pierwszej klasie.
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Post autor: lith »

Nie chodzi mi o to czy ma coś do powiedzenia. ale wolałbym sie dowiedzieć niejako u źródła zanim bym uroczyście pogryzł te indeksy
Awatar użytkownika
temarihermiona
Posty: 191
Rejestracja: 10 lis 2007, o 18:26

Re: data ważności kierunków studiów wygranych na OWE

Post autor: temarihermiona »

w sumie czemu nie , może Borodziej będzie wiedział, skąd uczelnie wpadają na taki pomysł.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość