Dietetyka CMUJ

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Kat1234
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2012, o 13:59

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Kat1234 »

Dołączam do grona dietetyków UJ Ja też trochę boję się nowego miasta, chociaż ostatnio dość często w nim bywałam:) tristania555- ja planuję mieszkać w akademiku, ty też się wybierasz?
cyysiaa
Posty: 2
Rejestracja: 22 sie 2012, o 21:11

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: cyysiaa »

tristania555 - problem jest taki, że nie zdawałam biol i chem (indeks wygrałam w konkursie. Co więcej - byłam na profilu językowym.)
Nie wiem czy wykorzystać indeks czy iść na inny kierunek. Ciągnie mnie tutaj, ale chemia totalnie odstrasza


Ja wybrałam mieszkanko, nie akademik.
slimak1992
Posty: 1
Rejestracja: 5 sty 2008, o 20:15

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: slimak1992 »

cześć, ja też idę na dietetykę
pytacie o progi. Miałam 62,5 pkt (77%+48%) i dostałam się z trzeciej listy
tristania555
Posty: 20
Rejestracja: 15 lis 2011, o 19:57

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: tristania555 »

Cyysiaa, jesli interesuje Cie ten kierunek to nie rezygnuj:)Nie poddawaj sie-chemia na studiach podobno różni sie od tej licealnej, wiec
moze akurat materiał Cie zainteresuje i bedzie Ci latwo wchodził do glowy ?:)Nie możemy sie poddawać i musimy to wszystko przezyc jakos:-DKat1234, złożyłam dokumenty o akademik w piatek:)a Ty juz bylas?:)A wlasnie-czy my tez bedziemy zapisywać sie na zajecia i grupy przez USOS?:)



-Asia90-
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2012, o 08:29

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: -Asia90- »

cyysiaa pisze:Hej, dołączam i ja

Coś cicho się tu zrobiło.
Moim największym problemem jest chemia. Strasznie się jej boję Nie wiem jakim cudem sobie poradzę

Wy też czegoś się boicie?:D
Z chemią wygląda to tak, że oni dużo straszą, a potem i tak przepuszczają cały rok nawet jeśli jest kilkanaście osób na II termin egzaminu - i tak wszyscy zdają. Trzeba by było kompletnie nie zajrzeć do książek, olać przedmiot i w ogóle się nie przejmować, żeby go nie zdać - takie moje zdanie. Nie twierdzę, że jest łatwo, bo NIE jest. Tak jak wspominał ktoś - chemia na studiach znacznie różni się od tej licealnej, bez względu na to na jakim profilu się było. Jest masa nauki, jest trudno, ale wszystkie materiały z laboratoriów, ćwiczeń, wykładów - są udostępniane na stronie internetowej, tak więć źródło informacji na egzamin jest pewne poza tym, wykładowcy też ludzie - zdają sobie sprawę, że mamy bardziej kierunkowe przedmioty, niż chemia
-Asia90-
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2012, o 08:29

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: -Asia90- »

tristania555 pisze:Cyysiaa, jesli interesuje Cie ten kierunek to nie rezygnuj:)Nie poddawaj sie-chemia na studiach podobno różni sie od tej licealnej, wiec
moze akurat materiał Cie zainteresuje i bedzie Ci latwo wchodził do glowy ?:)Nie możemy sie poddawać i musimy to wszystko przezyc jakos:-DKat1234, złożyłam dokumenty o akademik w piatek:)a Ty juz bylas?:)A wlasnie-czy my tez bedziemy zapisywać sie na zajecia i grupy przez USOS?:)
Bardzo dobrze powiedziane - nie można się poddawać trzeba się przyłożyć do nauki, uczyć systematycznie, a naprawdę ze wszystkim damy radę
Przez USOS się nie zapisujemy - ani do grup, ani na przedmioty. Jedynie na praktyki wakacyjne, ale to długa droga jeszcze przed nami
-Asia90-
Posty: 16
Rejestracja: 17 lip 2012, o 08:29

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: -Asia90- »

I jeszcze jedno - byłam dziś w dziekanacie i po rozmowie z Panią Kubik, zdecydowałam się na bycie starostą (starościną, jeśli sie to odmienia ) naszego roku Na pewno będzie mi troszkę łatwiej podołać temu zajęciu, ze względu na to, że już tam studiowałam - więc znam naszych prowadzących z I roku jak i orientuję się w wielu innych sprawach
W związku z tym, na sam początek chciałabym założyć nam stronę na facebooku, gdzie podam dalsze informacje - na temat naszego maila rocznikowego (tam udostępnię do niego hasło), na który będziemy dostawać wiadomości z dziekanatu (także informacje o harmonogramie) oraz będziemy udostępniać sobie wszelkie notatki czy też materiały od prowadzących. Ponadto - tam mogłabym przekazać więcej informacji, których tutaj się nie da, bo jest to miejsce publiczne i oczywiście - dzięki takiej stronie - łątwiej nam się będzie zintegrować, a podczas roku akademickiego - przepływ informacji będzie znacznie lepszy.
Jednak, żeby założyż taką grupę, muszę mieć w znajomych przynajmniej jedną osobę, którą do takiej grupy dołączę. Gdy już tak się stanie - zostawię Wam tutaj linka do naszej strony - i będziecie mogli się za pomocą tego zgłaszać tzw. prośbę o przyjęcie (no tak to się na fb nazywa ).
Dlatego - czy ktoś z Was mógłby mi przesłać w wiadomości prywatnej link do swojego profilu na fb - i przyjąć mnie do znajomych, kiedy już o to poproszę?
Awatar użytkownika
pneumonia_white
Posty: 69
Rejestracja: 14 lip 2012, o 18:40

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: pneumonia_white »

hej hej jest może na forum ktoś z tego roku dietetyki?
chocomuse
Posty: 34
Rejestracja: 5 maja 2013, o 22:40

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: chocomuse »

pneumonia_white gratuluję wyniku z matury, ZAZDROSZCZĘ szczerze. Ja póki co panikuję bo ostatnia przyjęta osoba z listy ma numer 104, a ja jestem 189 w kolejce i pojęcia nie mam, czy mam jeszcze jakiekolwiek szanse na CMUJ bo to była moja pierwsza matura i nie wiem, jak się taka rekrutacja w rzeczywistości odbywa.
miska94
Posty: 11
Rejestracja: 28 cze 2013, o 13:29

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: miska94 »

hej ja jestem na I roku dietetyki CM UJ przeszukałam internet wzdłuż i wszerz i nie znalazłam żadnej grupy zrzeszającej ludzi z tego kierunku, roku i uczelni chyba, że coś jednak już powstało?
wiola_pi
Posty: 5
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 12:42

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: wiola_pi »

witam ja też wybieram się na dietetykę w tym roku
miska94
Posty: 11
Rejestracja: 28 cze 2013, o 13:29

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: miska94 »

miło mi!
wiola_pi
Posty: 5
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 12:42

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: wiola_pi »

mi też tak samo nie znalazłam żadnej grupy z naszego kierunku , chyba jeszcze nic nie powstało , pasowałoby coś założyć , tylko musi być nas więcej :-P
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości