Dietetyka CMUJ

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
miska94
Posty: 11
Rejestracja: 28 cze 2013, o 13:29

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: miska94 »

nooo, właśnie a z tego co obserwuję, to każdy już sobie miejsce w jakiejś grupie zagrzał, pasowałoby coś ogarnąć, by chociażby ktoś wytłumaczył, jak sprawa wygląda z tą całą rejestracją na przedmioty
wiola_pi
Posty: 5
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 12:42

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: wiola_pi »

W dziekanacie pani powiedziała mi że rejestrujemy się tylko do grup na jeden przedmiot i automatycznie będziemy w tych grupach na innych przedmiotach , na wf i lektorat też się nie rejestrujemy ,ta rejestracja zaczyna się chyba 19 września ale też jestem ciekawa jak to będzie wyglądało w tym usosie
miska94
Posty: 11
Rejestracja: 28 cze 2013, o 13:29

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: miska94 »

więc nie obowiązuje nas rejestrowanie się na każdy przedmiot z osobna? tylko na jeden, który wyskoczy za ileś tam dni? ) miałam właśnie zamiar zadzwonić do dziekanatu i dopytać, no ale może jakoś to będzie
wiola_pi
Posty: 5
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 12:42

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: wiola_pi »

tak, tak zrozumiałam tylko na jeden przedmiot
wiola_pi
Posty: 5
Rejestracja: 2 wrz 2013, o 12:42

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: wiola_pi »

coś cicho tutaj w dalszym ciągu , nikt więcej na dietetykę się nie wybiera ?
Awatar użytkownika
suzi
Posty: 122
Rejestracja: 7 sty 2013, o 13:56

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: suzi »

Jaki jest aktualny prog?
mamba1304
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:27

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: mamba1304 »

Heeej:) ja też od tego roku rozpoczynam naukę na kierunku dietetyka w CMUJ, czyli widzę że inne osoby z roku też szukają kontaktu.
mamba1304
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:27

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: mamba1304 »

o świetnie, własnie miałam pisać zeby coś ogarnąć na facebooku:)
Marjus92
Posty: 66
Rejestracja: 16 cze 2014, o 17:28

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Marjus92 »

Witam, Czy ktos sie wybiera w tym roku na Dietetyke I Stopnia? Jaki był ostateczny prog w ubieglym roku?
mamba1304
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:27

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: mamba1304 »

Jeśli myślisz o dietetyce na UJocie to zastanów się 15 razy:) Kierunek jest nowy i jest z nim mnóstwo zamieszania. Nikt nic nie ogarnia. Ponadto na anatomii od tego roku wchodzą tzw. szpilki. Jeśli chodzi o próg to niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć, ale tak mniej wiecej trzeba było mieć po 70% z biol i chem
Marjus92
Posty: 66
Rejestracja: 16 cze 2014, o 17:28

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Marjus92 »

Zastanawialam sie juz nad tym 100razy i oprocz tego, ze interesuje mnie ten kirunek, to z praktycznego punktu widzenia nie dostane sie raczej na inne kierunki biomed z moimi wynikami z matury(po 65% z bio i chem rozsz). Mam tylko do wyboru krakow i kato. Oczywiscie wolalabym krakow, ale tam sa zazwyczaj dosc wysokie progi. A dietetyka na UR w krakowie? Warto?

mamba1304
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2013, o 15:27

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: mamba1304 »

Nie orientuję się jak jest na UR, ale wiem że im jest ciężej załatwić praktyki. Szpitale/przychodnie/kliniki chętniej przyjmują jednak studentów dietetyki z UJotu. Po za tym po UR jest tytuł inżynieria, to nie są studia strikte medyczne:)
ta_domika
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2014, o 21:53

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: ta_domika »

Hej wszystkim, w tamtym roku próg na dietetykę wynosił 55 punktów.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości