Dietetyka CMUJ

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Marjus92
Posty: 66
Rejestracja: 16 cze 2014, o 17:28

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Marjus92 »

Niestety jestem sama przy szukaniu a masz juz jakis znajomych na dietetyce?

Jezeli chodzi Ci o to./I%20rok%20LIC%20I%20sem%202014-2015.xls
To nawet nie mam pojecia co to jest bo np. Psychologia ogolna na USOsie(ktorego tez nie ogarniam ) jest ustawiona w srode i w piatek, a na stronie wyzej w poniedzialek, srode i piatek.
A my zapisujemy sie na zajecia czy dostajemy gotowy plan zajec?
ta_domika
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2014, o 21:53

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: ta_domika »

Nie no, nie znam jeszcze nikogo
Tak, na zajęcia, a tym samym do grup, musimy się zapisać sami, tak gdzieś w drugiej połowie sierpnia.
guusiek
Posty: 18
Rejestracja: 28 cze 2014, o 21:42

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: guusiek »

Rowniez gratuluje wszystkim ktorzy sie dostali! Co do planu zajec to jeszcze nie widziałam bo jestem na wyjeździe, a ciezkp na telefonie mi cos sprawdzic. Ale pamietam, ze ogladalam plan na rok 2013/2014 i kompletnie go nie moglam zrozumiec wiec podejrzewam ze jest podobny ostatnio rozmawialam z dziewczyna ktora studiuje dietetyke na uj i wlasnie mowila, ze kierunek bardzo fajny i.ciekawy, ale zajecia czasami sie nakladaja na siebie i trzeba biegac po calym krakowie
Jestem jak najbardziej za spotkaniem pod koniec wrzesnia!

guusiek
Posty: 18
Rejestracja: 28 cze 2014, o 21:42

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: guusiek »

A wiecie może dziewczyny kiedy i w jaki sposób można się zapisać na zajęcia wychowania fizycznego? z tego co wyczytałam to są różne sekcje, a ja nie Wyobrażam sobie bycia w innej niż siatkarskiej

guusiek
Posty: 18
Rejestracja: 28 cze 2014, o 21:42

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: guusiek »

Udało mi się otworzyć dokument z planem i chyba już wiem jak go czytać. W każdej kolumnie z dniem tygodnia są wymienione wszystkie np. poniedziałki miesiąca. Na każdy przypada jeden z 4 planów. Czyli wygląda to trochę inaczej niż w liceum. Nie rozumiem tylko który z planów przypada na dzień jeżeli w miesiącu są np. 3 poniedziałki.

marynia94
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2014, o 21:44

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: marynia94 »

Witam Was wszystkich Ja również jestem tą szczęściarą, która się dostała na dietetyka na UJ I tak czytam Wasze wypowiedzi i również jestem chętna spotkać się, bo jestem w tym wszystkim zielona i nikogo nie znam
Jeżeli chodzi o mieszkanie, to jeśli ktoś szuka, o to mam ogłoszenie:
Wraz z moimi dwoma bardzo fajnymi koleżankami szukamy jeszcze jednej fajnej, niepalącej i niekonfliktowej dziewczyny do wynajęcia mieszkania Nie mamy nic konkretnego, wciąż szukamy, ale gdyby ktoś był zainteresowany, proszę dać znać. Zawsze będzie miał tą jedną koleżankę z tego samego kierunku

I tak jeszcze czytam o tym zapisywaniu się na zajęcia, to o co w tym chodzi tak naprawde? Że moge się zapisywać na każdy przedmiot jak mi odpowiada?
Z góry dziękuje za pomoc zagubionej duszy
Marjus92
Posty: 66
Rejestracja: 16 cze 2014, o 17:28

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Marjus92 »

Wczoraj bylam w dziekanacie zaniesc zadwiadczenie lekarskie. I przemila Pani powiedziala mi, ze nalezy patrzec na grupy cwiczeniowe i na podstawie numeru grupy cwiczeniowej wybierasz sobie plan. Do tego przy kazdych zajeciach sa daty od kiedy do kiedy trwaja dane zajecia. Mi caly czas jest ciezko ogarnac ten plan

Marjus92
Posty: 66
Rejestracja: 16 cze 2014, o 17:28

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Marjus92 »

P.s. Apropo wfu i angielskiego to chyba tez w polowie sierpnia
Witamy nowa kolezanke!

marynia94
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2014, o 21:44

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: marynia94 »

Marjus92 a te badania robiłaś w Krakowie? Czy jednak można je zrobic całkiem w innym mieście?
guusiek
Posty: 18
Rejestracja: 28 cze 2014, o 21:42

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: guusiek »

Badania można zrobić w każdym mieście u lekarza medycyny pracy Mi pani jeszcze mówiła, że nie trzeba ich donosić osobiście, można przesłać pocztą, co u mnie jest dużym plusem, bo jestem z Kołobrzegu
Marjus92
Posty: 66
Rejestracja: 16 cze 2014, o 17:28

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Marjus92 »

Ja robilam w krakowie. Jak zanosilam zaswiadczenie to Pani powiedziala jeszcze, ze musimy wyrobic ksiazeczke sanepid., zaniesc material do badan i byc zaszczepionym na wzw typ b. W najblizszym czasie wysle nam maile z dokladnymi informacjami Troche tego jest

Marjus92
Posty: 66
Rejestracja: 16 cze 2014, o 17:28

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Marjus92 »

A wiec. Odczytalam plan.
Bo to jest plan na pierwsze tygodńie, wyklady sa stalymi punktami w harmonogramie i nie da sie wybrac innych godzin wykladow, wiadomo
Nalezy spojrzec na grupy seminaryjne(I,II i III) i cwiczeniowe(1,2,3,4,5,6). Niektore wybory sie wykluczaja, np. Sem I z cw. 6, to trzeba juz tak dograc aby nic sie nie pokrywalo najlepiej wydrukowac sobie ten arkusz i markerem zakreslac zajecia

Dziewczyny, a czy praktyki srodroczne zalatwiacie sobie samodzielnie czy czekacie na przydzial z uczelni?
ta_domika
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2014, o 21:53

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: ta_domika »

Ale to jak to będzie z zapisywaniem się na zajęcia w takim razie? Trzeba jeszcze samemu ogarnąć co się pokrywa a co nie?
Nie myślałam jeszcze o tych praktykach, bo pani w dziekanacie mówiła, że jeszcze będzie skierowanie w październiku na kolejne badania i żeby póki co sobie tym głowy nie zawracać. Słyszałam, że lepiej jest mieć praktyki w jakichś małych szpitalach, a nie klinikach, więcej się można nauczyć.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości