Dietetyka CMUJ

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Marjus92
Posty: 66
Rejestracja: 16 cze 2014, o 17:28

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Marjus92 »

Ja juz sama nie wiem, Pani w dziekanacie mowila, ze w polowie sierpnia beda zapisy do grup cwiczeniowych i seminaryjnych, na wf i angielski nie pamietam. I zeby to sobie ogarnac, bo jak przegapimy to ona nas przydzieli do grup.
Mi dziewczyna, ktore jest juz na dietetyce mowila, ze lepiej sobie samemu ogarnac, bo moga przydzielic do szpitala na drugim koncu miasta z dojazdem ponad godzinnym. Ja chyba nie bede sobie tym dodatkowo glowy zawracac, gdzie przydziela tam pojde choc najlepeij bylo by w poradni dietetycznej albo leczenia otylosci
A sprawdzalas juz plan? ktora grupa Ci najbardziej podpasowala?

ta_domika
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2014, o 21:53

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: ta_domika »

Najlepiej taka gdzie się najwcześniej kończy Jeszcze nie ogarnęłam tak dokładnie, za dużo kwadracików i kolorów
Marjus92
Posty: 66
Rejestracja: 16 cze 2014, o 17:28

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Marjus92 »

Heheh tez bym tak chciala w sumie calkiem sensownie wyglada plan dla semIII i cw5. Po wf dluzsza przerwa i nie trzeba gnac od razu na zajecia reszty kombinacji jeszcze nie ogarnelam

ta_domika
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2014, o 21:53

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: ta_domika »

Dobrze mówisz, po wf-ie warto skoczyć się odświeżyć i przekąsić co nieco (oczywiście dietetyczne )
marynia94
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2014, o 21:44

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: marynia94 »

Mamo jakie to wszystko pogmatwane Myśle że większosc bedzie wybierać takie grupy, aby skończyc wcześniej
A właśnie z tymi praktykami, to one juz sie zaczynają w I semestrze? Znaczy ze juz trzeba sobie coś na październik załatwiać? Wiecie coś o tym?
Marjus92
Posty: 66
Rejestracja: 16 cze 2014, o 17:28

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Marjus92 »

Prosta sprawa, tylko zdrowo i dietetycznie

No podpbno srodroczne Uczelnia dla nas zalatwi, i tak, one sa juz od I semestru. Wiec w czwartek mamy jako taki luz od nauki teorii tylko praktyki wakacyjne dobrze jest sobie samemu ogarnac, wiadomo, nikt nam na tacy nie poda

marynia94
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2014, o 21:44

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: marynia94 »

A wiecie może czy to jest tak, że jak sie juz raz zapiszesz na odpowiednie grupy, to jestes juz w nich cały czas? Bo ten plan jest tylko na I semestr widze, nie ma na kolejne, aby zobaczyc jak to jest z tymi grupami?
ta_domika
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2014, o 21:53

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: ta_domika »

Tak chyba właśnie jest, że teraz się zapisujemy do grupy, w której będziemy przez cały pierwszy stopień.
marynia94
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2014, o 21:44

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: marynia94 »

No to teraz sobie fajnie ustawić pod siebie, a potem w kolejnych semestrach wyjdzie że to wcale nie są fajne grupy
Chyba ze ktoś ma plan na kolejne semestry, to może podać link
ta_domika
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2014, o 21:53

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: ta_domika »

Wszystkie aktualne plany są na stronie
ta_domika
Posty: 34
Rejestracja: 23 cze 2014, o 21:53

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: ta_domika »

Zobaczcie sobie na stronie.
Niżej jest zakładka harmonogramy zajęć 2014/2015 i jest dla I roku, ale coś tam jest pomieszane chyba. Zresztą po otwarciu w tytule jest rok 2013 i już nie wiem, czy to tylko pomyłka, czy to nie dla nas
Marjus92
Posty: 66
Rejestracja: 16 cze 2014, o 17:28

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Marjus92 »

Chyba cos poprawili, bo przy kazdym pliku jest korekta z dnia 31.07"
Ja chyba jednak zostane przy wfie w poniedzialek. Sensowna przerwa od 11:30 do 14:00 czego nie ma w piatek

Marjus92
Posty: 66
Rejestracja: 16 cze 2014, o 17:28

Re: Dietetyka CMUJ

Post autor: Marjus92 »

Dobra cofam to co powiedzialam o wfie zobaczcie plan na semestr letni, to jest dopiero hardcore.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości