Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Justynka93
Posty: 32
Rejestracja: 15 lip 2014, o 13:58

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: Justynka93 »

impatryk pisze:
Justynka93 pisze:impatryk, no już jest lista eh jeszcze tak malutko nam brakuje i nie wiadomo co dalej .
ja juz sie poddaje.szukam kierunkow z ll naboru

Ja nadal myślę że szansa jakaś jeszcze jest i nie poddaje się, dużo osób może zrezygnować i jakieś miejsca na pewno się znajdą. Ja też zapisze się na jakieś studium roczne lub 2-letnie w razie czego, gdyby się tutaj nie udało. I zobaczymy ile osób dokona wpisu z tej listy
Nie powinnaś się załamywać bd czekać razem na kolejna listę.
Trochę dłużej to potrwa, no ale trzeba jakoś przeżyć.
impatryk
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2014, o 20:14

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: impatryk »

Justynka93 pisze:
impatryk pisze:
Justynka93 pisze:impatryk, no już jest lista eh jeszcze tak malutko nam brakuje i nie wiadomo co dalej .
ja juz sie poddaje.szukam kierunkow z ll naboru

Ja nadal myślę że szansa jakaś jeszcze jest i nie poddaje się, dużo osób może zrezygnować i jakieś miejsca na pewno się znajdą. Ja też zapisze się na jakieś studium roczne lub 2-letnie w razie czego, gdyby się tutaj nie udało. I zobaczymy ile osób dokona wpisu z tej listy
Nie powinnaś się załamywać bd czekać razem na kolejna listę.
Trochę dłużej to potrwa, no ale trzeba jakoś przeżyć.
o ile będzie kolejna lista -,-
impatryk
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2014, o 20:14

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: impatryk »

Jednocześnie informujemy, że w przypadku niewypełnienia limitu, kolejna lista rankingowa (nr 5) zostanie ogłoszona 09.09.2014 r.
pyśkaa
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2014, o 11:39

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: pyśkaa »

impatryk i Justynka93, nie przejmujcie się po pierwsze obstawiam, ze na 100% ktoś z góry, kto juz dokonał wpisu, zrezygnuje i bedzie to pewnie wiecje niz jedna osoba a po 2 teraz coraz mniej osób bedzie składać papiery, juz jest dosyc pozno i na innych uczelniach tez juz bylo po kilka list rankingowych i sie niejedni pozapisywali juz gdzie indziej
Lilith2572
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2014, o 19:32

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: Lilith2572 »

Witam wszystkich Czy orientujecie się ile wynoszą koszty studiowania dietetyki na ŚUM? Za semestr czy za rok
impatryk
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2014, o 20:14

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: impatryk »

ale idiotka ze mnie . jak bym wpisala matematyke to bym sie dostala. glupi

sylwiiia
Posty: 41
Rejestracja: 27 cze 2014, o 18:20

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: sylwiiia »

Lilith2572, informacja o opłatach za studia powinna być na stronie ŚUM-u. A jeżeli nie ma, to po prostu zadzwoń do dziekanatu, powinni Ci udzielić takiej informacji.
monika_b
Posty: 4
Rejestracja: 7 lip 2014, o 15:31

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: monika_b »

muszę wysłać badania lekarskie do wydziału, wie ktoś może jak mam to zaadresować? ogólnie do dziekanatu wydziału śum czy do konkretnej osoby?
Justynka93
Posty: 32
Rejestracja: 15 lip 2014, o 13:58

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: Justynka93 »

impatryk z listy zapisalo sie tylko 13 osob wiec 20 miejsc zostalo wolnych i napewno bedziemy na kolejnej - 5 liscie jak nic bo mi brakowalo tylko 13 miejsc a zostalo wiecej niz myslalam ciesze sie i to bardzo tylko czekac do 9.09

impatryk
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2014, o 20:14

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: impatryk »

Justynka93 pisze:impatryk z listy zapisalo sie tylko 13 osob wiec 20 miejsc zostalo wolnych i napewno bedziemy na kolejnej - 5 liscie jak nic bo mi brakowalo tylko 13 miejsc a zostalo wiecej niz myslalam ciesze sie i to bardzo tylko czekac do 9.09


wiem! i tak bardzo bardzo sie ciesze -)

sylwiiia
Posty: 41
Rejestracja: 27 cze 2014, o 18:20

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: sylwiiia »

Ja się cieszę razem z Wami!
Klariys
Posty: 1
Rejestracja: 2 sie 2014, o 13:43

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: Klariys »

Cześć Pare dni temu zapisałam się na drugi nabór na dietetykę niestacjonarną na pierwszy rok, jak myślicie, z matmą podstawową z której miałam 92% mam szansę się dostać? Z iloma punktami Wy się podostawaliście w tym roku, chociażby na stacjonarne? Bo jeszcze myślę czy by nie zapisać się na dzienną dietetykę, skoro jest możliwość pojawienia się tej piątej listy, ale nie wiem czy mi punktów starczy. A do września tak daleko
Ewelinaaa
Posty: 14
Rejestracja: 24 kwie 2014, o 10:09

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: Ewelinaaa »

własnie ktos wczesniej pisał ze wysłała badania, możecie podac adres ? z góry wielkie dzięki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości