Dlaczego rodzice nie pozwalają nam na wybór zwierzaka?

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: Kiara »

U mnie tak nie było.Obiecanki cacanki jak to mi mówiono.Ale masz mojego Misia i jestem szczęśliwa.Zwłaszcza,że będę mieć drugiego szynszyla.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: Szyszek1993 »

Dobrze może skończmy ten teamt, bo nie sensu się sprzeczać. Kazdy ma inne zdanie na ten temat i już!
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: muppet »

heh nie chodzi tu o wywyższanie szynszyli nad inne zwierzaki domowe. Ale jak czytam posty że komus szynszyl wpadł do miski z wodą, albo ktoś wypuszcza go z klatki raz na kilka dni, albo wystawia na śmietnik bo mu się znudził to mnie po prostu . Gdy dziecko chce mieć zwierzatko w domu, rodzice najczęściej kupuja im gryzonie. Ale ja uważam ze ze wszystkich gryzoni szynszyle są najbardziej wymagające (i nie tylko dlatego że mogą życ o wiele dłuzej niz inne gryzonie). Moim zdaniem nie nadają sie one dla małych dzieci. Z resztą to nie tylko moje zdanie.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: Szyszek1993 »

Moje także!
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: Kiara »

Tak.Szynszyle są wymagające w porównaniu do innych gryzoni.To nie jest jakiś tam chomik:malutki i leniwy.Ale to duże stworzonko,które przepada za towarzystwem i lubiące zabawę.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: Szyszek1993 »

Właśmie tego nie którzy nie rozumieją!
Aneczka

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: Aneczka »

Przyznam sie Że nie czytałam wszystkich odpowiedzi ani całego postu, ale w moim przypadku było tak Że moja mama nienawidzi zwierząt a sama zaproponowała Że mi go kupi :yahoo: :yahoo: :yahoo: :-D :-D :-D dlatego Że było to kilka dni przed moim urodzinami a wczesniej przeszlam operacje i szpital. ogolnie masakra a moja mama widziala ze ja marze o szynszylu z calego serca (choc trudno tego nie zauwazyc jak sie czyta same ksiazki o tematyce szyszli, na internecie wchodzi sie tylko na fora i stronach o szynszylach i drukuje sie zdjecia szynszylkow i wiesza sie ja na scianach i gada sie o nich non stop) ale teraz ku mojemu zdziwienu moja mama rowniez pokochala Puszka :-D :-D :-D serio :)
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: Kiara »

Tak to już jest.Najpierw nie nie nie.A potem? Moja rodzinka szybko przyzwyczaja się do nowych lokatorów.I o dziwo.To mama wyszła z propozycją kupienia drugiego szynszyla.Prawda jest taka,że nasi rodzice przechodzili to co my teraz.
Yeef
Posty: 100
Rejestracja: 21 mar 2007, o 20:26

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: Yeef »

Aneczka Twoja mama zapewne cie tak kocha ze pomimo tego ze nie lubi gryzoni kupila ci szylka, tylko dlatego zeby ciebie zadowolic. Powinnas podziekowac swojej mamie. Z mojej strony wielki podziw dla twojej mamy =] Kazda mama jest wyjatkowa )
grzeniu
Posty: 26
Rejestracja: 29 mar 2007, o 17:13

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: grzeniu »

wszystim wam zazroszcze .Ja narazie niemoge mieć szynszylka bo niedawno zmarł mi chomik a on był chory na grzybice .i jak bym kupił chwile po zgonie chomika to możiwe , że szynszyl tez by mógł sie zarazić.rodzice obiecali mi że za rok bede móg kupic sobie szynszyla ! ! ! ! ! jupi
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: Kiara »

Za rok?Osobiście bym nie wytrzymała.Świnka ma ten plusik,że jest aktywna w dzień ale przez większość czasu nie może sama przebywać.Heh
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: muppet »

grzeniu pisze:rodzice obiecali mi że za rok bede móg kupic sobie szynszyla !
skoro za rok to czemu już teraz zadajesz tak wiele pytań dotyczących szynszyli? Chcesz się dobrze przygotować?
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: Szyszek1993 »

Chyba chce być przygotownay na przyjęcie szynszyla! Kiara zgadzam sie z tobą. Ja nie wytrzymałbym tyle czasu! do tego czasu wile mogłoby sie wydarzyć. Jednak lepsze to niż nic
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość