Dlaczego rodzice nie pozwalają nam na wybór zwierzaka?

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
Pawelmix1
Posty: 2
Rejestracja: 9 sie 2008, o 14:52

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: Pawelmix1 »

mesene pisze:Moja mama tez długo nie dawała się namówić na rzadne zwierzątko domowe. Dwa lata temu udało mi się ją przekonać, po prostu nie ustępuj i od razu nie rezygnuj
Super! Dokładnie postępuj tak jak jest napisane u góry!

[ Dodano: Nie Sie 10, 2008 23:11 ]
ollcia pisze:moim skromnym zdaniem fretki to najcudowniejsze zwierzaki na swiecie i mam ich az osiem i wszyskie wykastrowane nie smierdza przysiegam i nie uwarzam tak tylko ja ale i moi znajowi
Ej a ty masz dużo fretek, powiedz mi co się bardziej opłaca, samiec czy samica?
szpila159
Posty: 13
Rejestracja: 28 lip 2008, o 21:17

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: szpila159 »

No więc nie odstępuje na krok, rodzice byli już nawet w zoologicznym z zamiarem kupna, ale ta pani powiedziała moim rodzicą że ona śmierdzi nawet po sterylizacji
Milenkaa_
Posty: 2
Rejestracja: 12 paź 2008, o 18:12

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalają nam na wybór zwierzaka?

Post autor: Milenkaa_ »

Joanna#x17Babiuk pisze:Próbuje namówić mamę i tatę na tchórzofretki, ale oni chowają mnie przed oczami jorka.
Ja mam 2 fredki i jezeli chcesz cos wiedziec o fretkach moge ci powiedziec i moze wymysle co mozesz powiedziec aby ich namowic D

[ Dodano: Nie Paź 12, 2008 19:21 ]
[ Dodano: Nie Sie 10, 2008 23:11 ]
ollcia pisze:moim skromnym zdaniem fretki to najcudowniejsze zwierzaki na swiecie i mam ich az osiem i wszyskie wykastrowane nie smierdza przysiegam i nie uwarzam tak tylko ja ale i moi znajowi
Ej a ty masz dużo fretek, powiedz mi co się bardziej opłaca, samiec czy samica? [/quote]

Zgadzam sie z toba ja mam tylko dwie ale mi wystarcza :*

[ Dodano: Nie Paź 12, 2008 19:47 ]
Wszystkie zwierzaczki są cudne
kama945
Posty: 10
Rejestracja: 13 paź 2008, o 17:42

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: kama945 »

madzia pisze:wiesz tez chcialam miec fretke ale nie radze moja kuzynka ma cudna fretke fajnie jest z nimi chodzic naspacery i sie z nimi bawic ale wiesz jak od nich smierdzi okropnie.nie radze ci zebyc kupowala sobie fretke.ja bym juz wolala jorka ja zamiast fretki mam swinke morska i jest fajnie
teraz to juz paskudnie sie zachowalas bo swinki morskie smierdza bo takie sa a fretki przez ludzi bo na nie polowali i zostalo kilka samiczek wiec ja rozmnozyli z tchorzami i dla tego smierdza

[ Dodano: Wto Paź 14, 2008 19:31 ]
ja bylam w piotrkowie na badaniach i taka paniusia wyjechala z zalosnym tekstem do innej ze kupila sobie za 500zl czapke z futra fredzi (taka szmate trzeba obedzec ze skory) nie toleruje takich paniusi bo te zwierzatka traca zycie przez taka szmate
PitBull
Posty: 18
Rejestracja: 18 wrz 2008, o 17:04

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: PitBull »

Rodzice mogą sie nie zgodzić z kilku przyczy.Tchurzofretka czy szynszyle kosztująi nie małozwłaszcza fretkaKlatka jest rownież drogapóźniej kupno zarcia, karmy, akcesoria do zabwy, do gryzienia, szelki, smyczei codzienne wypuszczanie z klatki, chodzenie na spacery w przyupadku tchurzofretkiNa poczatku kazdy sie cieszy zwierzatkiemale po kilku miesiach odpowiedzialnosc spada na rodzicówoni to wiedza bo bardzo czesto tak jesti tego sie bojaja mialam to samoale poszlam do pracy i bez wiedzy rodziców sprawoazdziłam szynszyle, kosztaniczke, mysze, królikacałe zoo mam we własnym pokoju, ja je wyspuszczam , pilnuje, karmiemi moga tylko przeszkadzacwiec rodzice sie nie wtracajacały obowiazek jest na mojej glowie
Milenkaa_
Posty: 2
Rejestracja: 12 paź 2008, o 18:12

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: Milenkaa_ »

kama945 pisze:
madzia pisze:wiesz tez chcialam miec fretke ale nie radze moja kuzynka ma cudna fretke fajnie jest z nimi chodzic naspacery i sie z nimi bawic ale wiesz jak od nich smierdzi okropnie.nie radze ci zebyc kupowala sobie fretke.ja bym juz wolala jorka ja zamiast fretki mam swinke morska i jest fajnie
teraz to juz paskudnie sie zachowalas bo swinki morskie smierdza bo takie sa a fretki przez ludzi bo na nie polowali i zostalo kilka samiczek wiec ja rozmnozyli z tchorzami i dla tego smierdza

[ Dodano: Wto Paź 14, 2008 19:31 ]
ja bylam w piotrkowie na badaniach i taka paniusia wyjechala z zalosnym tekstem do innej ze kupila sobie za 500zl czapke z futra fredzi (taka szmate trzeba obedzec ze skory) nie toleruje takich paniusi bo te zwierzatka traca zycie przez taka szmate











Ehhhh zgadzam sie z toba zeczywicie szmata / przeciez to takie slodkie zwierzaki w ogole wszystkie sa slodkie i nie powienni tego robic
Awatar użytkownika
malgosi35
Posty: 3706
Rejestracja: 13 lut 2007, o 13:01

Re: Dlaczego rodzice nie pozwalajĄ nam na wybór zwierzaka?

Post autor: malgosi35 »

kama945 pisze:nie toleruje takich paniusi bo te zwierzatka traca zycie przez taka szmate
Regulamin: .Kto zamieszcza wypowiedzi obraźliwe, obsceniczne, wulgarne, oszczercze, nienawistne lub zawierające groźby podlega karze ostrzeżenia o wartości 1 do 3.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości