Dobre rady ]:->

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: radzioch »

Z histo podobno bez przecinkow i kropek)
Awatar użytkownika
onabez
Posty: 48
Rejestracja: 22 maja 2009, o 13:10

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: onabez »

I jak tam po pierwszych zajęciach? Były jakieś zaliczenia?
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: gatek »

Z biofizyki egzamin na końcu jest ustny, a poszczególne zaliczenia pisemne. Zdecydowanie do przyjemnych to ona nie należy ale już tyle osób dało radę że jakoś Wam też sie uda. A anatomia z Kosiem to największe szczęscie Wszystko pokaże, wytłumaczy, nauczy w świetnej atmosferze
Akar
Posty: 11
Rejestracja: 4 wrz 2009, o 11:49

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Akar »

a wiesz coś może na temat pani Marniok? Bo jeszcze jej na oczy nie widziałem, bo chora była, a w poniedziałek mam z nią szpilki.
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: gatek »

Dr Marniok krzywdy Ci nie zrobi, raczej martwiłabym się czy sie pojawi w poniedziałek bo jak nie to szpilki bedzie ocenial kto inny a ona zdecydowanie najbardziej idzie na reke studentom Z zaliczeniem teorii tez nie ma u niej problemu Wymaga baardzo malo, poza tym mozna sie dogadac co do terminow itp. Bardzo sympatyczna kobieta ale jakiejś szaleńczej wiedzy sie u niej nie zdobedzie
Akar
Posty: 11
Rejestracja: 4 wrz 2009, o 11:49

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Akar »

No to gra Kosiewicz powiedział, że Marniok już w poniedziałek będzie
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Arnold »

byle zdać i do przodu
Awatar użytkownika
lexie
Posty: 217
Rejestracja: 11 lip 2008, o 19:01

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: lexie »

A tą teorię w ogole zdaje się w ten sam dzień? Bo coś nie widzę, jak oni w półtorej godziny nam te szpilki zrobią, sprawdzą a potem nas przepytają. Zaczynam się obawiać ze nie zdam, bo mechanika i przyczepy to dla mnie czarna magia/
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Arnold »

Ja mam pytanie skierowanie głównie do Fabiolki co dokładnie przerabia się na anatomii 2 rok Pytam się bo anatomia na 1 roku jest beznadziejna, tylko nauka na szpilki.
pozdrawiam
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: harpagan1990 »

ja tam nie narzekam na Katowice. i chyba juz bym nie chciała sie przeniesc do Zabrza) No. chyba ze po chemii i OUNie zmienie zdanie.
Awatar użytkownika
AmoSo
Posty: 163
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:55

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: AmoSo »

harpagan1990 pisze:No. chyba ze po chemii i OUNie zmienie zdanie.
któż to wie ale skoro na biologie nie narzekasz, to tamto też powinno być ok
semiutka
Posty: 22
Rejestracja: 29 maja 2009, o 11:37

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: semiutka »

Hej wszystkim:D Po pierwsze to wesołych świąt wam wszystkim życzę:* żeby nic nie dobijało a każdy dzień był łatwiejszy do przebrnięcia.
Powiem tak próbowałam w tym roku dostać sie na medycynę do zabrza no ale troche zabrakło i jestem na etapie studiów biologicznych na UJocie i mam w tym roku całą chemię organiczną i oddzielnie nieorganiczną. CHCIAŁABYM SIE DOWIEDZIEĆ JAKI JEST PROGRAM CHEMII NA MEDYCYNIE bo mam dylemat bo w drugim semestrze mam do wyboru kurs laboratoryjny z chemi ogranicznej rozszerzony lub podstawowy. Powiedzcie czy to mi sie do czegośkolwiek przyda czy iść na łatwizne a skupić sie na poprawie matury? Z GÓRY DZIĘKI ZA ODPOWIEDZI I RADY:*
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Arnold »

w tym semestrze w Zabrzu mieliśmy laborki głównie z organiki tylko 1 laborek to kationy i aniony. Kolejne zajęcia to obliczenia. w 2 semestrze są seminaria z organiki, ale nie wiem jak to wygląda
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 10 gości