Dobre rady ]:->

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
wióro
Posty: 276
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:38

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: wióro »

Wielkie dzęki za odpowiedzi
Miałbym jeszcze jedno pytanie , jakie waszym zdaniem książki warto kupić na I rok ,a jakie wystarczy wypożyczyć( nie biorąc pod uwagę atlasów) ?
Oczywiście chodzi o Kato
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: radzioch »

no to jescze moje pytanie bo ogolnie jestem slabo zorienowany, jest gdzies albo jakis spis ksiazek na stronie lub gdzies.) z gory dzieki za odp
Awatar użytkownika
billie j.
Posty: 136
Rejestracja: 8 sie 2009, o 13:49

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: billie j. »

Ja nie kupowałam prawie żadnych książek. Swoje miałam tylko atlasy (Sobotta, McMinn i Yokoshi), z tym że dwóch ostatnich się pozbyłam. Bochenki pożyczałam, topograficzną kserowałam, a z pozostałych przedmiotów praktycznie wszystko pożyczałam. A i trzeba mieć własne ćwiczenia do łaciny!
swirek
Posty: 80
Rejestracja: 5 wrz 2008, o 16:13

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: swirek »

niemamnie pisze:Jest całkiem sympatyczna stołówka w miejscu szumnie zwanym campusem akademickim:) ,czyli blisko. Obiad kosztuje 11 pln, maja dobre naleśniki i kawę:)
Plus wiadomo niedaleko uczelni jakaś pizzeria, kebab i inne studenckie specjały.
TO jest ten Bufet Espresso czy jakos tak ? Jezeli nie to na jakiej ulicy jest ta sympatyczna stolowka ?
paweł13
Posty: 8
Rejestracja: 4 sie 2009, o 15:36

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: paweł13 »

Na jakie książki będę mógł liczyć z biblioteki a jakie już teraz trzeba kupić na własną rękę?
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: don_balon »

Uczcie się powoli obsługi. Tam znajdziecie wszystko. Bochenki na pewno dostaniesz, do tego jakiś stary ruski atlas. Niektórym się podoba, ja nie widziałem.
Awatar użytkownika
piekielny_ogar
Posty: 243
Rejestracja: 13 lip 2008, o 22:08

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: piekielny_ogar »

A czy Bochenki dostaniemy juz w tej wyprawce, czy musimy sami sobie zamówic? i co w ogole w tej wyprawce jest, bo nie wiem, co powinnam sobie kupic ) z gory dzieki
maruda89
Posty: 16
Rejestracja: 15 lip 2009, o 21:51

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: maruda89 »

byłam wczoraj zwiedzać zabrze P i w niektórych katedrach wywieszone są obowiązkowe i zalecane xD ksiązki P
nawet ich nie przepisywałam bo to tak po 10 pozycji z kazdego D
trzeba się dowiedzieć z czego dokładnie korzystać ^^
ale podobno wszytko można kupić na ksero D
Awatar użytkownika
wióro
Posty: 276
Rejestracja: 27 kwie 2009, o 12:38

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: wióro »

Czy Atlas pasożytów człowieka Buczka jest w wystarczających ilościach w bibliotece czy lepiej jakoś inaczej starać się go dopaść ? To samo tyczy się Anatomii topograficznej - Aleksandrowicz ?
paweł13
Posty: 8
Rejestracja: 4 sie 2009, o 15:36

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: paweł13 »

czy rok akademicki zaczyna się 1 października(jak to powinno być) czy 28 września(jak to mówią niektórzy)?z góry dziękuję za odpowiedź:)
Verbatim
Posty: 83
Rejestracja: 16 lip 2008, o 09:06

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Verbatim »

28.
Awatar użytkownika
radzioch
Posty: 172
Rejestracja: 21 lip 2009, o 13:19

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: radzioch »

ja slyszalem nawet ze 25
harpagan1990
Posty: 176
Rejestracja: 1 lip 2009, o 16:37

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: harpagan1990 »

dzisiaj pani z zabrza jak dzwoniłam mowiła ze 28.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości