Dobre rady ]:->

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Lady-Freakish »

to jednak wypożyczę od razu
Autsajder
Posty: 51
Rejestracja: 1 lip 2008, o 14:46

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Autsajder »

Nie no, powiem tak, też na początku się przeraziłem, ale jak teraz trochę sobie poczytałem na pierwsze zajęcia, to, to jest całkiem fajne fajnie się czyta, ale trzeba się jeszcze nauczyć
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Lady-Freakish »

Mnie zniechęca biologia, jak przejrzałam prelekcję, to genetyka wydała mi się nudna. mam nadzieję, że ten dział będzie krótki.
temat o pasożytach był np dla mnie ciekawszy, szkoda, że dostałam książkę starszą niz ja.

czy inauguracja 4.10 dot. też pierwszaków?
Autsajder
Posty: 51
Rejestracja: 1 lip 2008, o 14:46

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Autsajder »

Jak nie chcesz, to nie musisz iść Dla nas i tak najważniejsze wiadomości pewnie zostaną powiedziane 1.10 Przynajmniej większość pewnie nie idzie
Awatar użytkownika
Lady-Freakish
Posty: 145
Rejestracja: 31 maja 2010, o 15:55

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Lady-Freakish »

zamiast siedzieć na auli zawsze można się zintegrować z kolegami/koleżankami
lenkaa1
Posty: 76
Rejestracja: 2 lip 2010, o 17:54

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: lenkaa1 »

Może już wiele razy było to napisane. Nie denerwujcie sie, ze znowu padają podobne pytania. Dostałam się właśnie na lekarski i wczesniej nie sledzilam dokladnie takich informacji. Co wlasciwie bedzie sie dzialo 1.10 w Katowicach? Czy wiecie w jakich jestescie grupach? Bede w stanie dowiezc dokumenty dopiero jutro a panie z dziekanatu odsylaja mnie z pytaniami od jednego dzialu do drugiego.
Awatar użytkownika
Silvena
Posty: 101
Rejestracja: 23 paź 2009, o 19:42

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Silvena »

Gratulacje

1.10 jest rozpoczęcie roku + szkolenie bhp (obowiązkowe). 4.10 jest dzień rektorski (wolny od zajęć) i odbywa się inauguracja pierwszaków (nieobowiązkowa). Jej program ze strony ŚUM:
Informujemy, że 4 października 2010 roku o godz. 11.00 w Sali Wykładowej A-3 im. prof. zw. dr hab. dr h.c. Witolda Zahorskiego w Katowicach – Ligocie, przy ul. Medyków 18 odbędzie się

UROCZYSTA INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2010/2011


Program uroczystości:

• Hymn państwowy
• Przemówienie inauguracyjne JM Rektor SUM prof. dr hab. n. med. Ewy Małeckiej – Tendery
• Wystąpienia gości
• Immatrykulacja
• Wystąpienie przedstawiciela studentów
• Pożegnanie pracowników przechodzących na emeryturę
• Wykład inauguracyjny prof. dr hab. n. med. Beaty Kos – Kudła pt.: „Nowe spojrzenie na leczenie chorób nowotworowych”
• Gaudeamus
O grupach dowiesz się przy składaniu dokumentów (dostajesz papierową listę wszystkich grup i się szukasz) Zajęcia zaczynają się 5 października
Awatar użytkownika
Ficioryna
Posty: 129
Rejestracja: 7 sie 2009, o 19:28

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: Ficioryna »

//Katowice

Może mnie ktoś oświecić? Czy aby bankowo piątek i poniedziałek są dniami wolnymi od zajęć? Czy może w piątek grupy, którym przepadają zajęcia w poniedziałek muszą je właśnie wtedy odrobić?

Z tego co mi mówiła Pani z dziekanatu zajęcia zaczynają się od 5 (wtorek). To jak to jest możliwe, skoro musimy iść równo z materiałem?
lenkaa1
Posty: 76
Rejestracja: 2 lip 2010, o 17:54

Re: Dobre rady ]:->

Post autor: lenkaa1 »

Silvena, dzięki za szczegółowe informacje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości