Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
aguu
Posty: 60
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:46

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: aguu »

ponka pisze:na topach jak będziesz mieć z dr. Moniką W. albo Twoi znajomi to koniecznie trzeba się przenieść! u mnie na roku, kilka osób o mało co roku przez nią nie uwaliło,a przez cały semestr była i tak masakra.
HA! no nie wierzę Koleżanka miała z nią w zeszłym roku anato to nie ogarniała nic i przepuszczała ludzi, którzy nie odróżniali kręgu szczytowego od obrotnika

Co do ochrony środowiska to dużo zdjęć i fajne przejścia między slajdami panie prowadzące bardzo to lubią
Kolave
Posty: 304
Rejestracja: 9 paź 2009, o 20:33

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Kolave »

ponka pisze:
immuny- moim zdaniem trzeba Roitta i Ptaka, bo część odpowiedzi jest tu, a część tu. można sobie poradzić bez, ale ciężej. ja sobie kupiłam obydwie, bo i tak jeszcze się przydadzą, np. na patofizjo.
właśnie się zastanawiam czy zainwestować w ksiazki na immuny, i w sumie profesor najbardziej polecał Jakóbisiaka więc już wgl jestem w kropce które
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Kas_ia »

XombieBast pisze:Nie czepiają się raczej, ale postaraj się nie mieć całego slajdu zawalonego tekstem, bo z tego co pamiętam u mnie jednej dziewczynie się za to oberwało. No i prezentacja musi być na temat, jakieś masakryczne lanie wody też raczej nie przejdzie
Ok, dzieki Juz sie pozbylam slajdow zawalonych tekstem ^^
aguu pisze:
ponka pisze: Co do ochrony środowiska to dużo zdjęć i fajne przejścia między slajdami panie prowadzące bardzo to lubią
Dzięki za rade


To teraz jeszcze pytanie co do genetyki: czy w zeszlych latach tez robilo sie hodowle muszek owocówek na cwiczeniach czy dopiero w tym roku tak sobie wymyslili ?
Awatar użytkownika
matka_chrzestna
Posty: 50
Rejestracja: 15 lip 2010, o 19:09

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: matka_chrzestna »

Kolave pisze: właśnie się zastanawiam czy zainwestować w ksiazki na immuny, i w sumie profesor najbardziej polecał Jakóbisiaka więc już wgl jestem w kropce które
hm. to już zależy od ciebie i twoich możliwości finansowych. nie wydaje mi się, żebyś w przyszłości ciągle sięgała po książki do immunologii a tanie nie są. spróbuj poszukać w bibliotece, ale również miejskiej albo na akademii medycznej (mnie tam kolega z lekarskiego wypożyczył bez problemu). szczerze mówiąc przez 3 lata kupiłam na własność tylko 2 skrypty, które od razy sprzedałam i ewentualnie coś kseruję. potem pojawią się inne must have m.in. chirurgia, kardiologia, jeszcze droższe ale za to na pewno przydatne w przyszłości.
przemyśl sobie czy na pewno musisz je kupować, poszukaj dobrze i zdecyduj.
Kas_ia pisze:
To teraz jeszcze pytanie co do genetyki: czy w zeszlych latach tez robilo sie hodowle muszek owocówek na cwiczeniach czy dopiero w tym roku tak sobie wymyslili ?
2 lata temu nic takiego się nie działo. cały semestr rozwiązywaliśmy zadania ze skryptu
Awatar użytkownika
XombieBast
Posty: 56
Rejestracja: 11 kwie 2011, o 11:14

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: XombieBast »

To nowość, ale głównie z tego względu, że inna katedra jest za to odpowiedzialna teraz. My też trzaskaliśmy zadanka ze skryptu Kosy na każdych zajęciach.
Kolave
Posty: 304
Rejestracja: 9 paź 2009, o 20:33

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Kolave »

matka_chrzestna pisze:
Kolave pisze: właśnie się zastanawiam czy zainwestować w ksiazki na immuny, i w sumie profesor najbardziej polecał Jakóbisiaka więc już wgl jestem w kropce które
hm. to już zależy od ciebie i twoich możliwości finansowych. nie wydaje mi się, żebyś w przyszłości ciągle sięgała po książki do immunologii a tanie nie są. spróbuj poszukać w bibliotece, ale również miejskiej albo na akademii medycznej (mnie tam kolega z lekarskiego wypożyczył bez problemu). szczerze mówiąc przez 3 lata kupiłam na własność tylko 2 skrypty, które od razy sprzedałam i ewentualnie coś kseruję. potem pojawią się inne must have m.in. chirurgia, kardiologia, jeszcze droższe ale za to na pewno przydatne w przyszłości.
przemyśl sobie czy na pewno musisz je kupować, poszukaj dobrze i zdecyduj.
Dzięki.
Niby można potem sprzedać.

Z biblioteki wszystko wyszło zanim zdałam biochemie :p. W miejskiej tylko w czytelnia, a na medycznej nikogo nie mam. Mam jakieś skany, spróbuje na tym pracować
Awatar użytkownika
Zireael
Posty: 116
Rejestracja: 14 lip 2012, o 14:46

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Zireael »

Ma ktoś może testy na wejściówki od JJa/Kotona.?

Awatar użytkownika
AnYya
Posty: 118
Rejestracja: 8 sty 2008, o 09:18

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: AnYya »

Przed nami wakacyjne praktyki rzeźne i tu pojawił się problem Nikt nigdzie nie chce nikogo przyjmować, załatwienie miejsca graniczy z cudem. W okolicy Wrocławia najbliżej 60 km do Rawicza. W okolicy Krakowa- nie ma szans na jakąkolwiek zgodę Wszyscy na roku zdesperowani a na uczelni nikt nie chce w niczym pomóc. U Was też były takie cyrki z tymi rzeźniami? Zna ktoś jakieś sprawdzone miejscówki gdzie przyjmują?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Korczaszko »

Pierwsze słyszę o takich problemach. U mnie nie było najmniejszych, spora część roku ma już produkcyjne załatwione.
Zaliczenie mieliśmy w Borku Wielkopolskim i na 100% parę osób robiło tam praktyki, wiem też o okolicach Wielenia, Wolsztyna (tam są wyjazdy z uczelni), sama robiłam w Starachowicach. U mnie załatwienie praktyk to w ogóle wyglądało bardzo luźno, pojechałam do powiatowego on mi podbił papiery i stwierdził, że sam to załatwi z rzeźnią, bo on rządzi
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Korczaszko »

Jednak problemy się pojawiły tydz temu umawiałam się, że podpiszę papiery w Starachowicach, a dziś kazali mi spadać
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Korczaszko »

Mam do was wszystkich prośbę

Przez tę parę lat pewnie pomogłam paru osobom i teraz też proszę o pomoc.
Biorę udział w Stypendium z Wyboru. Miałam dość silną pozycję, teraz codziennie kolejne osoby wyprzedzają mnie i już nie łapię się do lauratów, dlatego bardzo proszę o głosowanie, udostępnianie linka na swoim facebooku, fb, forum lub mailu roku z jakimś komentarzem zachęcającym do głosowania. Każdy głos jest bardzo ważny
ind
Posty: 67
Rejestracja: 13 maja 2013, o 15:14

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: ind »

Korczaszko, oddany. Powodzenia!
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Korczaszko »

Dziękuję
Jeśli możesz udostępniaj dalej
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości