Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
dominika405
Posty: 84
Rejestracja: 27 wrz 2012, o 16:37

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: dominika405 »

Pytanie do weteranów Czy warto kupić ksero Anatomii zwierząt domowych, Horst Erich König, Hans-Georg Liebich formatu A4?Ksero jest czarno-białe,zbindowane.Cena niewielka.Co prawda jestem z UWM,ale ten wątek jest żywszy :p

Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Korczaszko »

Tylko jeśli zdjęcia są ładne i czytelne, bo on są w sumie najfajniesze w tej książce (a niektóre schematy np przebieg mięśni, gdzie każdy ma swój kolor w wersji szarej mogą być nieczytelne)
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: ponka »

napiszcie proszę jakie książki warto wypożyczyć z biblioteki na 4. rok, bo się nie mogę przekopać w tym temacie /
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: ponka »

Ankosik dzięki
Bobinka92
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2013, o 17:42

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Bobinka92 »

Pytanie odnośnie akademików.

Spotkał się ktokolwiek z sytuacją kiedy para mieszkała razem? Nie małżeństwo, po prostu para. Formalnie, nie jakieś przekręty, że obydwoje byli w jednym pokoju.
Witkowsky
Posty: 10
Rejestracja: 16 lip 2013, o 14:01

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Witkowsky »

Bobinka92 pisze:Pytanie odnośnie akademików.

Spotkał się ktokolwiek z sytuacją kiedy para mieszkała razem? Nie małżeństwo, po prostu para. Formalnie, nie jakieś przekręty, że obydwoje byli w jednym pokoju.

z tego co wiem to jeśli nie macie zawartego związku małżeńskiego to nie ma opcji aby dziewczyna mieszkała z facetem
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Kas_ia »

Czy na ćwiczenia z mikrobiologii u profesora wystarczy nauczyc się z Wawrzkiewicza, czy może szukać jeszcze jakichś innych żródeł? I czy na ćwiczenia z fizjo wystarczy ogarnąć tematy ćwiczeń ze skryptu, czy lepiej uzupełnić Krzymowskim ?
Ankosik
Posty: 30
Rejestracja: 22 sie 2011, o 12:21

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Ankosik »

na ćwiczenia u Ezy spokojnie wystarczy Wawrzkiewicz, tylko o Salmonelli dobrze nauczyć się z wykładów na fizjo raczej sam skrypt nie wystarczy i lepiej doczytać z Krzymowskiego
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Kas_ia »

Ankosik pisze:na ćwiczenia u Ezy spokojnie wystarczy Wawrzkiewicz, tylko o Salmonelli dobrze nauczyć się z wykładów na fizjo raczej sam skrypt nie wystarczy i lepiej doczytać z Krzymowskiego
Dziękuję bardzo za odpowiedź
Avenegeus
Posty: 26
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 15:28

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Avenegeus »

Prof. z mikro kocha jakieś nowinki i szczegóły, czasem sam się z nas śmiał że chyba nie umiemy korzystać z internetu - bądź co bądź Wawrzkiewicz jest trochę stary, więc czasem dobrze by było choćby na wiki sprawdzić czy systematyka albo leczenie się nie zmieniło :P Ale jak ktoś będzie miał przestarzałe info to głowy nie urwie, najwyżej się pośmieje :P
Awatar użytkownika
Kas_ia
Posty: 244
Rejestracja: 17 maja 2012, o 16:05

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Kas_ia »

Czy może mi ktoś napisać coś na temat pierwszego kolokwium z mikro [bakteriologia ogolna i serologia] u Ezy ? Jak to mniej wiecej wyglada, no i jaka jest zdawalnosc.?
Awatar użytkownika
patkarola
Posty: 162
Rejestracja: 23 sie 2009, o 14:09

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: patkarola »

Osobiście miło wspominam te koła. trzeba umieć, żeby zdać i tyle.

a jesteś facetem- zdawalność bliska 100%, jestes laską- zdawalność.hmm.zależy od humoru i wiedzy- jeśli masz wiedzę i co najważniejsze umiesz ją przekazać w elokwentny sposób- to zdasz na pewno. Prof nie lubi tępych strzał".
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Dojazdy, materiały i książki, akademiki, stypednia - Wro

Post autor: Korczaszko »

Jak dla mnie eza jest dinozaurem i te nowinki mnie trochę bawią D
Miał parę swoich ulubionych nowinek np. diagnostyka brucelozy z tej różowej książki, a nie wawrzkiewicza. Systematykę odświeżał to prawda, ale to bardziej chodzi o wykłady. Jak dla mnie na mikro nie wymagali cudów (ale egzamin był ciężki, bo tych bakterii z wykładów było pierdyliard )
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości