Doświadczenie z biologii o fasolach

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
mery7
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 08:32

Doświadczenie z biologii o fasolach

Post autor: mery7 »

Mam przeprowadzić doświadczenie o fasolach. Do słoika 1 nalałam wody i przykryłam gazą oraz gumką recepturką tak aby nasiona położone na gazie dotykały wody. Na drugim słoiku zrobiłam to samo co w 1 ale dodatkowo przykryłam to pudełkiem. Do 3 słoika nalłam wody i oleju oraz wrzuciłam tam nasiona ,przykrywając gazą i gumką recepturką. Do 4 słoika nalałam wody (tak gdzieś do połowy słoika) i przykryłam gazą a także gumką recepturką. Na gazie położyłam nasiona.

Mianowicie proszę o to aby napisał mi ktoś opis tego doświadczenia, czyli co będzie się działo z tymi nasionami co 2 dni.

Proszę o odpowiedź
Pozdrawiam i z góry dziękuję
ногомас

Re: Doświadczenie z biologii o fasolach

Post autor: ногомас »

Nasionka będą kiełkować, a tak w ogóle to doświadczenie jest opisane na mnóstwie stron.

poza tym nie lepiej samemu?
Gość

Re: Doświadczenie z biologii o fasolach

Post autor: Gość »

[quote="mery7"]Mam przeprowadzić doświadczenie o fasolach. Do słoika 1 nalałam wody i przykryłam gazą oraz gumką recepturką tak aby nasiona położone na gazie dotykały wody. Na drugim słoiku zrobiłam to samo co w 1 ale dodatkowo przykryłam to pudełkiem. Do 3 słoika nalłam wody i oleju oraz wrzuciłam tam nasiona ,przykrywając gazą i gumką recepturką. Do 4 słoika nalałam wody (tak gdzieś do połowy słoika) i przykryłam gazą a także gumką recepturką. Na gazie położyłam nasiona.

Mianowicie proszę o to aby napisał mi ktoś opis tego doświadczenia, czyli co będzie się działo z tymi nasionami co 2 dni.

Proszę o odpowiedź :)
Pozdrawiam i z góry dziękuję :)[/quote]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości