DWA???

Dante
Posty: 47
Rejestracja: 8 kwie 2007, o 13:57

Re: DWA???

Post autor: Dante »

2 miesięczny wystarczający do rozpłodu co ty gadasz minimum 9 miesięcy musi mieć to by by ją zabiło ciąża w 2 miesiącu życia
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: DWA???

Post autor: Kiara »

Ona nawet w drugim miesiącu nie jest zdolna zajść w ciążę.szynszyle są dojrzałe płciowo w wieku 5 do 8 miesięcy.

Dante, nie wiem dlaczego sądzisz,że szynszyl w tak młodym wieku może być już ojcem lub matką.
Dante
Posty: 47
Rejestracja: 8 kwie 2007, o 13:57

Re: DWA???

Post autor: Dante »

9 miesięcy to młody ? chyba źle mnie zrozumiałaś
Kiara
Posty: 733
Rejestracja: 7 gru 2006, o 09:09

Re: DWA???

Post autor: Kiara »

Dante pisze:2 miesięczny wystarczający do rozpłodu co ty gadasz minimum 9 miesięcy musi mieć to by by ją zabiło ciąża w 2 miesiącu życia
Wywnioskowałam to z tego postu.
Jednak to prawda,że hodowca czeka z rozmnażaniem do 9 miesiąca.
Szyszek1993
Moderator
Posty: 808
Rejestracja: 25 sty 2007, o 13:18

Re: DWA???

Post autor: Szyszek1993 »

Dante poprostu tak napisałeś to zdanie że można róznie wnioskowac. Ja także zrozumiałem w pierwszej chwili iż uważasz że 2miesięczny szynszyl jest gotowy na potomstwo! dopiero po przeczytaniu postu poraz drugi zrozumiałem jegodrugie znaczenie"-poprawne!
Dante
Posty: 47
Rejestracja: 8 kwie 2007, o 13:57

Re: DWA???

Post autor: Dante »

jak szybko pisze to tak mam sory
ewelina

Re: DWA???

Post autor: ewelina »

slyszalam ze delikatna siersc szynszyla moze byc niebezpieczna dla drog oddechowych niemowlaka.chcialabtm sie dowiedziec czy to tylko glupota czy rzeczywiscie tak jest-prosze o pomoc-za 2tyg mam termin porodu,wiec raczej spieszy mi sie z odp.z gory wielkie dzieki
muppet
Posty: 413
Rejestracja: 17 lip 2006, o 23:15

Re: DWA???

Post autor: muppet »

hyh. nie wiem czy ktos z forumowiczów ma jakieś doświadczenie w tej kwestii i Ci pomoże. Radziłabym zapytac sie lekarza albo weterynarza. Moim zdaniem to jakiś wymysł, ale nigdy nie wiadomo.
Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: DWA???

Post autor: andi »

zwierzątko cierpi na pewno.
to bardzo smutne. Głaskaj ją i wspieraj jak możesz innej rady chyba nie ma.
przykro mi. Ja tez ma Szynszylka Gucia.
mmagda_a
Posty: 8
Rejestracja: 15 paź 2007, o 15:22

Re: DWA???

Post autor: mmagda_a »

chcialabym kupic szynszyla. wiem ze to zwierzeta stadne, ale czy jezeli bede miala tylko jednego to bedzie szczesliwy?
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: DWA???

Post autor: badger »

mmagda_a, poczytaj najpierw tematy które są o szynszylach a później pytaj!
Awatar użytkownika
Azadi
Posty: 100
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 16:30

Re: DWA???

Post autor: Azadi »

Tak szynszyl może być szczęśliwy, gdy jest sam, ale potrzebna do tego jest dobra opieka człowieka. Szynszyle są zwierzętami, które żyją w koloniach(ok. stu osobników).
Mysia
Posty: 195
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 08:28

Re: DWA???

Post autor: Mysia »

moja szynszylka żyje sama, jeszt strasznie wesoła i ruchliwa. w przyszłości może dokupię drugiego szynszylka:)
zgadzam się z Azadi D
pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość