dylematy

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: dylematy

Post autor: Tahtimittari »

a_niap pisze:
Gila pisze:Moja rada: olej przedmioty niematuralne, lepiej mieć z nich 2, niż o 1 punkt mniej na maturze.
Podpisuję się pod tym
Dokładnie, ja też, w 100% : P świadectwa ze średnią nikt oglądał nie będzie.


Ja bym oszalala, jakbym się wszystkim miała zajmować, bez żadnej selekcji i nie miała czasu na życieD
kuffi
Posty: 35
Rejestracja: 7 paź 2008, o 19:45

Re: dylematy

Post autor: kuffi »

Można uczyć w szkole biologii.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: dylematy

Post autor: Padre Morf »

ew. w jakimś laboratorium się zaczepić.
Wszystko zależy od tego jką specjalizację się skończy.
Karina180
Posty: 13
Rejestracja: 11 sie 2008, o 17:12

Męczący problem, pomóżcie:(((

Post autor: Karina180 »

Hej:-)Chciałabym prosić chętnych o pomoc w wyborze studii. Proszę tylko nie czepiajcie mnie się,że coś już gdzieś tam jest napisane.Może ktoś z was miał taki problem jak ja lub ma. Nie chodzi mi o opis studiów i co się po nich robi, bo to wiem. W tym roku zdawałam maturę- biola i chemia rozszerzone. Wiem,że na medycyne się nie dostane w tym roku, bo mi nie poszło aż tak dobrze. I tu problem-muszę się zdecydowac jak najszybciej jakie studia-czy walczyć o medycyne i poprawiać mature, czyli jak najszybciwj znowu zasiąźć do ksiązek czy zostaĆ na tym kierunku co się w tym roku dostane.Na początku mialam zapedy humanistyczne ale poszlam na biol chem i tak mi zostalo.Problem tkwi w tym,że ja bym chciala pracować w zawodzie, który będe uwielbiać,np moj brat uwielbia informatyke i jest informatykiem. A ja nie wiem jaka praca bymnie pasjonowała. Uwieliam czytać o chorobach,lekach,zdrowiu,udzielac rad:D opiekowalam sie juz chorymi i raczej panienka niedotykaska nie jestem. Ale wiem,że medycyna jak piszecie to nie bajka jak z filmów. Wiec zaczynalam się interesować biotechnologia,chemia, ale po pewnym czasie stwierdzilam że w labie pracować nie chce bo to nudne. Myślałam o pracy inżyniera związanej np z informatyka w medycynie, o pisaniu projektów, lubie tworzyć coś nowego ale w tym wypadku bardzo odsune się od biologi i chemii. Ja już nie wiem co ze sobą począć.Macie jakie s pomysły?
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: dylematy

Post autor: ulala »

hmm przecytałam Twoją wypowiedz ale szczerze to już nie wiem o co pytasz- co studiowac czy w ogole cos studiowac w tym roku przerwy? nikt nie odpowie za Ciebie co Cie najbardziej interesuje
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości