dziekanka i studia

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
hania_166
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2012, o 10:04

dziekanka i studia

Post autor: hania_166 »

Hej, po pierwszym roku studiów (politechnika) wzięłam dziekankę i zaczęłam studiować stomatologię na Litwie. W programie mam statystykę, którą zaliczyłam już na polibudzie. Myślicie, że mogą przepisać mi ocenę? Problem jest taki, że indeks został w dziekanacie i wydałoby się podejrzane, gdybym wróciła tam po niego i chciała go wziąć Tak mi się wydaje Może mi doradzicie jak to załatwić? )
hania_166
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2012, o 10:04

Re: dziekanka i studia

Post autor: hania_166 »

A może mogę pokazać ocenę w USOSie?
Awatar użytkownika
Aszyn
Posty: 317
Rejestracja: 20 lis 2009, o 18:30

Re: dziekanka i studia

Post autor: Aszyn »

Indeks jest Twoją własnością, a nie dziekanatu. Spokojnie możesz po niego iść (przynajmniej ja na dziekance miałem swój przy sobie [AGH]) i wydaje mi się, że mają obowiązek Ci go wydać. Nawet gdy rezygnujesz ze studiów to nie zabierają Ci indeksu. Co najwyżej legitymację
hania_166
Posty: 3
Rejestracja: 5 lut 2012, o 10:04

Re: dziekanka i studia

Post autor: hania_166 »

Hmm tylko mam jeszcze taki problem, że jestem teraz na Litwie i nie mam za bardzo jak po niego pojechać. Myślisz, że USOS wystarczy?)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości