egzamin gimnazjalny

Aktualne i archiwalne informacje dotyczące egzaminów gimnazjalnych, opinie uczniów i nauczycieli. Wykaz niezbędnych materiałów pprzygotowujących do egzaminów gimnazjalnych.
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Bartek_DST »

annabella, No prosze jaka Einsteinówa sie znalazła O_O a pewnie gorsza od buta mojego wiesz co kochana gadac to se możesz,że Ty max madra a matuszewski ma słabe wyniki,wex zrób skan i pokaz nam swoje wyniki cwaniaczko w gadce to wielu mocnych ale jak co do czego przychodzi to sranie w banie i nic wiecej.Boże jak ja nie lubie takich ludzi ! Tylko się chwalą i mówią o innych,popatrz na siebie bo kolega może ma w oku źdźbło a ty kłode

Ps.Ogarnij sie
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Miniaa »

Bartek-DST pisze:annabella, No prosze jaka Einsteinówa sie znalazła O_O a pewnie gorsza od buta mojego wiesz co kochana gadac to se możesz,że Ty max madra a matuszewski ma słabe wyniki,wex zrób skan i pokaz nam swoje wyniki cwaniaczko w gadce to wielu mocnych ale jak co do czego przychodzi to sranie w banie i nic wiecej.Boże jak ja nie lubie takich ludzi ! Tylko się chwalą i mówią o innych,popatrz na siebie bo kolega może ma w oku źdźbło a ty kłode

Ps.Ogarnij sie
Spokojnie, życie ją szybko wyprostuje jak już mamusia dupci nie będzie podcierać

Pokory się nabiera z wiekiem.
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: arapaima »

Pokora pokorą, ale normalnie bez spinania się napisać też możnaD

Młodym kiedyś też się było i wiatr w głowie też miało haha
-3b-
Posty: 54
Rejestracja: 5 mar 2012, o 20:01

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: -3b- »

Ktoś na forum napisał że źle poszła część przyrodnicza. Owszem, ale matematyka również. :b Rozmawiałam z uczniami mojego gimnazjum i oni narzekają na przyrodę i matematykę, nie wiem czy u wasz też tak źle poszła matematyka ?!
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Bartek_DST »

Miniaa, To jest przykre,że ludzie sie tak chwalą i co im z tego jak moga za 5 lat zmiatac ulice O_O i byc harrym Potterem betonowym
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: arapaima »

Bartek-DST
Przykre nie przykre, ale przyzwyczajaj się. Różnych ludzi w życiu spotkasz:D A tak w ogóle to zamiatać ulice też ktoś musi, więc praca jak praca.
-3b-
Posty: 54
Rejestracja: 5 mar 2012, o 20:01

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: -3b- »

-Dominez-, ja optykę omawiałam jeszcze w pierwszym półroczu. Tak w ogóle to ja przed egzaminem skończyłam materiał z fizyki, ponieważ już trzecią klasę zaczęłam w drugiej :b
-3b-
Posty: 54
Rejestracja: 5 mar 2012, o 20:01

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: -3b- »

Moim skromnym zdaniem osoba która jest z wszystkich przedmiotów dobra to tak naprawdę z żadnego przedmiotu nic nie u mnie dokładnie ! :0
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Bartek_DST »

arapaima, to Annabele ma już robote
-3b-
Posty: 54
Rejestracja: 5 mar 2012, o 20:01

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: -3b- »

mmatuszewski12, mam takie samo zdanie. Ale 33% ładnie , mój kolega co ma 5 z matematyki napisał na 17%
annabella
Posty: 39
Rejestracja: 22 paź 2011, o 19:16

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: annabella »

przepraszam jeżeli kogokolwiek uraziłam, nie o to mi chodziło, przepraszam, ale miło, że wszyscy dorobili sobie ideologię!
mat 97
przyr 100
his 94
pol 97
ang 100 i 100
i kto tu jest Hejterem?
Awatar użytkownika
Bartek_DST
Posty: 1071
Rejestracja: 26 lis 2011, o 12:43

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: Bartek_DST »

annabella, czekamy na skany 29 czerwca Pozdrawiam inaczej wysmieje publicznie

Widać,że rodzice nigdy dziecku dupy pasem nie przetrzepali porządnie
-3b-
Posty: 54
Rejestracja: 5 mar 2012, o 20:01

Re: egzamin gimnazjalny

Post autor: -3b- »

mmatuszewski12, ale mój kolega również liczył ( wybiera się na matematyka-fizyka) A tak pro po to ja nie jestem chłopakiem :b
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości