Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Korczaszko »

pozwolił, ale na tym teście ma się 30sekund na pytanie ] nawet jak się go zna to ciężko się wyrobić
Awatar użytkownika
aguu
Posty: 60
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:46

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: aguu »

Mam pytanie odnośnie egzaminu z chemii a konkretnie egzaminu poprawkowego czy pytania są takie same jak na pierwszym terminie czy muszę wyuczyć wszystkiego z tych nieszczęsnych kartek od dr K.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Korczaszko »

ludzie twierdzą, że zestawy są takie same
na moje oko zestawy zawierają wszystkie info z kartek tylko uczysz się na wyrywki
aviss
Posty: 35
Rejestracja: 8 lip 2011, o 18:45

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: aviss »

Korczaszko pisze:ludzie twierdzą, że zestawy są takie same
na moje oko zestawy zawierają wszystkie info z kartek tylko uczysz się na wyrywki

dokładnie, chyba nie ma niczego na tych kartkach, co można by było sobie odpuścić, bo pula pytań jest dość szczegółowa
Awatar użytkownika
aguu
Posty: 60
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:46

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: aguu »

Mam pytanie do osób chodzących na kliniki a dokładnie:
1. Czy fakt, że jestem dopiero na pierwszym roku nie będzie stanowił problemu?
2. Czy na każdej klinice można iść sobie popatrzeć(jeśli tak to gdzie polecacie iść pierwszy raz:D)?
3. W jakich godzinach przyjmują studentów?
4. Musze mieć coś oprócz fartucha? tzn chodzi mi o jakieś specjalne obuwie albo swoje rękawiczki?
5. Nie nastawiam się na to, że będę w ogóle mogła dotknąć zwierzaka ale czy osoby tam pracujące w ogóle opowiadają o tym co robią i cokolwiek tłumaczą?

Nie wiedziałam w jakim dziale o to zapytać
Awatar użytkownika
patkarola
Posty: 162
Rejestracja: 23 sie 2009, o 14:09

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: patkarola »

na kliniki możesz iść o każdej porze. nie będziesz mogła uczestniczyć w operacjach- to od 3 roku. (teoretycznie)
najpierw idź do kliniki małych zwierząt.
faruch musisz mieć, weź w razie czego rękawiczki. na salę operacyjną niezbędny jest czepek- reszte dadzą.
jeśli się chce to da się czegoś nauczyć. pozwolą CI robić jakieś zastrzykki i takie tam inne proste pierdoły.
Awatar użytkownika
aguu
Posty: 60
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:46

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: aguu »

dzięki wielkie
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Korczaszko »

A ogólnie jest tam taki chaos zazwyczaj, że sama będziesz musiała pytać co się dzieje Chyba, że jest mniej studentów i względny spokój. Teraz powprowadzali jakieś zakazy, ale nie pamiętam dokładnie jak z nimi jest W pewnych dniach do 15 mogą przychodzić tylko stażyści (wydaje mi się, że są to poniedziałki i wtorki). Ale po 15 bywa lepiej niż przed 15 z reguły jest mniej studentów.
Awatar użytkownika
patkarola
Posty: 162
Rejestracja: 23 sie 2009, o 14:09

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: patkarola »

a kto mi coś ciekaqwego powie o przedterminie z wirusów?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Korczaszko »

Niegdyś był to test dla idiotów Brdzo prosty. Odpowiedzi tak/nie
Ale rok temu chyba był już zwykły test a/b/c ale z tego co kojarzę, też nie wymagali cudów.
Awatar użytkownika
matka_chrzestna
Posty: 50
Rejestracja: 15 lip 2010, o 19:09

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: matka_chrzestna »

To jeszcze ja zapytam. O co chodzi w egzaminie z żywienia? I jak się ma do niego przedtermin?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Korczaszko »

To chyba różnie bywa. Zresztą teraz chyba kto inny prowadził niż u nas (chyba na nazwisko miała Jamroz). Przedtermin to był test, który powtórzył nam się na 1 terminie D więc luz. Większość osób pchęło w 1 terminie.
anuszka
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 12:44

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: anuszka »

Orientuje się ktoś gdzie najlepiej robić praktyki hodowlane po II roku z naciskiem na hodowle koni?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości