Egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
AnYya
Posty: 118
Rejestracja: 8 sty 2008, o 09:18

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: AnYya »

Ja byłam w Prudniku i nie narzekam no ale ciśnienia na konie nie mam więc nie wiem czy mnie czegoś nauczyli Janów podlaski jest bardzo znany ale chyba ciężko się dostać.
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: ponka »

macie jakieś rady odnośnie referatu z patofizjo? daje wszystkim z góry na dół 4 czy trzeba się wysilić albo trzeba się wysilić, bo nie zalicza? na co zwraca uwagę, jakie tematy/ styl pisania lubi? cokolwiek?
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: talagia »

Kiedy zaczynacie patofizjo w wrocku?
Awatar użytkownika
patkarola
Posty: 162
Rejestracja: 23 sie 2009, o 14:09

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: patkarola »

w drugim semestrze II rokuu sa wyklady a w I semestrze III cwiczenia i wyklady. przy czym wukl na II roku sa obowiazkowe.
Awatar użytkownika
kamilorni
Posty: 539
Rejestracja: 10 maja 2010, o 15:22

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: kamilorni »

patkarola pisze:w drugim semestrze II rokuu sa wyklady a w I semestrze III cwiczenia i wyklady. przy czym wukl na II roku sa obowiazkowe.
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: talagia »

A zwykłą fizjologie kończycie wcześniej, czy przed egzaminem już lecicie z patofizjo? Bo to troche zakręcone chyba No i jaka jest forma zaliczenia pierwszego semestru z patofizjo?
Awatar użytkownika
patkarola
Posty: 162
Rejestracja: 23 sie 2009, o 14:09

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: patkarola »

zwykłą fizjo mamy cały II rok. egzamin jest na koniec także zaczynamy pato przed skończeniem fizjo.
ale to nasze patofizjo to raczej pato-filozofia, więc nie ma to większego znaczenia.
zaliczenie polega na chodzeniu na wykłady (lista na każdej)+ napisane krótkiego referatu lub do wyboru nie chodzenie na wykłądy+ kolokwium zaliczeniowe
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Korczaszko »

do czasu ćwiczeń z królewną gdzie wszyscy kwiczą i patofizjo okazuje się patokatorgą, na niektóre pytania królewny niektórzy nigdy nie poznają odp u innych prowadzących jest normalnie, choć wg mnie wszyscy ta są skrzywieni
Awatar użytkownika
ponka
Posty: 423
Rejestracja: 1 sty 2008, o 20:30

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: ponka »

a wracając do mojego pytania. to jak dobrze napisać referat?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Korczaszko »

Za moich czasów referat był dla chętnych. W sumie go napisałam i praktycznie nic się na nim nie skupiałam (przysypiałam w trakcie pisania), więc nie ma spiny.
Awatar użytkownika
aguu
Posty: 60
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:46

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: aguu »

A jak wygląda zaliczenie wykładów z genetyki? Pytania są znośne? z czego najlepiej się uczyć? bo przy całej sympatii do dr K z jej wykładów wynoszę tylko tyle, że lepiej być gwałconym przez brata niż przez ojca bo mniejsze pokrewieństwo ^^ Czy istnieje jakakolwiek szansa na powtórzenie pytań z lat poprzednich? A jeśli nie to czego oprócz MHC można się spodziewać? jest coś o co szczególnie często oprócz tego pyta? xD

Aaa no i egzamin praktyczny z histo Szef podał listę obowiązujących nas preparatów.trzymają się tego faktycznie czy trzeba być przygotowanym ze wszystkiego? z góry dzięki za odpowiedź
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: Korczaszko »

Dr K? To tego nie prowadzi prof? Nawet nie pamiętam nazwiska U nas były pytania otwarte, z całego roku zdało ok 30 osób, pytania nie były trudne, chyba sprawdzanie było dziwne. brdzo dziwne, bo napisałam kiepsko a zdałam (jak dla mnie zdawały losowe prace). Jeśli test to ponoć co roku jest ten sam.

Co do histo, u nas nie każdy musiał zdawać praktyka i mnie ten zaszczyt ominął.
Awatar użytkownika
aguu
Posty: 60
Rejestracja: 6 sty 2011, o 17:46

Re: egzaminy, zaliczenia, kolokwia Wrocław

Post autor: aguu »

hmm to może mi się pokiełbasiło, że ona jest dr.w każdym razie koło wypada na dwa dni przed tym prawdziwym egzaminem z histo więc w ogóle zastanawiam się czy uczyć się do tego skoro i tak mało osób zdaje / a z histologii muszę przysiąść chociaż na samą myśl robi mi się słabo
no niestety straciłam 1pkt na preparatach i w piątek mamy egzamin o ile w ogóle można to tak nazwać
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości