Ekologia na U. A.M. w Poznaniu? Zootechnika na AR we Wr?

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Mimi
Posty: 6
Rejestracja: 26 mar 2007, o 16:19

Ekologia na U. A.M. w Poznaniu? Zootechnika na AR we Wr?

Post autor: Mimi »

Planuję złożyć papiery na Ekologię i zarządzanie zasobami przyrody w UAM, oraz na Zootechnikę na AR we Wrocławiu, kierując się wyborem absolutnie nie myślałem przyszłościowo, nie mam nawet pojęcia co dokładnie się robi na tych studiach, po prostu o moim wyborze decyduje to czy spodoba mi się plan lekcji na danym kierunku (fajne przedmioty), czy nie.
Czy jest tu ktoś, studiujący właśnie na tych kierunkach na tych uczelniach, proszę napiszcie czy warto, jak oceniacie wykładowców, zajęcia, stopień trudności i czy lekcje są ciekawe, i w ogóle jak jest i jaka jest atmosfera, co planujecie po studiach, bo myślę także o Biologii na U. Wr. i o sztuce ogrodowej na AR Kraków, po zootechnice niby jest dużo różnych możliwości zatrudnienia sie, ale jako wegetarianin raczej nie utrzymał bym rąk patrząc jak ktos zdziera skórę z liska albo szykując paszę dla świnek które zabiją w przyszlym tygodniu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości