EKOPLANETA

Wszystko o olimpiadzie biologicznej i olimpiadzie wiedzy ekologicznej oraz konkursach przyrodniczych dla uczniów, studentów i miłośników przyrody.
kajeczka

Re: EKOPLANETA

Post autor: kajeczka »

Proste te pytania w tym roku. :D
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: EKOPLANETA

Post autor: poziomka »

Heh, nie było tak źle, pytania z ekologii nie były trudne, ale te biologiczne to już tak troszkę gorzej mi poszły. Za to na odpowiedź pisemną zabrakło mi miejsca
Karolina

Re: EKOPLANETA

Post autor: Karolina »

Ja dziś go pisałam. Wcale nie był trudny. :wink:
Agata

ByŁam dzisiaj na tym konkursi:-)

Post autor: Agata »

a wię ctak dzisiaj byłam na konkursie Eko-planeta było 30 pytań zamnknietych i jedno ze trzeba było opisac o zanieczyszczeniach które mają wpływ n przyrode czy coś w naszym regionie!
Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: EKOPLANETA

Post autor: Twincast »

Też miałem okazję napisać ten test, wcale nie był taki trudny jak mogło się wydawać. Na pytaniach zamkinętych straciłem jakieś 5 punktów.
patrycja

Re: EKOPLANETA

Post autor: patrycja »

Hmm ma ktos juz odpowiedzi do zadan? są gdzies dostępne jak cos to podaje maila pocahontas_[at].fm oczywiscie do testu dla liceum
wszechwiedzaca

Re: EKOPLANETA

Post autor: wszechwiedzaca »

test eko-planeta bedzie sie skladal z 30 pytan zamknietych na temat przyrody ekologi biologi.Jedno pytanie zamkniete bedzie polegac na opisaniu zagrozenia przez zanieczystzrenia w twoim regionie)bodobno nie jest latwy
alces
Posty: 140
Rejestracja: 12 lip 2005, o 01:00

Re: EKOPLANETA

Post autor: alces »

hehe pisalam ten test fakt nie byl jakos strasznie latwy
Awatar użytkownika
Twincast
Posty: 151
Rejestracja: 9 mar 2006, o 19:40

Re: EKOPLANETA

Post autor: Twincast »

Ten gimnazjalny test był prosty.
Najgorsze pytanie, jakie tam było, dotyczyło parków narodowych, które mają ptaka w logo.
Od zawsze miałem problemy z zapamiętaniem tego
Marta

Re: EKOPLANETA

Post autor: Marta »

czy ktoś moŻe mi wytłumaczyć co to jest unos bo takie właśnie pytanie było na tegorocznym konkursie EKO-PLANETA
Iwus
Posty: 1126
Rejestracja: 30 wrz 2000, o 01:00

Re: EKOPLANETA

Post autor: Iwus »

UNOS może to skrót od United Network for Organ Sharing organizacja międzynarodowa koordynującą przeszczepy, listy dawców i biorców itp.
poziomka
Posty: 109
Rejestracja: 25 sty 2006, o 15:01

Re: EKOPLANETA

Post autor: poziomka »

Nie nie, to chodziło o coś z zanieczyszczeniami, to nie był żaden skrót.
Kamila

Re: EKOPLANETA

Post autor: Kamila »

A wie ktoś kiedy będą wyniki Bo u mnie w małej miejscowości to nas tylko zbywają :)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości