Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: kokardka »

Piotrr pisze: ja nie wiem jak u mnie z fizyka ale z 2 przedmiotami nie mam na bank szans ani na lek ani na stome.
To zabawne ze fizyka z ktorej ledwo zdalem w liceum moze okazac sie moim kluczem do wybawienia
Kokardka trzymam kciuki. Juz pisalem na forum jak znajomy ze 160 chem biol i 100 z maty zalapala sie na woj-lek miracles happen
Dzięki ja za ciebie też trzymam W ogóle trzymam kciuki za ludzi z biologa, żeby każdy dostał się tam gdzie chce Bo to inteligentni, pracowici i pomocni ludzie
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: _włóczykij »

A Ty ba co składałaś oprócz do Łodzi ?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: kokardka »

adele pisze:A Ty ba co składałaś oprócz do Łodzi ?
Jeżeli chodzi o lekarski to do Katowic i do Lublina (moja mama cały czas wierzy w to że bez problemu się dostanę ) A plany przed maturą to wiadomo - były wielkie. Miał być jeszcze Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, może Olsztyn
_włóczykij
Posty: 1578
Rejestracja: 8 kwie 2011, o 21:18

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: _włóczykij »

To do Katowic nie wolalas po wynikach?

no wlasnie. Ja mma podobna sytuacje z pkt co Ty i waham sie czy zlorzyc do Lublina - ostatni dzwonek!
Katx2
Posty: 122
Rejestracja: 27 sty 2013, o 12:46

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Katx2 »

Ja też miałam iść na analitykę,ale potem dowiedziałam się o tej ustawie o ECTS, i stwierdziłam że wolę chyba zostać w domu
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: kokardka »

adele pisze:To do Katowic nie wolalas po wynikach?

no wlasnie. Ja mma podobna sytuacje z pkt co Ty i waham sie czy zlorzyc do Lublina - ostatni dzwonek!
tzn. zalogowałam się a wpłacę (lub nie) po wynikach
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: kokardka »

Katx2 pisze:Ja też miałam iść na analitykę,ale potem dowiedziałam się o tej ustawie o ECTS, i stwierdziłam że wolę chyba zostać w domu
Ja niestety nie mogę sobie pozwolić na zostanie w domu z paru powodów. Poza tym nie wiem jeszcze czy na 100% będę poprawiała maturę.
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: tomsa1993 »

Ja też się wybieram na UJ prawdopodobnie farma w sumie to cały czas myślę o opcji poprawy maturki za rok
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: kokardka »

tomsa1993 pisze:Ja też się wybieram na UJ prawdopodobnie farma w sumie to cały czas myślę o opcji poprawy maturki za rok
To tak jak ja
Może w końcu ktoś się zainteresuje naszym tematem i poopowiada nam o UJ-cie
________

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: ________ »

kokardka pisze: Może w końcu ktoś się zainteresuje naszym tematem i poopowiada nam o
UJ-cie
sesja jest, pewnie nikt nie wchodzi tutaj. Moze szukaj informacji na forum kopernika.

tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: tomsa1993 »

kokardka, wybierasz się na farmę myślisz że próg będzie niższy niż w zeszłym roku
randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: randomlogin »

sylwia1508 pisze:
kokardka pisze: Może w końcu ktoś się zainteresuje naszym tematem i poopowiada nam o
UJ-cie
sesja jest, pewnie nikt nie wchodzi tutaj. Moze szukaj informacji na forum kopernika.

Akurat farmacji, calego wydzialu, na kopernika nie ma. Maja inne fora (oddzielne farma, oddzielne analityka), ale ze nie wiem czy moge tutaj zalinkowac, to napisze tylko, ze latwo je znalezc.
Katx2
Posty: 122
Rejestracja: 27 sty 2013, o 12:46

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Katx2 »

na farmację próg pewnie będzie niższy o kilka pkt,analityka to samo.na lekarski niestety chyba wzrosną
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości