Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: PatrycjaW94 »

Hogwartnik, ok, dzięki za odp
Banagladesz
Posty: 66
Rejestracja: 22 sty 2014, o 16:49

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Banagladesz »

A czy opłatę rekrutacyjną na farmację uj wpłaca się tylko raz? Czy za każdą kolejną liste?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

Banagladesz pisze:A czy opłatę rekrutacyjną na farmację uj wpłaca się tylko raz? Czy za każdą kolejną liste?
Tylko raz.
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

Ile miejsca jest w szafie na ubrania w akademikach? Robiłam dzisiaj wielkie porządki z ubraniami i zastanawiam się ile powinnam powybierać najwygodniejszych ubrań.
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

katy94 pisze:Ile miejsca jest w szafie na ubrania w akademikach? Robiłam dzisiaj wielkie porządki z ubraniami i zastanawiam się ile powinnam powybierać najwygodniejszych ubrań.
zależy od tego co kto sobie rozplanuje, ale na pewno reling w pionowej szafie, są tam jeszcze półki i zwykle jedna szafka z pojedynczą półką w środku przypada ludziom na ubrania (na osobę).

EDIT: ale w tym roku lepiej martwić się o to czy się w ogóle akademik dostanie. Jeszcze nie było wyników 1 tury dla obecnych studentów to nie wiadomo jak to z miejscami wypadnie.
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: PatrycjaW94 »

Ktoś może orientuje się w tych listach rankingowych? Piszą że jest 110 miejsc, a ja jestem na 140 i mam komunikat, ze zostałam zakwalifikowana do przyjęcia. Teraz już nie wiem, czy mogę jechać zrobić wpis, czy jeszcze jestem na rezerwowej.
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

PatrycjaW94 pisze:Ktoś może orientuje się w tych listach rankingowych? Piszą że jest 110 miejsc, a ja jestem na 140 i mam komunikat, ze zostałam zakwalifikowana do przyjęcia. Teraz już nie wiem, czy mogę jechać zrobić wpis, czy jeszcze jestem na rezerwowej.
Tak, możesz jechać przyjmują niewielki nadmiar, bo zawsze są osoby, które nie zawiozą papierów.
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: PatrycjaW94 »

Hogwartnik, ok, to pojadę, dzięki za odp
Devih
Posty: 142
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 20:05

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Devih »

158 osób przede mną na farmacji, więc szans raczej nie ma. Zostaje analityka, gdzie mam przed sobą 18 osób, więc to zapewne siądzie. No i ewentualnie farmacja na ŚUM
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

Devih pisze:158 osób przede mną na farmacji, więc szans raczej nie ma. Zostaje analityka, gdzie mam przed sobą 18 osób, więc to zapewne siądzie. No i ewentualnie farmacja na ŚUM
Jeszcze jest nadzieja tuż przed rozpoczęciem się jednak dostać to jest to położenie, kiedy właśnie nie wiadomo, ale naprawdę są szanse we wrześniu.
Devih
Posty: 142
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 20:05

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Devih »

A mam jeszcze takie pytanko z innej beczki Zanosząc papiery na studia muszę podać ksero świadectwa maturalnego i dowodu, to mogę sobie sam je wykonać czy musi być jakoś notarialnie poświadczone?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

Na uczelni przybijają pieczątkę, że zgodne z oryginałem, więc wystarczy samemu zrobić ksero.
Devih
Posty: 142
Rejestracja: 6 wrz 2011, o 20:05

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Devih »

Dzięki.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości