Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Pani_M »

zarejerstrowałam się do lodzi , bardzo dobrze mi poszla matma, wiec stwierdzilam ze moze mam szanse, ale wplace dopiero po wynikach Tez myslalam o poprawie ale niestety w mojej sytuacji ne moge, chce isc na studia i jak najszybciej sie stad wyrwac , ani chwili dłużej tu gdzie jestemlt Katx2, dlaczego wg ciebie progi na lek wzrosnma a inne spadna ?
Boicie sie wyników?
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: kokardka »

Pani_M, ja się bardzo boję mnie też tylko matma może uratować, ja złożyłam na woj-lek
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: tomsa1993 »

Pani_M, ja też się mega boje.A tak w ogóle to spr wyniki wcześniej na necie
Katx2
Posty: 122
Rejestracja: 27 sty 2013, o 12:46

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Katx2 »

Na lek wzrosną bo prawie każdy kogo znam chce iść na lekarski a na farmację i analitykę spadną bo ludzie przez ustawę nie będą chcieli zimować
pradaxa
Posty: 65
Rejestracja: 22 cze 2013, o 12:06

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: pradaxa »

to logiczne, ale nie do konca, mozna studiowac i nie podejsc do sesji, wtedy pkty sie nie zuzywaja
sygilaria
Posty: 319
Rejestracja: 13 maja 2013, o 12:45

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: sygilaria »

pradaxa nie do końca tak jest, czasami już za zaliczenie lecą punkty.
Polecam wątek o ECTSach
liliana
Posty: 105
Rejestracja: 1 cze 2013, o 22:16

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: liliana »

pradaxa pisze:to logiczne, ale nie do konca, mozna studiowac i nie podejsc do sesji, wtedy pkty sie nie zuzywaja
Z resztą po co studiować i nie podchodzić do sesji, tym bardziej na Ujocie? Wierz mi, że już po pół roku tutaj będziesz się cieszyć z każdego uzyskanego punktu. Mówię z autopsji
miki3_12

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: miki3_12 »

Katx2 pisze:Na lek wzrosną bo prawie każdy kogo znam chce iść na lekarski a na farmację i analitykę spadną bo ludzie przez ustawę nie będą chcieli zimować
No niby tak, ale to ze bedzie wiecej kandydatow to nie znaczy, ze progi wzrosna bo to zalezy od wynikow z matury. Wydaje mi sie, ze w tym roku bedzie o wiele mniej osob zadowolonych ze swoich wynikow niz w zeszlym roku.

Nie ma co sie zamartwiac, bo bedzie dobrze!
pradaxa
Posty: 65
Rejestracja: 22 cze 2013, o 12:06

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: pradaxa »

po czym tak sądzisz?
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Pani_M »

Przestańmy tak gdybać okaże sie po pierwszych listach w lipcu
Jak uważam że progi będą utrzymywać się na poziomie a na lekarski zawsze chce iść milion osób więc to nie jest argument do tego że progi mogą wzrosnąć
Rok temu można było sprawdzać swoje wymniki wcześniej niż oddawali świadectwa, np u mnie z OKE Jaworzno były dostępne nad ranem, ale podobno w tym roku ma byc tak że wyniki na stronach OKE mają być zamieszczone w taki samym czasie jak już będzie możliwy odbiór świadectw mówiła mi tak weryfikator prac maturalnych z polskiego
tomsa1993
Posty: 299
Rejestracja: 26 lip 2012, o 19:11

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: tomsa1993 »

A jak jest z wynikami jeśli chodzi o OKE Kraków
miki3_12

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: miki3_12 »

w sumie to racja, bo kazdy ma inne wyobrazenia na temat tych progow

zobaczymy jak to bedzie -)
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Pani_M »

tomsa1993 pisze:A jak jest z wynikami jeśli chodzi o OKE Kraków
No właśnie w tamtym roku było różnie w różnych OKE a teraz podobno ma byc o tej samej godfzinie, czyli prawdopodobnie o 9 lub 10 gdy zaczna wydwac swiadectwa
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości