Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

dzięki
floo2
Posty: 35
Rejestracja: 22 cze 2014, o 18:55

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: floo2 »

orientuje się ktoś kiedy ma być kolejna lista na farmację na uj?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

floo2 pisze:orientuje się ktoś kiedy ma być kolejna lista na farmację na uj?
Nie ma już list, teraz kontaktują się telefonicznie po kolei z osobami z listy i dobierają na ewentualne wolne miejsca. Trzeba czekać na telefon, bo do końca września w każdy dzień roboczy mogą dzwonić.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

Nie iwem jak jets teraz, ale ja na pierwszym roku żandych fakultetów nie miałam dopiero od drugiego się zaczynały
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

A na wydziale jest hmmmm - w salach jest gorąco mi w kązdym razie zawsze było za gorąco w fartuchu nawet w zimie, na sali wykładowej jest gorąco, jak się zaczyna lato tam jest oaza bo jest klima i taki fajny chłodzik . A na korytarzach to zalezy gdzie - w zimie jest raczje chłodno bym powiedziała i miejsca pod kaloryferami pozajmowane
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

a czy ma się normalnie ferie zimowe czy wtedy są jakieś egzaminy?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Hogwartnik »

Co roku jest taka rozpiska kiedy są dni wolne.
Nawet jak się ma poprawki to niby ten tydzień wolnego na pewno jest między sesją, a sesją poprawkową, tylko wtedy to raczej na naukę.
Awatar użytkownika
crist
Posty: 138
Rejestracja: 1 lip 2011, o 20:01

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: crist »

mis koala pisze:Nie iwem jak jets teraz, ale ja na pierwszym roku żandych fakultetów nie miałam dopiero od drugiego się zaczynały
Widzisz jakie zmiany :p teraz fakultety nawet na pierwszym roku są

Awatar użytkownika
Slash1994
Posty: 25
Rejestracja: 18 mar 2013, o 14:53

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Slash1994 »

W zimie w sali seminaryjnej organicznej to zimno i to brdzo : x
na korytarzu przy szatni też bywało zimno- czesto bytowaliśmy tam w płaszczach/kurtkach

widzę, że na pierwszym roku nie ma organicznej, a w zamian za to jest anatomia, biologia molekularna, historie filozofii i farmacji i chyba te fakultety jeszcze a wszystko przez to, ze chyba Ministerstwo któreś (nie pamietam czy szkolnictwa wyższego czy zdrowia) chciało, by UJ ułożył program tak, aby przedmioty pokrywały się z innymi uczelniami na tym kierunku. tak kiedyś mówił chyba prof. Cegła na wykładzie albo któryś z asystentów
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: PatrycjaW94 »

Może dobrze, ze nie mamy od razu tej organicznej. Te historie chyba nie będą takie ciężkie
Mam jeszcze pytanie: na zajęcia potrzeba jeszcze czegoś oprócz fartucha? Mam na myśli jakieś buty na zmianę czy cokolwiek innego?
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: mis koala »

PatrycjaW94 pisze:Może dobrze, ze nie mamy od razu tej organicznej. Te historie chyba nie będą takie ciężkie
Mam jeszcze pytanie: na zajęcia potrzeba jeszcze czegoś oprócz fartucha? Mam na myśli jakieś buty na zmianę czy cokolwiek innego?
No obuwie zamienne na pewno, okulary ochronne ale to tylko na organa i kalkulator dobry się przyda
Awatar użytkownika
Slash1994
Posty: 25
Rejestracja: 18 mar 2013, o 14:53

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: Slash1994 »

Kalkulator najlepiej ten naukowy, a fartuch- zależy- czasami jeden nie wystarcza (czyt. dziury wypalone przez kwasy ) i obuwie zamienne na laborki- już na wstepie asystenci mówią, żeby nie przychodzić w szpilkach i jakichkolwiek obcasach
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: kokardka »

A u was w Krakowie też zaczynacie praktyki po 3. roku? Pytam tak z ciekawości, chyba jest to tak samo na wszystkich uczelniach?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości