Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
crist
Posty: 138
Rejestracja: 1 lip 2011, o 20:01

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: crist »

nomorees, jeśli chodzi o zaświadczenie lekarskie, to wystarczy tak naprawdę, że lekarz się podpisze na tym papierku z kwestionariuszem osobowym 3 lata mieszkam w akademiku i nikt nigdy nie pytał o RTG P zawsze jak idę do mojego lekarza po ten podpis, to dziwi się po co takie rzeczy są wymagane w ogóle
asdfgasdg
Posty: 123
Rejestracja: 22 mar 2014, o 06:53

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: asdfgasdg »

nomorees pisze:Dokumenty niezbędne przy kwaterowaniu:
dowód osobisty (lata wyższe - wraz z poświadczeniem o czasowym zameldowaniu w DS),
wypełniony i podpisany kwestionariusz osobowy oraz podpisane oświadczenie,
zaświadczenie lekarskie stwierdzające, że student jest zdrowy (w oparciu o aktualne badanie RTG) i może być zakwaterowany w domu studenckim,
legitymacja studencka
- wszyscy muszą mieć te badania na I roku? skąd je wziąć? co z legitymacją skoro na I roku dostaniemy ją dopiero w październiku?
Kwestionariusz - jest na stronie, musisz go wypełnić.
Zaświadczenie - też jest na stronie, musisz je wydrukować i iść z nim do swojego rodzinnego.
Badanie - to jest dla twojego rodzinnego, oni jego nie chcą.
Legitymacja - spokojnie, od pierwszaków tego nie egzekwują.

randomlogin
Posty: 3779
Rejestracja: 24 kwie 2010, o 12:11

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: randomlogin »

crist pisze:3 lata mieszkam w akademiku i nikt nigdy nie pytał o RTG P zawsze jak idę do mojego lekarza po ten podpis, to dziwi się po co takie rzeczy są wymagane w ogóle
.dziwi sie i podpisuje bez czegokolwiek, bo to bzdura i detal. I potem sie gruzlica szerzy w narodzie, mamy aktualnie pandemie, tylko wszyscy maja wyjebane.
nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

dzięki wielkie, nie wiedziałam wgl, że coś takiego trzeba wydrukować i wypełnić wgl to nie ma jeszcze wyników wniosków o akademik a jest już dosyć późno
asdfgasdg
Posty: 123
Rejestracja: 22 mar 2014, o 06:53

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: asdfgasdg »

Ee normalne :p gdzieś na dniach powinny być decyzje na usosie.

katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

nomorees pisze:dzięki wielkie, nie wiedziałam wgl, że coś takiego trzeba wydrukować i wypełnić wgl to nie ma jeszcze wyników wniosków o akademik a jest już dosyć późno
no tez nie wiedziałąm, że jeszce trzeba te rzeczy
Z tymi wynikami już sie martwiłam czy tylko ja nie mam czy co, bo codziennie patrzę i nic.
asdfgasdg
Posty: 123
Rejestracja: 22 mar 2014, o 06:53

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: asdfgasdg »

Facebook, Samorząd Studentów Wydziału
Lekarskiego UJ :
Wyniki przyznawania miejsc w Domu
Studenckim są wprowadzone do USOS -
pojawią się w Waszym USOS po migracji
danych - czyli jutro po godz. 6.00 rano
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

Jak sądzicie o co chodzi z tymi wszyskimi j. obcymi na USOS?

Bo jak wejdę na języki to mam wszystkie możliwe:

i jak wejdę na j. niemiecki to są nazwy różnych wydziałów i jak wejdę na wydział farmaceutyczny to jest 1 grupa dla wszystkich kierunków (farmacja, analityka medyczna, kosmetologia) i lat (od 1 do 6) z tego wydziału mająca 20 miejsc.

O co z tym może chodzić? Czy coś takiego zawsze już było i to są jakieś dodatkowe dla chętnych? Czy myślicie, ze są jakieś zmiany i można będzie wybrać j. niemiecki, francuski, hiszpański czy rosyjski zamiast angielskiego?
Awatar użytkownika
PatrycjaW94
Posty: 265
Rejestracja: 13 lip 2012, o 14:28

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: PatrycjaW94 »

katy94, nie wiem czy dobrze mówię, ale dla nas angielski i łacina są obowiązkowe i musisz się na nie zarejestrować, a jak ci zostaną żetony ( a chyba wszystkim zostaje 60) to możesz się zapisać na dodatkowy np. niemiecki. I wtedy z tego dodatkowego nie masz żadnych zaliczeń ani zużywanych ECTSów.
Tak przynajmniej ja to zrozumiałam
katy94
Posty: 311
Rejestracja: 19 lip 2012, o 11:51

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: katy94 »

pewnie tak, za pięknie by było

A co trzeba kupić na pierwszy rok oprócz książek? Fartuszek wystarczy 1 i jaki powinien być? Trzeba okularki i jakieś inne rzeczy i gdzie je najlepiej zakupić?
I kiedy i jak załatwia się ubezpieczenie NNW
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2014, o 16:00 przez katy94, łącznie zmieniany 1 raz.
nomorees
Posty: 115
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 14:25

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: nomorees »

które piętra były remontowane na Badurskiego B?
czekoladka9325
Posty: 79
Rejestracja: 6 sty 2013, o 09:29

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: czekoladka9325 »

Pytam tak z ciekawości ile wynosi teraz próg na farmacje w Krakowie

Awatar użytkownika
crist
Posty: 138
Rejestracja: 1 lip 2011, o 20:01

Re: Farmacja i analityka medyczna CM UJ

Post autor: crist »

czekoladka9325 pisze:Pytam tak z ciekawości ile wynosi teraz próg na farmacje w Krakowie

Krakowskie progi są jak zwykle owiane tajemnicą. Teraz to już chyba nie wie nikt, poza osobami, które ewentualnie jakoś w ostatnim czasie miały (nie)szczęście sie dostać

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość