Farmacja i biotechnologia

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
Elessar
Posty: 7
Rejestracja: 16 lip 2008, o 17:51

Farmacja i biotechnologia

Post autor: Elessar »

Tak się zastanawiałem czy słyszeliście o przypadkach studiowania dwóch kierunków mianowicie biotechnologii i farmacji na raz? Osobiście sie zastanawiam co wybrać. Mam do wyboru jeszcze kierunek lekarski jednak słyszałem wiele że w polsce po studiach i bez znajomości to się raczejnarobie a niedorobie że tak powiem w skrócie. JEstem więc w zajebistej kropce. pewnie jak wiele z was. Zatem chciałbym usłyszeć wasze opinie
Elessar
Veneficus
Posty: 14
Rejestracja: 20 sie 2007, o 11:35

Re: Farmacja i biotech?

Post autor: Veneficus »

jedna dziewczyna tak robi, ale ona jest na IV roku biotechnologii i na I farmacji - sporo miała przepisane.
Awatar użytkownika
Feline
Posty: 61
Rejestracja: 18 lut 2007, o 21:21

Re: Farmacja i biotech?

Post autor: Feline »

są ludzie, którzy studiują biotechnologię i medycynę na raz z tym, że nie jednocześnie tylko po kilku latach lub po roku dobierali drugi kierunek - już od pierwszego ciągnąć dwa to może być ciężko, ale myślę, ze da radę
Awatar użytkownika
sosen
Posty: 186
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 12:09

Re: Farmacja i biotech?

Post autor: sosen »

równolegle na tych samych latach to nie mało osób się na to decyduje ale już na 2 albo 3 lub 4 roku to już sporo osób studiuje dwa kierunki. Na pierwszym zawsze jest sporo nauki zazwyczaj a do tego dochodzi jeszcze to że jesteś w nowej sytuacji trzeba się przestawić na inną formę nauki itp. Ale jak się bardzo chce to można wiele
nastazja1989
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2008, o 13:30

Re: Farmacja i biotech?

Post autor: nastazja1989 »

osobiscie bym wybrala oczywiscie lekarski na drugim farmacje
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Farmacja i biotech?

Post autor: Padre Morf »

Elessar pisze:Mam do wyboru jeszcze kierunek lekarski jednak słyszałem wiele że w polsce po studiach i bez znajomości to się raczejnarobie a niedorobie że tak powiem w skrócie.
ploty jak zwykle zresztą
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości