Farmacja Kandydaci 2015/2016

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
eugenia29
Posty: 16
Rejestracja: 8 lip 2015, o 14:51

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: eugenia29 »

[at], oby było tak jak mówisz !
serialkiller
Posty: 17
Rejestracja: 24 maja 2015, o 19:45

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: serialkiller »

A czy jest możliwość wysłania papierów do Wrocławia?
Nie dam rady pojechać a lista w Gdańsku/ Poznaniu dopiero 16.07 i wolałabym miec jakies kolo ratunkowe w razie w.

ayxny
Posty: 61
Rejestracja: 23 wrz 2013, o 21:54

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: ayxny »

Hogwartnik pisze:
Covered by Roses pisze:Ok, dzięki! Co prawda ja do Lublina się wybieram, ale na podstawie różnych opinii wysuwa się jeden uniwersalny wniosek - trzeba się uczyć, to może jakoś się to skończy W sumie na dobre mi to wyszło, że nie dostałem się za pierwszym razem, bo przez ten rok myślę że bardziej tą chemię poczułem. Liźnięcie analitycznej i nieorganicznej na tych dotychczasowych studiach może minimalnie pomoże No i czas zaprzyjaźnić się z matematyką, w tym roku granice, pochodne, całki i macierze tak średnio starałem się ogarnąć niestety
Matma jest spoko na tych studiach. A Lublin w sumie ma opinie o najbardziej prostudenckiej farmacji.
masz zle informacje, może kiedys tak bylo. w tym roku juz od 3 osob uslyszalem ze udupiaja kogo sie da

Covered by Roses
Posty: 66
Rejestracja: 5 lip 2014, o 15:28

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: Covered by Roses »

ayxny pisze:
Hogwartnik pisze:
Covered by Roses pisze:Ok, dzięki! Co prawda ja do Lublina się wybieram, ale na podstawie różnych opinii wysuwa się jeden uniwersalny wniosek - trzeba się uczyć, to może jakoś się to skończy W sumie na dobre mi to wyszło, że nie dostałem się za pierwszym razem, bo przez ten rok myślę że bardziej tą chemię poczułem. Liźnięcie analitycznej i nieorganicznej na tych dotychczasowych studiach może minimalnie pomoże No i czas zaprzyjaźnić się z matematyką, w tym roku granice, pochodne, całki i macierze tak średnio starałem się ogarnąć niestety
Matma jest spoko na tych studiach. A Lublin w sumie ma opinie o najbardziej prostudenckiej farmacji.
masz zle informacje, może kiedys tak bylo. w tym roku juz od 3 osob uslyszalem ze udupiaja kogo sie da

Nie strasz Kolezanka byla zadowolona w miare chyba z tego co mi mowila.

ayxny
Posty: 61
Rejestracja: 23 wrz 2013, o 21:54

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: ayxny »

rozwazalem farmacje jako opcje awaryjna wiec pytalem znajomych o opinie i kierunku i ogolnie jak im idzie to kazdy odradzal mi lublin. z racji ze na farme moglem isc wszedzie to wybralem wroclaw i krakow i tematu lublina wiecej nie poruszalem. jak to wyglada naprawde to nie wiem

olcia0203
Posty: 9
Rejestracja: 12 lip 2015, o 11:51

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: olcia0203 »

Jeśli chodzi o WUM to dwa lata temu z listy rezerowowych dostało się ok. 100 osób, więc spokojnie
Tylko że na WUM listy bardziej przesuwają się we wrześniu niż lipcu
Dwa lata temu w lipcu moja pozycja zmieniła się o 30 tylko, pojawila się informacja że rekrutacja póki co zakończona. A we wrześniu zabawa zaczęła się od nowa i były duże przesunięcia
Ludzie nawet z setnego miejsca po pierwszej liście, dostawali się pod koniec września
Więc nadzieja jest Trzeba czekać
I mam nadzieję do zobaczenia na wydziale
Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: Argentum »

Jutro jadę do Białegostoku złożyć dokumenty na farmacje - na jaki adres/do jakiego pomieszczenia mam to wszystko dostarczyć?

Na stronie jest:

"Za dzień złożenia dokumentów wymaganych w postępowaniu rekrutacyjnym uważa się dzień wpływu tych dokumentów do siedziby Uczelni na adres:
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, ul. Jana Kilińskiego 1, 15-089 Białystok"
inga6
Posty: 80
Rejestracja: 8 cze 2015, o 08:10

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: inga6 »

Serialkiler, z tego co sie orientuje, do Wroclawia mozna zlozyc dokumenty jedynie osobiscie, ale jeszcze radzilabym ci sprawdzic w regulaminie, na pewno jest tam jakas wzmianka o tym.

corinne
Posty: 31
Rejestracja: 31 sie 2014, o 09:58

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: corinne »

jaki obstawiacie próg jutro w Lublinie? -)

Argentum
Posty: 313
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 18:25

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: Argentum »

Argentum pisze:Jutro jadę do Białegostoku złożyć dokumenty na farmacje - na jaki adres/do jakiego pomieszczenia mam to wszystko dostarczyć?

Na stronie jest:

"Za dzień złożenia dokumentów wymaganych w postępowaniu rekrutacyjnym uważa się dzień wpływu tych dokumentów do siedziby Uczelni na adres:
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, ul. Jana Kilińskiego 1, 15-089 Białystok"
Hmmm?!
serialkiller
Posty: 17
Rejestracja: 24 maja 2015, o 19:45

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: serialkiller »

[at] już znalazłam informacje na ten temat- otóż mogę wyslac ale wymagane jest notarialne poświadczenie kserokopii. (jakby ktos jeszcze miał ten problem )
Cóż.w takim razie pozostaje mi małe ryzyko i czekanie do 16.07 na kolejne listy

inga6
Posty: 80
Rejestracja: 8 cze 2015, o 08:10

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: inga6 »

Serialkiller, Gdansk ma bardzo podobne progi jak Wroclaw, wystarczy tylko porownac zeszloroczny watek z progami na farmacje, wiec jezeli dostalas sie do Wroclawia z drugiej listy, to pewnie i do Gdanska wejdziesz z drugiej listy, wiec bez obaw
Covered by Roses
Posty: 66
Rejestracja: 5 lip 2014, o 15:28

Re: Farmacja Kandydaci 2015/2016

Post autor: Covered by Roses »

corinne pisze:jaki obstawiacie próg jutro w Lublinie? -)

Rok temu bylo 165, wiec w tym roku strzelam 168

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości