Farmacja na AM we Wrocławiu

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Black Widow »

ja mam problem ze zdjeciem, bo zle wgralam, ale panowie informatycy nie za bardzo chca pomoc.
aneta923
Posty: 5
Rejestracja: 11 lip 2011, o 11:13

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: aneta923 »

Chcę złożyć papiery we Wrocławiu, tylko mam parę pytań. Naklejkę na teczkę wystarczy tylko jedną, prawda? bo w pdf mam dwie na jednej stronie. A w tym kwestionariuszu mam przyklejać zdjęcie?
Bo skierowanie dostanę dopiero przy składaniu dokumentów, prawda?
pamparampampam
Posty: 3
Rejestracja: 10 lip 2011, o 12:35

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: pamparampampam »

naklejka tylko jedna na teczkę : zdjęć nie trzeba przyklejać, ale trzeba je podpisać, dzisiaj zanosiłam papiery ludzie w komisji brdzo mili i sympatyczni, mam nadzieję, że tak już zostanie skierowanie dostaje się tam razem z listą przychodni. trzeba się zapisać od razu na szkolenie bhp, 12.09 lub 16.09.
aneta923
Posty: 5
Rejestracja: 11 lip 2011, o 11:13

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: aneta923 »

Dzięki za informacje)
adrianas
Posty: 265
Rejestracja: 31 sie 2010, o 11:47

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: adrianas »

Witam mam 2 pytania odnośnie Wrocławia
1.Kiedy ogłaszana jest tam ostania lista(bo z niej mam raczej nadzieje się dostać)
2.Jeżeli się orientujecie jak tam z akademikiem czytałem że dochód na osobę nie może przekraczać 700 zł no i termin jest do 30 sierpnia dlatego też pytam o termin tej ostatniej listy.
Paulina911
Posty: 36
Rejestracja: 4 lip 2011, o 15:18

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Paulina911 »

czy ktos ma jeszcze problemy z logowaniem?
mir1
Posty: 157
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 22:17

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: mir1 »

do adrianas : wiem od innych ,że pierwszoroczniakom raczej trudno dostać akademik od 1 października (zwłaszcza gdy późno złożą wniosek ) . Natomiast już pod koniec października były miejsca bez problemu . Wówczas (znajomej ) nie pytano o żadne dochody . Dziewczyna jednak zrezygnowała gdyż miejsca były tylko w pokojach 3 osobowych ,a pokoje w akademiku A M Wrocław są ponoć b. małe.

adrianas
Posty: 265
Rejestracja: 31 sie 2010, o 11:47

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: adrianas »

Aha super ta rada może się bardzo przydać jeśli oczywiście sie dostanę.
mir1
Posty: 157
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 22:17

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: mir1 »

adrianas ,dostaniesz się jeszcze w lipcu (brakują Ci 2 punkty do Wrocławia , prawda ?). Co ty taka skromnisia

adrianas
Posty: 265
Rejestracja: 31 sie 2010, o 11:47

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: adrianas »

poprostu nadal nie wierzę że progi tak poleciały no i pozatym Wrocek ma narazie najniższy w Polsce próg więc bankowo dużo ludzi zostawi papiery/ a tego boję się najbardziej w sumie to brak mi kolo 40 miejsc ale ludzie z moją punktacją są nawet na 22 miejscu byleby pozatym we wrzesniu będzie problem z mieszkaniem/ dlatego zastanawiam się nad akademikiem zresztą zobaczymy:)
mir1
Posty: 157
Rejestracja: 13 wrz 2010, o 22:17

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: mir1 »

Upieram się ,że dostaniesz się jeszcze w lipcu ,czego Ci szczerze życzę (w sierpniu Wrocław robił przerwę w rekrutacji ). Myślę ,że mogą być w lipcu jeszcze 3 listy . To nawet jakby raz próg nie przesunął się to i tak doczekasz się. Dobrą stroną tej uczelni jest to ,że biorą wszystkich z tą samą punktacją Druga spostrzeżenie : ostatni próg na danej uczelni jest niższy o około 10 punków od pierwszego. Więc szykuj się od sierpnia na wakacje

adrianas
Posty: 265
Rejestracja: 31 sie 2010, o 11:47

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: adrianas »

Wrocław bierze wszystkich z tą samą punktacją super dzieki za informację niby nigdy nie widziałem żadnych dodatkowych wymagań ale dobrze jest się upewnić
hmm sierpniowe wakacje.
Tak z innej beczki mir1 jestes studentem farmy we Wrocku? Dużo wiesz o rekrutacji pozatym nikt kto nie jest związany z Wrockiem raczej nie wchodził by na ten wątek
chaos87
Posty: 28
Rejestracja: 22 lip 2011, o 16:15

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: chaos87 »

Witam wszystkich którzy będą studiowali na farmacji:)jeżeli mielibyście porozmawiać i się poznać chętnie porozmawiam na gg:). Moj numer 9080455, jezeli macie ochoty piszcie albo podajcie jakiś kontakt do sibie napisze:)

Paweł:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości