Farmacja na AM we Wrocławiu

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
justina89
Posty: 624
Rejestracja: 19 gru 2008, o 19:22

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: justina89 »

Korczaszko to ja w porównaniu do Twojej koleżanki miałam za te 800 zł apartament bo miałam oddzielnie kuchnie, łazienkę, przedpokój i duży jasny pokój z wielkim balkonem który był tak wypasiony, że nawet teraz mi go brakuje. Dodatkowo internet tanizna i w bloku na dole ochrona więc żyć nie umierać.
Anet18
Posty: 76
Rejestracja: 30 cze 2008, o 22:02

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Anet18 »

Zależy jak sie trafi. ja płacę z chłopakiem za pokoj 800 zł czyli 400 zł za osobę z wszystkim i jesteśmy bardzo zadowoleni. mieszkanie ma wysoki poziom, praktycznie nic nam nie brakuje. wyposażenie pełne) do Grunwaldu mamy 10 min autobusem) i mieszkania szukalismy we wrześniu 2 tyg przed rozpoczęciem roku) Tak że zalezy jak sie trafi. Bez obaw Jak się dobrze szuka to nawet i w takim Wrocławiu można znaleźć coś w korzystnej cenie)Dla pocieszenia powiem że wiekszośc moich znajomych we Wrocławiu wlaśnie placi ok 400 500 zł MAx)
totylkoja
Posty: 24
Rejestracja: 1 lip 2008, o 09:50

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: totylkoja »

jeśli ktoś może szuka współlokatorki-studentki do samodzielnego pokoju w mieszkaniu studenckim to ja proszę o kontakt)
harolcia
Posty: 44
Rejestracja: 10 cze 2009, o 11:28

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: harolcia »

To ja jeszcze z takim zapytaniem do studentów farmacji, zwłaszcza tych rezydujących w akademikach. Jak one wyglądają/są wyposażone? Co z internetem? Czy jest dostęp w każdym pokoju? Jak z kuchnią/łazienką? Ileż za wszystko się płaci? Proszę też o jeszcze jakąś osobistą opinię.
Właśnie w tym roku wybieram się na farmację (choć nadal nie wiem, gdzie: Krk/Wro/Gda) i tak zbieram info
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: .kuba. »

A ja mam pytanie do osób, które już rejestrowały się na akademię medyczną do Wrocławia (kierunek dowolny). Czy przy wgrywaniu zdjęcia też Wam się nic nie wyświetla? Żadnego potwierdzenia, obrazka, tajemniczego znaku? U mnie tak właśnie jest - zdjęcie przepada jak sen złoty. Na uniwersytecie wygląda to trochę lepiej - można zobaczyć nawet przykładowy wzór legitymacji studenckiej ze swoim zdjęciem.

Ktoś może orientuje się, po co AM potrzebne jest zdjęcie na płycie? (innym uczelniom wystarczy wersja przesyłana przez internet + kilka wydrukowanych, namacalnych).
harolcia
Posty: 44
Rejestracja: 10 cze 2009, o 11:28

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: harolcia »

O tej płycie to pierwsze słyszę:O
Tompol

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Tompol »

trzeba trzeba , nie jestem pewien , ale oni chyba w systemie mają zdjęcia nasze , bo kiedyś jak byłem to pani z dziekanatu pokazywała koleżankę z roku drugiej pani
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: .kuba. »

Doskonale, teraz dostałem komunikat, jak powinno wyglądać zdjęcie: kolorowe, lewy półprofil, odsłonięte ucho. Cóż, takie właśnie posiadam, ale system nadal mnie ignoruje.
harolcia
Posty: 44
Rejestracja: 10 cze 2009, o 11:28

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: harolcia »

Mam głupie pytanie, ale wolę je zadać, żeby potem wtopy nie było. So - mam już aktywny ten bardziej zaawansowany formularz, gdzie trzeba wpisać więcej szczegółów. I jest na dole ZAPISz. Więc, jeśli uzupełnię np. połowę i kliknę w to zapisz, to czy będę mogła powrócić, żeby uzupełnić tą drugą połowę? Czy to tak na amen?
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: formica »

będziesz mogła to poprawić za każdym razem jak się zalogujesz

Kuba: Mi też wyskakuje ten sam komunikat a też jestem przekonana, że moje zdjęcie jest właśnie takie, jakiego wymagają /

A dodam jeszcze, że ten jakże cudowny system za każdym razem, kiedy klikam w kierunki studiów albo punkty wyrzuca mnie i pokazuje się jakiś błąd paranoja
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: .kuba. »

formica, pisałem na maila do dziekanatu (dzwonienia mam serdecznie dosyć), może sprawa się wyjaśni. Myślę, że na razie nie ma się co przejmować (za bardzo), bo do momentu ukazania się list nikt tego nie będzie potrzebował.
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: formica »

na razie się nie przejmuję ale jak ten ich system ma tak nawalać jak będziemy wpisywać oceny/sprawdzać czy dostaliśmy się na studia to będzie to wszystko brdzo irytujące
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: .kuba. »

Ha, na forum medyków też narzekają. Oj, nie popisali się w tym roku informatycy. Cały czas wyskakuje błąd serwera.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości