Farmacja na AM we Wrocławiu

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
harolcia
Posty: 44
Rejestracja: 10 cze 2009, o 11:28

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: harolcia »

formica, dzięki za info, bo już chyba jakaś chwilowa paranoja mnie zaczyna ogarniać
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: .kuba. »

Poprawka: choć problemy z kontem rekrutacyjnym na AM Wrocław są nieziemskie, to jednak sprawa ze zdjęciem się wyjaśniła! Zdjęcie, mimo komunikatów o wyglądzie, rozmiarach i innych pierdołach, zostało zatwierdzone i teraz dumnie ozdabia witrynę w stosownej zakładce. Teraz faktycznie już TYLKO wpisanie wyników i czekanie na listy. Chwała!
oveka
Posty: 13
Rejestracja: 15 cze 2009, o 21:07

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: oveka »

Hej Hej! Witam wszystkich
Ciesze się że tu trafiłam bo szczerze mówiąc to już się obawiałam że tylko ja mam takie problemy z tym kontem rekrutacyjnym:( Ja też nie mogę w ogóle wejść na kierunki i punkty/oceny.
.Kuba daj znać jak dostaniesz odpowiedź na maila bo jestem ciekawa co tam u nich się dzieje i kiedy to zamierzają naprawić.Pozdrawiam:) *
agataa
Posty: 12
Rejestracja: 15 cze 2009, o 21:25

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: agataa »

Cześć:) A ja mam pytanie czy te zdjęcie trzeba wysłać do zakończenia rejestracji czy można też po 22 ?
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: formica »

Moje zdjęcie też się pojawia, czyli chyba ok
Kuba: Co to za forum medyków Rzucisz linkiem? Zobaczę, co tam ciekawego piszą
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: .kuba. »

agataa pisze:Cześć:) A ja mam pytanie czy te zdjęcie trzeba wysłać do zakończenia rejestracji czy można też po 22 ?
Problem w tym, że nigdzie o tym nie piszą. Chyba że w domyśle jest to element rejestracji, wtedy trzeba zmieścić się w terminie. Z drugiej strony, czy komuś jest to potrzebne ZANIM dostanie się na studia?
Najlepiej wkleić to zdjęcie szybciej, żeby nie było potem problemów. Po kliknięciu zatwierdzenia nic się nie pojawi, po prostu trzeba odczekać te kilka dni (trzy, w moim przypadku).

A w sprawie problemów z systemem - teraz mam tak jak inni. Kiedy chcę włączyć zakładkę, zostaję wylogowany. Mam nadzieję, że naprawią to do tego 30. czerwca. A dla innych to pewnie szybciej się przyda, bo kończy się termin rejestracji.

I pytanie ode mnie: znalazł ktoś może program studiów na farmacji we Wrocku? można pooglądać karty wpisowe dla danego roku, ale rozkład zajęć jest niedostępny. Jeżeli coś znajdziecie, piszcie. )

formica, nie rzucę linkiem, bo chodzi o forum biolog.pl, tylko temat dla kandydatów na kierunek lekarski. A dokładniej oczywiście medycynę na AM Wrocław. Sama znajdziesz. )
harolcia
Posty: 44
Rejestracja: 10 cze 2009, o 11:28

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: harolcia »

A wiadomo, jakie są przedmioty fakultatywne do wyboru?
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: .kuba. »

Owszem
Tompol

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Tompol »

hehe jak cos moge doradzić które są fajne (fakultety)
Kuba plan nauczania jest
strona nr 9 dla pierwszego roku
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Biochejter »

Jeśli chodzi o same tytuły to macie ciekawsze faki niż Lublin. Druga fajna sprawa to to, jak są prowadzone, bo z doświadczenia wiem że najciekawszy przedmiot prowadzący może spier***** /
oveka
Posty: 13
Rejestracja: 15 cze 2009, o 21:07

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: oveka »

Witam wszystkich ponownie:)
Mam jeszcze jedno pytani do Was,może Wy mi pomożecie.
Chciałam wpisać swoje dane osobowe,ale gdy już to zrobię i klikam zapisz to niby wszystko się zapisuje,ale jak wchodzę ponownie na swoje konta to znowu dane nie są wypełnione/
Wie ktoś może dlaczego
i jeszcze jedno numer świadectwa to dopiero tego co dostaniemy 30 czerwca,takCzyli to na razie zostawiamy puste
Dziękuje z góry na odp:) buziaki**
Awatar użytkownika
justina89
Posty: 624
Rejestracja: 19 gru 2008, o 19:22

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: justina89 »

oveka pisze: i jeszcze jedno numer świadectwa to dopiero tego co dostaniemy 30 czerwca,takCzyli to na razie zostawiamy puste
No raczej przecież skoro nie posiadasz świadectwa to nie wpiszesz jego numeru. Zostawiasz puste.
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: formica »

.kuba. pisze:formica, nie rzucę linkiem, bo chodzi o forum biolog.pl, tylko temat dla kandydatów na kierunek lekarski. A dokładniej oczywiście medycynę na AM Wrocław. Sama znajdziesz.
No pewnie, że trafię, tym bardziej, że często je czytam bo właśnie na lek się wybieram Myślałam, że to jakieś inne typu www.medyk.cośtam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości