Farmacja na AM we Wrocławiu

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
yuki00
Posty: 15
Rejestracja: 12 lip 2016, o 19:41

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: yuki00 »

farmol pisze:wiadomo, jaki jest aktualny próg na farmę we Wrocku?
140 cały czas jest
farma96
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2016, o 14:21

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: farma96 »

czy jest taka możliwość że próg we Wrocku spadnie jeszcze trochę? przede mną jeszcze 26 osób. nie wiem czy jest co liczyć, żeby spadło do 137pkt, chociaż zostały jeszcze 3 listy
Monysza23
Posty: 53
Rejestracja: 28 sie 2013, o 22:53

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Monysza23 »

farma96 pisze:czy jest taka możliwość że próg we Wrocku spadnie jeszcze trochę? przede mną jeszcze 26 osób. nie wiem czy jest co liczyć, żeby spadło do 137pkt, chociaż zostały jeszcze 3 listy
Zawsze jest możliwość, rekrutacja trwa do końca września
rubytuesday
Posty: 4
Rejestracja: 8 lip 2014, o 20:21

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: rubytuesday »

Myślę, że to bardzo możliwe, że o 27 osób się przesunie. Jedna znajoma mi osoba wczoraj się wypisała.
Resiu
Posty: 61
Rejestracja: 14 cze 2012, o 13:07

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: Resiu »

flavien pisze:Hej, czy może mi ktoś powiedzieć, czy z zakupem materiałów trzeba się śpieszyć tu i teraz, czy raczej jeszcze będą dostępne później?
Moim zdaniem nie ma sensu się spieszyć, w październiku będzie jeszcze kiermasz z książkami i notatkami. Poza tym zamiast książki kupować można je wypożyczyć na cały semestr z biblioteki, do której dostęp będziecie mieli jak dostaniecie legitymacje. Do tego nie wszyscy jeszcze sprzedają swoje materiały, bo część osób pewnie ma poprawki we wrześniu.
A niektóre materiały kupowane w zestawach to po prostu wydrukowane rzeczy, które możecie mieć za darmo w formie elektronicznej.

No ale wszystko zależy co kto lubi, niektórzy może po prostu lepiej się czują mając karton makulatury niezbędnej do zaliczenia pierwszego roku przed rozpoczęciem studiów
Awatar użytkownika
flavien
Posty: 75
Rejestracja: 4 kwie 2016, o 14:31

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: flavien »

Dzięki za informację! Nie chcę dać się zwariować, jak przeważnie pierwszaki mają w zwyczaju
Awatar użytkownika
flavien
Posty: 75
Rejestracja: 4 kwie 2016, o 14:31

Re: Farmacja na AM we Wrocławiu

Post autor: flavien »

Cześć. Czy ktoś z Was orientuje się, jak średnio wygląda sytuacja ze stypendium? Zastanawiam się po prostu, czy ze średnią 4,25 po pierwszym roku mam na co liczyć
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości