Farmacja na WUM

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Black Widow »

myślicie, że z .240 pktami da się dostać na farmację na WUM:/chodzi mi tu o te mega ostateczne listy
Awatar użytkownika
Black Widow
Posty: 267
Rejestracja: 24 cze 2009, o 12:36

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Black Widow »

eee nie to nierealne napewno pewnie 250 będzie ostateczny
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: Farmacja na WUM

Post autor: mediatan »

No mam nadzieje że przedmiot będzie roczny.
Z tego co słyszałem to exam nie jest już taki straszny, ale za to kolokwia nadal dają popalić. Pociesza mnie stwierdzenie koleżanki z 3go roku że mimo zwiększenia godzin nie są w stanie zwiększyć materiału bo już nie mają o co
Wracam dziobać nieszczęsną spektro.

BTW
&#x17Cabka pisze:. Najwięcej odpadło na chemii analitycznej i organicznej.
Na organach polegli przez repetytoria i niedopuszczeniu w ogóle do egzaminu, czy nie zdali egzaminu?
Z anali chyba nie jest już tak źle na egzaminie jeśli tylko jest sie do niego dopuszczonym?
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Farmacja na WUM

Post autor: żabka »

mediatan pisze: Na organach polegli przez repetytoria i niedopuszczeniu w ogóle do egzaminu, czy nie zdali egzaminu?
Z anali chyba nie jest już tak źle na egzaminie jeśli tylko jest sie do niego dopuszczonym?
[
Jeżeli się jest dopuszczonym do egzaminu to raczej się go zda (ewentualnie kwestia w którym terminie). Ci co polegli, to przez niezaliczone wyjściówki (zarówno na analach jak i organach)
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: Farmacja na WUM

Post autor: mediatan »

Powiadasz że u Was uwalili 40 os. ze 160, nas jest 130 i jakaś połowa musi walczyć o dopuszczenie z anali. W środę jest wyjściówka i boję się że zrobią taki sam pogrom jak był na organach gdzie wyjściówkę na 30os. zaliczyło chyba 7 Oni są strasznie cięci na nasz rocznik nie wiem czemu Powiedz że dalej już jest normalniej
żabka
Posty: 269
Rejestracja: 9 kwie 2006, o 08:34

Re: Farmacja na WUM

Post autor: żabka »

mediatan pisze:Powiadasz że u Was uwalili 40 os. ze 160, nas jest 130 i jakaś połowa musi walczyć o dopuszczenie z anali. W środę jest wyjściówka i boję się że zrobią taki sam pogrom jak był na organach gdzie wyjściówkę na 30os. zaliczyło chyba 7 Oni są strasznie cięci na nasz rocznik nie wiem czemu Powiedz że dalej już jest normalniej
Na analach chyba zawsze jest tyle wyjściówek. Stara jestem ale jeżeli dobrze pamiętam to jeśli ktoś miał 1 wyjściówkę niezaliczoną (anale albo organy) to mógł ją pisać w sierpniu jeszcze

Dalej, hymm. jeżeli chodzi o zdawalność to tak, jest lepiej. Ale jeżeli chodzi o ilość nauki to raczej Cię nie pocieszę bo nie jest wcale lepiej. Zwłaszcza na 3 roku. Bo po 3 to już inna bajka. Od 4 faktycznie jest n o r m a l n i e.
Awatar użytkownika
mediatan
Posty: 452
Rejestracja: 20 maja 2008, o 19:37

Re: Farmacja na WUM

Post autor: mediatan »

&#x17Cabka pisze: Na analach chyba zawsze jest tyle wyjściówek. Stara jestem ale jeżeli dobrze pamiętam to jeśli ktoś miał 1 wyjściówkę niezaliczoną (anale albo organy) to mógł ją pisać w sierpniu jeszcze
Teraz jak sie orientuje to mozna miec nawet dwie, ale jak mam pisać w sierpniu wyjściówkę z całości materiału z anali to dzięki ale wole nie korzystać

PS a dużo osób uwala wyjściówkę?
izuu

Re: Farmacja na WUM

Post autor: izuu »

hey
kto z tegorocznych maturzystów chciałby studiować farmę na WUMie? i ile macie pkt?
ania0022
Posty: 35
Rejestracja: 31 maja 2010, o 11:27

Re: Farmacja na WUM

Post autor: ania0022 »

Ja bym chciała, mam 165 punktów
Awatar użytkownika
blackkitten
Posty: 53
Rejestracja: 7 lip 2010, o 13:34

Re: Farmacja na WUM

Post autor: blackkitten »

izuu pisze:hey
kto z tegorocznych maturzystów chciałby studiować farmę na WUMie? i ile macie pkt?
Ja się wybieram. 244 z matmą. Kiedy wyniki rekrutacji 8smego czy 12stego?
izuu

Re: Farmacja na WUM

Post autor: izuu »

Wydaje mi się, że 9-tego, ale nie jestem pewna. Ciekawe jaki będzie próg w tym roku. Mam nadzieję, że się dostaniemy.
ania0022
Posty: 35
Rejestracja: 31 maja 2010, o 11:27

Re: Farmacja na WUM

Post autor: ania0022 »

blackkitten pisze:Ja się wybieram. 244 z matmą. Kiedy wyniki rekrutacji 8smego czy 12stego?
Ósmego chyba
matmę zdawałaś na podstawie?
Awatar użytkownika
blackkitten
Posty: 53
Rejestracja: 7 lip 2010, o 13:34

Re: Farmacja na WUM

Post autor: blackkitten »

tak, a ma to jakieś znaczenie czy podstawa czy rozszrz?:gt
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości