Farmacja na WUM

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
żurawinka
Posty: 11
Rejestracja: 7 lip 2009, o 16:41

Re: Farmacja na WUM

Post autor: żurawinka »

Witam wszystkich:) wiem, że już było pytanie odnośnie list przyjętych w Warszawie ale może teraz ktoś z Was wie już coś na ten temat? na stronie uczelni pisze, że składanie dokumentów jest w dniach 9-10. lipca to trzeba je składać tak w ciemno?
ann.90
Posty: 8
Rejestracja: 7 lip 2009, o 11:03

Re: Farmacja na WUM

Post autor: ann.90 »

Właśnie ja tez nie mogę znaleźć kiedy wyniki tam są.
żurawinka
Posty: 11
Rejestracja: 7 lip 2009, o 16:41

Re: Farmacja na WUM

Post autor: żurawinka »

a zawozisz dokumenty? mi to się troche dziwne wydaje
balon1990
Posty: 2
Rejestracja: 8 lip 2009, o 08:42

Re: Farmacja na WUM

Post autor: balon1990 »

mam ten sam problem. na stronie wumu napisali ze papiery trzeba skladac 9-10 lipca a nie ma nic o tym kiedy beda wyniki rekrutacji. na forum biologa doczytalem sie ze maja byc dzis wiec moze jest jakas szansa ze nie trzeba bedzie jechac w ciemno.
Pauline
Posty: 23
Rejestracja: 15 maja 2009, o 17:15

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Pauline »

Ej, to jest nawet bardzo dziwne. Farmacja WUM to mój drugi wybór, po leku w Lublinie, ale w ciemno to chyba nie będę wiozła tam papierów
balon1990
Posty: 2
Rejestracja: 8 lip 2009, o 08:42

Re: Farmacja na WUM

Post autor: balon1990 »

dzwonilem do biura ds rekrutacji i powiedzieli mi ze 9-10 lipca jest nieaktualne i skladac papiery bedzie mozna od poczatku przyszlego tygodnia. Wyniki beda chyba w piatek i kazdy zostanie o tym poinformowany smsem i na koncie rekrutacji.
Kamelka
Posty: 27
Rejestracja: 25 lut 2009, o 13:55

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Kamelka »

Dzwoniłam na WUM przed momentem i z tego co wiem mają jakieś opóźnienie. Dokumenty składać mają Ci ludzie którzy dostaną zaproszenie na swoim prywatnym koncie. Termin 9-10.07.09 jest ogólnie ponoć nieaktualny i po prostu nie został zmieniony.hehe. Z tego co wiem właśnie niedawno pojawiła się w Aktualnościach informacja o tym, że wszystkich informacji trzeba szukać na prywatnym koncie

[ Dodano: |8 Lip 2009|, o 13:46 ]
sory ze drugi raz. D napisałam posta po przeczytaniu tylko 2 strony
żurawinka
Posty: 11
Rejestracja: 7 lip 2009, o 16:41

Re: Farmacja na WUM

Post autor: żurawinka »

niby stolica a najmniej zorganizowana i najwięcej bałaganu:(
Awatar użytkownika
wereb
Posty: 17
Rejestracja: 9 mar 2009, o 22:23

Re: Farmacja na WUM

Post autor: wereb »

nie od dziś wiadomo, że na WUMie mają straszny burdel
Aaala
Posty: 1
Rejestracja: 9 lip 2009, o 07:30

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Aaala »

po ogłoszeniu list na gdańskim dużo osób zarejestrowało się na farmacji na wumie, dlatego opóźnienie.
kamilegia
Posty: 2
Rejestracja: 8 lip 2009, o 14:52

Re: Farmacja na WUM

Post autor: kamilegia »

Aaala pisze:po ogłoszeniu list na gdańskim dużo osób zarejestrowało się na farmacji na wumie, dlatego opóźnienie.

no comment. albo comment Tyle ze dla Twojej informacji rekrutacja zakonczyla sie na WUMie 5 VII - czyli w niedziele! Czyli nalezalo sie tam zarejestrowac conajmniej 3 VII rano i wtedy tez przelac kase. I to niewiadomo czy wplata zostalaby zaksiegowana w tym samym dniu.
Wiec na WUMie mozna bylo sie rejestrowac przed ogloszeniem jakielkolwiek listy z jakiegokolwiek miasta
zuzia '90
Posty: 18
Rejestracja: 13 maja 2009, o 17:11

Re: Farmacja na WUM

Post autor: zuzia '90 »

Na WUM jest cyrk. dzwoniłam od 8 żeby się dowiedzieć co z rekrutacją . Rekrutacja jest przełożona ale to jest jakiś czeski film. Nikt nic nie wie. Nie wiadomo kiedy należy złożyć dokumenty, nie wiadomo kiedy pierwsza lista ani co z zaświadczeniem lekarskim. Komedia, spodziewałam się po Warszawie czegoś lepszego. Chociaż postarali się. dostałam smsa
Pauline
Posty: 23
Rejestracja: 15 maja 2009, o 17:15

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Pauline »

Coś Warszawa nie zaszalała w tym roku - próg tylko 171
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości