Farmacja na WUM

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
martusiekf
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:08

Re: Farmacja na WUM

Post autor: martusiekf »

no to trochę mnie uspokoiłaś:) jak mi koleżanka mowiła ze ludzie z numerami 300cos na rezerwie sie dostali to nie chciałam wierzyc. a nie orientujecie się, czy np jak na SGGW mam do 23.07 zlozyc papiery no i nie bede wiedziala jeszcze czy na WUM da radę to poznije mogę zabrać dokumenty z SGGW?
Pauline
Posty: 23
Rejestracja: 15 maja 2009, o 17:15

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Pauline »

martusiekf pisze:pytanie do tych co sie dostali.do kiedy macie skladanie papierów? jestem 69 na rezerwie. i wszyscy mowia ze sie dostane, ale przeciez to chyba niemozliwe zeby tyle os zrezygnowało. hm?
Ja jestem 64 i mam zamiar się dostać. Z resztą nie widzę innej możliwości
gosiach
Posty: 9
Rejestracja: 11 lip 2009, o 12:46

Re: Farmacja na WUM

Post autor: gosiach »

C&#xF3rka wielb&#x142&#x105da pisze:Dokumenty składa się 13 i 14 lipca.
ale to dotyczy osob, ktore wiedza, ze sie dostaly na pewno. reszta musi czekac na prywatna wiadomosc na swoim koncie, w ktorej bedzie okreslony termin skladania dokumentow.

[ Dodano: |11 Lip 2009|, o 14:45 ]
a tak w ogole to gdzie jest lista rankingowa ? bo nie moge jej odnalezc. dostalam tylko wiadomosc na osobiste konto wlasnie
zuzia '90
Posty: 18
Rejestracja: 13 maja 2009, o 17:11

Re: Farmacja na WUM

Post autor: zuzia '90 »

Delling pisze:
aneciatko pisze:kurcze, poprzeczka na WUMie 171, ja mam 170 i jestem 5 pod kreską. myślicie że się uda? no ja nie mogeltściana (
Jesteś taka niedoinformowana czy chcesz innych denerwować co za ludzie.
To się nazywa- próba zwrócenia na siebie uwagi.
Nie przejmuj się są jeszcze inni na forum.
aneciatko
Posty: 58
Rejestracja: 3 lip 2009, o 15:01

Re: Farmacja na WUM

Post autor: aneciatko »

ok, sorry.
sylwka210
Posty: 17
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:08

Re: Farmacja na WUM

Post autor: sylwka210 »

a ten numer ktory zostal podany w wiadomosc odnosnie rekrutacji to jest nr liczony od poczatku listy czy dopiero od kreski:P
zuzia '90
Posty: 18
Rejestracja: 13 maja 2009, o 17:11

Re: Farmacja na WUM

Post autor: zuzia '90 »

Jeśli napisali Ci że jesteś 1 na liście to znaczy, w mojej opinii że jesteś 1 na liście rezerwowej
sylwka210
Posty: 17
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:08

Re: Farmacja na WUM

Post autor: sylwka210 »

martusiekf pisze:pytanie do tych co sie dostali.do kiedy macie skladanie papierów? jestem 69 na rezerwie. i wszyscy mowia ze sie dostane, ale przeciez to chyba niemozliwe zeby tyle os zrezygnowało. hm?


[ Dodano: |12 Lip 2009|, o 15:10 ]
tzn ze miales na poczcie napisane ze jestes 69 na liscie rezerwowej czy 219 i sobie odjales od tego 150 ktore sie dostalo?
Kamelka
Posty: 27
Rejestracja: 25 lut 2009, o 13:55

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Kamelka »

merinda2 pisze:Ja przechodzilam przez caly ten stres rekrutacyjny rok temu bylam czterysta któraś tam na liście i się dostalam więc nie panikujcie. Trzeba tylko cierpliwie czekać na kolejne listy. Wiele osób zlożylo podanie na kilka kierunków lub na ten sam kierunek do kilku miast (przykladowo ja skladalam na 8 farmacji więc automatycznie siedmiu osobom blokowalam miejsce) także nie stresujcie się na pewno się dostaniecie

kurde czterysta któraś tam i się dostałaś !?! bo normalnie mi humor poprawiłaś w moim dzisiajszym tragicznym dniu myslalam ze mimo wszystko 421 numer na liscie rezerwowej ktory posiadam absolutnie totalnie wykreśla mnie z ewentualności dostania sie .a tu proszępojawia się cień nadziei! Dzięki !
gosiach
Posty: 9
Rejestracja: 11 lip 2009, o 12:46

Re: Farmacja na WUM

Post autor: gosiach »

ja wlasnie tez do konca nie rozumiem tej ich numeracji.
czy ten numer, ktory podali oznacza kolejnosc na calej liscie czy na rezerwowej?
i nie dowiedzialam sie, czy w koncu gdzies takowa lista w ogole istnieje do wgladu?:)
martusiekf
Posty: 12
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:08

Re: Farmacja na WUM

Post autor: martusiekf »

sylwka to napisali mi ze moj numer na liscie rezerwowej to 69. czyli jestem 69 pod kreska.
sylwka210
Posty: 17
Rejestracja: 12 lip 2009, o 13:08

Re: Farmacja na WUM

Post autor: sylwka210 »

tak myslalam ale troche mnie zmylili z ta numeracja wiec wolalam sie upewnic:)

[ Dodano: |13 Lip 2009|, o 13:59 ]
a jeszcze jedno do WUM nie trzeba zadnych odwolan jesli znajduje sie na liscie rezerwowej? wystarczy tylko czekac?
gosiach
Posty: 9
Rejestracja: 11 lip 2009, o 12:46

Re: Farmacja na WUM

Post autor: gosiach »

na WUM-ie trzeba czekac na prywatna wiadomosc.
tylko, ze przez to nie mamy nawet pojecia czy prog spadl chociaz o kilka punktow. denerwujace
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości