Farmacja na WUM

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
aobuziaczek
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2012, o 19:40

Re: Farmacja na WUM

Post autor: aobuziaczek »

kupię prezentację ustną na ćwiczenia z ang. Tematy dowolne.
rybor93
Posty: 23
Rejestracja: 10 lip 2012, o 09:14

Re: Farmacja na WUM

Post autor: rybor93 »

Sprzedam TANIO materiały na 1 rok, mnóstwo materiałów elektronicznych (prawie 20GB) oraz papierowych, ze wszystkich przedmiotów notatki, skrypty, kolokwia, egzaminy z poprzednich lat, prezentacje na angielski, kartkówki porady dotyczące wykładowców, asystentów. Wszystko co trzeba aby bezproblemowo i bezstresowo zdać pierwszy rok. Kontakt: [at].com.
Awatar użytkownika
sobczaczek2203
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2012, o 13:38

Re: Farmacja na WUM

Post autor: sobczaczek2203 »

witam!
mam do sprzedania materiały na I rok, które wystarczają aby zaliczyć kolokwia i egzaminy w pierwszym terminie. Jest ich bardzo dużo: książki, skrypty, notatki z wykładów, kolokwia z ubiegłych lat. Oczywiście oferuję także materiały w formie elektronicznej Po więcej informacji zapraszam na priv
grey05
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2012, o 23:02

Re: Farmacja na WUM

Post autor: grey05 »

Witam.
Mam do sprzedania w atrakcyjnej cenie materiały na 1 rok. Materiały te umożliwiły mi zaliczenie wszystkich egzaminów w pierwszych i zerowych terminach Komplet zawiera wszystko, co jest potrzebne: książki, zeszyty, skrypty, notatki itp Więcej informacji na priv.
ann167
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2012, o 19:56

Re: Farmacja na WUM

Post autor: ann167 »

witam!
mam do sprzedania materiały na 2 rok, które wystarczą aby zaliczyć wszystkie kolokwia i egzaminy w pierwszym terminie. Książki, skrypty, notatki z wykładów i wiele innych przydatnych rzeczy więcej informacji na priv
ann167
Posty: 5
Rejestracja: 15 lip 2012, o 19:56

Re: Farmacja na WUM

Post autor: ann167 »

Kupie materiały na 3 rok farmacji.
Awatar użytkownika
arapaima
Posty: 858
Rejestracja: 13 mar 2011, o 11:17

Re: Farmacja na WUM

Post autor: arapaima »

Oddam testy z chemii nieorganicznej, xero Furmanowej i rozne inne materialy na 1 rok
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja na WUM

Post autor: kokardka »

Może tutaj ktoś, kto w tamtym roku rekrutował się n WUM odpowie mi na moje pytanie. Aktualnie widnieje na stronie uczelni komunikat o zakończeniu rekrutacji na farmację. Były 3 listy. O ile osób może przesunąć się jeszcze próg? Może ktoś był w podobnej sytuacji jak ja rok temu i nie dostał się przed zakończeniem rekrutacji, może pamiętacie o ile jeszcze później spadł? I czy rzeczywiście trzeba czekać do końca września? Czy w między czasie dzwonią do kolejnych osób? Bo rozumiem, że jak dzwonią to nie ma nowych komunikatów na koncie i nie będę widziała jak się przesuwa próg
Dodam, że jestem 29 na rezerwowej i brakuje mi 3pkt.

Jakby ktoś pamiętał jak było w tamtym roku to proszę o odpowiedź - nie wiem czy zapominać już o WUMie czy mieć jeszcze nadzieję.
kowalfarm
Posty: 20
Rejestracja: 11 lip 2013, o 19:20

Re: Farmacja na WUM

Post autor: kowalfarm »

JA rok temu dostałem się pod koniec sierpnia a była już informacja o zakończeniu rekrutacji. W połowie sierpnia zadzwoniła do mnie babeczka i się pytała czy jestem zainteresowany, powiedziałem jej że tak a ona że mam szykować papiery i czekać na komuniat pod koniec sierpnia. wiec wszystko jest możliwe. nie martw się.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja na WUM

Post autor: kokardka »

kowalfarm, dziękuję za informację. Ale czy jest możliwe żeby zrezygnowało 29 osób? Może pamiętasz na którym miejscu byłeś gdy zakończono rekrutację? I jeszcze zapytam - czy w tamtym roku można było składać kserokopie? Bo w tym roku można i boję się że przez to osoby, które zawiozą papiery i zdecydują się później jednak na inną szkołę, nie będą ich zabierać bo to tylko ksera.
Ezjod
Posty: 16
Rejestracja: 29 cze 2013, o 17:37

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Ezjod »

Ja mam pytanie o zaświadczenie lekarskie. Czy trzeba je posiadać podczas składania papierów czy tak jak np. na ŚUM, że można donieść do któregoś tam września?
Hogwartnik
Posty: 737
Rejestracja: 5 lip 2011, o 11:39

Re: Farmacja na WUM

Post autor: Hogwartnik »

Ezjod pisze:Ja mam pytanie o zaświadczenie lekarskie. Czy trzeba je posiadać podczas składania papierów czy tak jak np. na ŚUM, że można donieść do któregoś tam września?
Później, skierowanie dają przy składaniu papierów.
Awatar użytkownika
kokardka
Posty: 1964
Rejestracja: 3 kwie 2013, o 17:10

Re: Farmacja na WUM

Post autor: kokardka »

Czy na farmacji na WUMie jest obowiązkowy wf? Bo nie orientuję się jak jest na farmacji
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości