FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
koterska
Posty: 176
Rejestracja: 4 sty 2012, o 11:28

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: koterska »

Krew? Czy to naprawdę konieczne? Coś mi się nie wydaje.
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

A co? Boisz się igieł? Nie wiem czy konieczne, czy nie, mówię tylko co robią. W każdym razie przy rekrutacji na lekarski na ŚUM na 100%, a to to samo i też kierunek medyczny, nie przewiduję odstępstw Chcesz to zadzwoń gdzieś i spytaj. Może robią inaczej, ale z tego co wiem rok temu też pobierali krew na farmację, więc albo igła, albo inny lekarz
Na pewno nie będzie to na zasadzie dobrze się pani czuje? tak? no to dobrzeltwypisuje zaświadczenie i nie licz, że załatwisz to w jeden dzień. Nie tu i nie za darmo Nie ma tak dobrze
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: anulka1991 »

Nie no żadnej krwi nie pobierają. idź do lekarza medycyny pracy, zapłać 50 zł i wypisze Ci na swojej karteczce, że możesz studiować na farmacji, że nie ma żadnych przeciwskazań. ja miałam ten druczek ze strony, ale też mi wypisał na swojej karteczce. żadnych badań nie robi i nie jest to potrzebne. im zależy tylko zeby zapłacić. ale jak masz pewność ze się dostaniesz to załatw to sobie wcześniej, bo potem szkoda nerwów że nie zdążysz, tak jak ja byłam pewna, ze dostanę się z drugiej listy, to jak opublikowali pierwsza to juz załatwiłam lekarza. i jak składasz jeszcze na jakis kierunek to może Ci się uda załatwic, żeby Ci wypisał kilka druczków za jednym razem. tak jak mi Bo szkoda 100 razy chodzić i 100 razy płacić
olussiaaaa
Posty: 193
Rejestracja: 11 cze 2011, o 09:42

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: olussiaaaa »

Ja też byłam rok temu prywatnie do lekarza ale musiałam mieć wyniki z badania krwi . więc pewnie zależy od lekarza
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: eNIKaTe »

Z naszego roku to chyba już wszystkich pokojarzyłam biologowych ludzi Namine przeciwna sekcja i skacze od grupy do grupy
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

eNIKaTe: to dobrze obstawiałam u Was w sekcji to w sumie tylko Ty tak skaczesz chyba
anulka1991: mnie też krwi nie pobierano ale mówię jak to jest jak się idzie do tego lekarza z uczelni, u którego się nie płaci u innych przeważnie na to leją chyba, że jakiś nadgorliwy się trafi
margaretka91
Posty: 183
Rejestracja: 18 cze 2010, o 12:31

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: margaretka91 »

Sprzedam kompletne i wzbogacane przez dwa lata notatki na 1 rok farmacji na SUM’ie !

W skład zestawu wchodzą pełne notatki . W ich skład wchodzą :
- materiały na seminaria ( skserowane notatki , testy, zeszyty )
- notatki z wykładów
-dwa skserowane skrypty – do laboratorium i seminarium z chemii ogólnej
-skserowane książki do anatomii a także do botaniki farmaceutycznej
-wydrukowane notatki na egzaminy ( m.in.skserowana książka do botaniki na egzamin oraz testy z zeszłych lat )

Dodatkowo dołączam bardzo dużo materiałów na płytce całkowicie gratis!

Ale to nie wszystko!

Dodatkowo GRATIS dołączam zielnik zimowy zrobiony wg najnowszych wytycznych ze starannie zrobioną okładką i starannie wyciętymi arkuszami.

Serdecznie zachęcam do zakupu!

Pozdrawiam
Mój kontakt to

gg-2982617
lub sms – 782546984

Zachęcam!
blackladycat
Posty: 9
Rejestracja: 7 wrz 2011, o 12:18

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: blackladycat »

Pokój do wynajęcia!

Dwie studentki farmacji poszukują współlokatorki do mieszkania 3 pokojowego, przy ul. Żurawiej (10 min na ostrogorska i 15 na jagiellonska, 10 min do plazy i dworca) W pokoju wszystkie potrzebne meble, bardzo zadbane mieszkanie w spokojnej okolicy w samym centrum! (koło ronda Gierka) Cena 550-600zł z full oplatami juz:)

Kontakt
gg: 6588828 lub 4074786
kom. 694730733 lub 721441680
Awatar użytkownika
Izuszka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sie 2010, o 12:24

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Izuszka »

o kurde, a ja nie wiem kim jest eNIKaTe i Namine, jak zwykle zorientowana Ania, w ogóle ja Cię podziwiam, że Tobie się chce tu siedzieć na forum z CzikaGo in amerika!
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

A ja znowu nie wiem kim jesteś Ty, Izuszka. Przychodzi mi na myśl tylko jedna Iza, strasznie bazgroląca, której podpisu na kolosie z anatomii nigdy nie można było odczytać Bo to jedyna Iza z farmy jaką kojarzę ^^
Awatar użytkownika
zazu24
Posty: 612
Rejestracja: 6 maja 2011, o 16:45

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: zazu24 »

Namine, utrafiłaś w samo sedno !
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

Niah! Ma się talent ]
Awatar użytkownika
anulka1991
Posty: 252
Rejestracja: 19 lut 2011, o 11:35

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: anulka1991 »

Iza z nudów nawet tu zaglądam Haha Ale chyba dobrze, ze nawet za oceanem myślę o farmacji. trolo xd Chyba, że mnie wywalą, to będę wtedy myślęć o analu Iza bazgroląca hahaha
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości