FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
honey111
Posty: 34
Rejestracja: 4 lip 2012, o 14:36

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: honey111 »

czy ktoś orientuje się jak dojechać z centrum Katowic do dziekanatu?
zimnazośka
Posty: 127
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 22:10

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: zimnazośka »

widzę, że kolega Paweł to współlokator idealny w każdym calu! pizza, strzelanki, lubi roślinki.
Awatar użytkownika
Izuszka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sie 2010, o 12:24

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Izuszka »

ja się chilluję na maksa przed chemią fizyczną, nabijam levele w skyrimie :dance: widzę że Paweł rozwala najpierw mieszkanie żeby mógł go przejąć kto inny, stąd ta dzisiejsza impreza

Anulka dziubasie, we no ten wyjazd na sierpień * akurat 5tego wrócę z woodstocku, to jeszcze bym zdążyła poleniuchować

Edit: a i chciałam jeszcze dodać że mieszkając z Pawłem każdy facet może zastosować na dowolnej kobiecie trik zwany podrywem na windę ]
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

honey111: Najlepiej znajdź sobie połączenia na stronie kzkgop. W samym Sosnowcu już tramwaj 27 z dworca PKP pod sam dziekanat prawie A tak to z Katowic po prostu jakiś autobus na dworzec w Sc
zimnazośka
Posty: 127
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 22:10

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: zimnazośka »

Namine, a który przystanek byłby najodpowiedniejszy do wysiadki?

, już widzę, że Dańdówka Skrzyżowanie
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

Ten i tylko ten prszystanek wracać na dworzec można jeszcze tramwajem 26 oprócz 27, ale tylko wracać, bo jak z dworca jedzie to skręca w prawo zamiast w lewo Nawet po semestrze studiowania dopadła mnie kiedyś niedzielnym wieczorem skleroza
honey111
Posty: 34
Rejestracja: 4 lip 2012, o 14:36

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: honey111 »

mhm, dzięki.

a czy ktoś dojeżdża z Katowic do Sosnowca? Czy wszyscy studenci farmacji mieszkają na miejscu?:D
malinowa08
Posty: 12
Rejestracja: 23 lip 2012, o 20:36

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: malinowa08 »

mam pytanie, czy wszystkie zajęcia na farmacji są w Sosnowcu? czy trzeba wyjeżdżać gdzieś poza miasto ? Będę wdzięczna za odpowiedź:)
Awatar użytkownika
Izuszka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sie 2010, o 12:24

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Izuszka »

malinowa08 na pierwszym roku zajęcia są w samym Sosnowcu - w akademikach na Ostrogórskiej, na Kasztanowej, Jagiellońskiej i Jedności. OD drugiego roku zaczyna się jeszcze jeżdżenie do Katowic
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

honey111: Nie wszyscy mieszkają w Sosnowcu. Niektórzy mieszkają w domu i dojeżdżają. Jeśli ktoś jest z Katowic, Gliwic, Chorzowa czy jakiś innych bliskich miast nie ma żadnego problemu (Koleje śląskie piękna sprawa ^^) Sporo jest takich osób. Mieszkają w Sosnowcu ci, którzy mają do domu trochę dłuższą drogę. A co do tego gdzie mieszkanie. Moja koleżanka z grupy miała mieszkanie w Katowicach i dojeżdżała i też przeżyła Mówiła, że w tą stronę jest mniejszy problem. Bo rano jest ruch w Kierunku Katowic z Sosnowca (a ona sobie jedzie w przeciwną stronę ) A jak wraca na odwrót, więc w korkach nie stoi ^^ Ale jeśli musisz znaleźć sobie lokum to lepiej jednak w Sosnowcu w okolicach Ostrogórskiej, zawsze to 50 zł mniej na bilet i oczywiście dobrze jak po zapomniany fartuch przed laboratorium można szybko skoczyć zamiast rano pakować się na cały dzień do 21 I kolejna sprawa. Trzygodzinne okienka to zjawisko powszechne i obowiązkowe wręcz, więc zawsze lepiej jak można mieszkać blisko (no chyba, że mieszkasz na śląsku blisko Sosnowca, wtedy nie warto oczywiście).
honey111
Posty: 34
Rejestracja: 4 lip 2012, o 14:36

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: honey111 »

ja będę dojeżdżać z Katowic, samochodem. nie opłaca mi się wynajmować mieszkania w Sosnowu, bo wydaje mi się, że więcej czasu zajmie mi przygotowywanie posiłków, robienie zakupów itp. niż dojeżdżanie. poza tym wynajem mieszkania to raczej koszt rzędu 1000zł, więc lepiej tą kasę wydać na coś innego, skoro do Sosnowa z Katowic mam 30min.
tylko tak się zastanawiam, niektórzy mówili mi, że lepiej dojeżdżać komunikacją miejską niż, samochodem, więc będę musiała jeszcze pomyśleć.
Awatar użytkownika
Namine
Posty: 455
Rejestracja: 19 lip 2011, o 14:26

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: Namine »

Oszalałaś? :O 1000zł za mieszkanie? Chyba za kawalerkę. Studenci nie biorą kawalerek. Chyba, że Twoi rodzice nie mają co z kasą robić. Się pokój wynajmuje. Ludzie. Ale jeśli jesteś z Katowic to faktycznie mija się z celem.
Komunikacja miejska koszt chyba jakieś 70zł za bilet na cały gop. Zależy gdzie w Katowicach mieszkasz to takie połączenie będzie. Za samochód pewnie z 200zł jak nic. Nie opłaca się. Można jeszcze kolejami śląskimi. 10 minut jazdy pociągiem.
Awatar użytkownika
eNIKaTe
Posty: 411
Rejestracja: 2 lip 2010, o 15:51

Re: FARMACJA - ŚUM Sosnowiec

Post autor: eNIKaTe »

haha Namine wspominała o mnie P Mieszkam w Kato bo jak dla mnie to fajniejsze miasto a mieszkanie tanie i w centrum mi się trafiło dojazd na uczelnie mam bardzo dobry na Kasztanową i Jagiellońską dojeżdżam w około 20 minut najdłużej zajmuje dojazd na Jedności bo nie ma autobusu bezpośredniego ale jak będzie gotowy nowy budynek to będziemy słać pisma do KZK GOP-u żeby coś tam puścili z tych szybkich linii. Jest jeden autobus 18 która jedzie bezpośrednio z Katowic ale zaczyna z Zawodzia a nie z centrum i zatrzymuje się co chwile więc nie polecam. Komunikacja miejska na pewno wychodzi taniej tylko wtedy jesteś uzależniona od godzin odjazdów. Co do okienek to jak sa bardzo długie (3h lub więcej) to wracam do Katowic zjeść sobie obiad i bez problemu się wyrabiam na zajęcia a fartuch zawsze można od kogoś pożyczyć, na pracowniach też są dodatkowe
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości